buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В МІСТІ БОГОДУХІВ, ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 липня 2017 року фахівцями Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. та Церковною Л.А. була здійснена адресна правова допомога в місті Богодухів, Харківської області.
Працівники центру відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Амеліну Емму Єлизарівну за його місцем проживання та розглянули його питання щодо земельного права. Громадянин, якого відвідали, отримав кваліфіковану правову допомогу. Під час спілкування були розповсюджені інформаційні буклети правового характеру.