Анонс

Переглядiв: 2116

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

16.03.2021                                       м.Богодухів                                          № ____-ОД

Про скликання VІІ сесії 

Богодухівської міської  ради

VІІІ скликання 

 

Відповідно до пунктів 8, 20 частини 4 статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 24 розділу 2 Регламенту міської ради, затвердженого рішенням Богодухівської  міської ради від 24.12.2020 року №43-VIII,

РОЗПОРЯДЖАЮСЯ:

1. Скликати VII сесію  Богодухівської міської  ради VІІІ скликання о 10.00 год. 26 березня 2021 року в приміщенні сесійної зали  Богодухівської районної ради за адресою: м.Богодухів, пл. Свято-Духівська, буд.  2.

2. На порядок денний винести питання:

1. Про затвердження Положення помічника-консультанта депутата Богодухівської міської ради.

2. Про Звернення депутатів Богодухівської міської ради до Верховної Ради України щодо невідкладно прийняття в другому читанні і в цілому законопроекти № 2194 та 2195 «Землі громаді».

3. Про внесення змін до Положення про Відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 15.01.2021 р. №83-VІІІ (ІІІ позачергова сесія VІІІ скликання).

4. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються у Відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

5. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у Відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

6. Про зміни до рішення від 24 грудня 2020 №43 «Про затвердження Регламенту Богодухівської міської ради VIII скликання».

7. Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської територіальної громади на 2021 рік.

8. Про затвердження Програми фінансування медичного огляду громадян, які проходять приписку до призивної дільниці, підлягають призову на строкову військову службу, військову службу за контрактом та інших категорій військовозобов’язаних на території Богодухівської міської територіальної громади на 2021 рік.

9. Про проведення розрахунку з позаштатними працівниками Губарівської сільської ради.

10. Про затвердження Цільової Програми розвитку цивільного захисту Богодухівської міської територіальної громади на 2021-2023.

11. Про внесення доповнення до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2021 рік.

12. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від    15 січня 2021 року № 63-VIII (III позачергова сесія IVскликання) «Про затвердження актів приймання-передачі майна та інвентаризаційних описів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «РАЙОННИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ».

13. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від    15 січня 2021 року № 64-VIII (III позачергова сесія IVскликання) «Про затвердження актів приймання-передачі майна та інвентаризаційних описів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА».

14. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від    15 січня 2021 року № 65-VIII (III позачергова сесія IVскликання) «Про затвердження актів приймання-передачі майна та інвентаризаційних описів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ».

15. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від    15 січня 2021 року № 70-VIII (III позачергова сесія IVскликання) «Про затвердження актів приймання-передачі майна та інвентаризаційних описів КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БОГОДУХІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Т. БОРИСОВА».

16. Про затвердження Положення про Богодухівську публічну бібліотеку Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради

17. Про затвердження Положення про Богодухівську дитячу бібліотеку-філію  Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

18. Про затвердження Положення про Гутянську селищну бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

19. Про затвердження Положення про Шарівську селищну бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

20. Про затвердження Положення про Семено-Ярську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

21. Про затвердження Положення про Первухинську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

22. Про затвердження Положення про Вінницько-Іванівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

23. Про затвердження Положення про Губарівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

24. Про затвердження Положення про Матвіївську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

25. Про затвердження Положення про Забродівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

26. Про затвердження Положення про Зарябинську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

27. Про затвердження Положення про Івано-Шийчинську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

28. Про затвердження Положення про Братеницьку сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

29. Про затвердження Положення про Кленівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

30. Про затвердження Положення про Крисинську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

31. Про затвердження Положення про Максимівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

32. Про затвердження Положення про Олександрівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

33. Про затвердження Положення про Павлівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

34. Про затвердження Положення про Кручанську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

35. Про затвердження Положення про Петропавлівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

36. Про затвердження Положення про Полково-Микитівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

37. Про затвердження Положення про Горьківську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

38. Про затвердження Положення про Сазоно-Баланівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

39. Про затвердження Положення про Сіннянську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

40. Про затвердження Положення про Степнянську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

41. Про затвердження Положення про Сухининську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

42. Про затвердження Положення про Улянівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

43. Про затвердження Положення про Корбино-Іванівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

44. Про затвердження Положення про Хрущово-Микитівську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

45. Про затвердження Положення про Червононивську сільську бібліотеку-філію Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради.

46. Про затвердження актів приймання-передачі рухомого та іншого індивідуально визначеного майна, яке перебуває на балансовому обліку сектору культури, молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації до комунальної власності Богодухівської міської ради.

47. Про передачу Сектору культури і туризму Богодухівської міської ради нерухомого та  індивідуально визначеного майна Семено-Ярського сільського клубу Богодухівської міської ради.

48. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від    15 січня 2021 року № 71-VIII (III позачергова сесія IVскликання) «Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів та архівних документів КУ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ОБ’ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ».

49. Про затвердження актів приймання-передачі майна, яке перебуває на балансовому обліку Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до комунальної власності Богодухівської міської ради.

50. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Богодухівський інклюзивно-ресурсний центр» Богодухівської міської ради, Харківської області.

51. Про внесення змін до рішення сесії Богодухівської міської ради від 15 січня 2021 року №97-VIII «Про зміну назви та затвердження Статуту КНП «ЦПМСД БРР»» (III сесія VIII скликання).

52. Про внесення змін до структури Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської міської ради Харківської області».

53. Про передачу в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської міської ради будівель та споруд.

54. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня  2020 року №45-VІІІ «Про бюджет міської територіальної громади на 2021 рік» (із змінами).

55. Про внесення змін в структуру апарату Богодухівської міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

56. Про створення юридичної особи Відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та архітектури виконавчого комітету Богодухівської міської ради.

57. Про затвердження Статуту та штатного розпису КП «Громада».

58. Земельні питання

3. Доручити секретарю міської ради Рамазу Гамбарашвілі оприлюднення цього розпорядження на веб-порталі Богодухівської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 
Міський голова                                                                Володимир БЄЛИЙ