57 сесія 10.07.2015

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету за I півріччя 2015 року
  2. Про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на  2015рік»
  3. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік, затвердженого рішенням міської ради від 12 грудня  2014 року №2053-VІ (L сесія VІ скликання)
  4. Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації, затверджених рішенням міської ради від 18.01.2013 № 1173-VI (XXVIII сесія  VI скликання)
  5.  Про затвердження переліку вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки на території Богодухівської міської ради, які підлягають перейменуванню відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
  6. Про   на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова»
  7. Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухова та затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад
  8. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 18.01.2013 № 1169-VI (XXVIII сесія VI скликання) зі змінами.
  9. Про встановлення меморіальної дошки Троньку Петру Тимофійовичу»
  10.  Земельні питання
  11. РІЗНЕ

1.Відповідь начальника   Богодухівського  РВ ГУМВС України в Харківській області    Коваленка Е.В. щодо депутатського звернення інформує начальник СДІМ Бабенко Олександр Петрович)