56 позачергова сесія VI скликання 02.06.2015

1.  Про надання дозволу на спів фінансування з міського бюджету робочого проекту «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Чалого, вул. Загорулька, вул.Урицького в м. Богодухові»
  2. Про надання дозволу на спів фінансування з міського бюджету робочого проекту «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул. Пушкіна до водозабору по вул. Катукова в м. Богодухові Харківської області»
  3. Про надання дозволу на спів фінансування з міського бюджету робочого проекту «Реконструкція водопроводу по вулицях Робочій, Заводській, Горького, Загорулька в м. Богодухові».
  4. Про надання дозволу на спів фінансування з міського бюджету робочого проекту «Реконструкція системи водовідведення в місті Богодухів ( другий пусковий комплекс) . Реконструкція очисних споруд вул. Катукова»
  5. Про внесення змін до рішення  від 23.01.2015 року № 2107 – VІ «Про міський бюджет на 2015 рік» (LІ сесія VІ скликання) із змінами.
  6. Про внесення змін до комплексної програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2013-2015 роки ,затвердженої міської радою від 18.01.203 №1169-VI (ХХVIII сесії VI скликання).
  7. Земельні питання