internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 33

ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ…

Прокуратура через суд зобов’язала недобросовісного користувача відшкодувати кошти за користування комунальними землями

Дергачівська місцева прокуратура звернулася до Богодухівського районного  суду в  інтересах  держави в особі Богодухівської міської ради щодо стягнення розміру орендної плати за користування землями комунальної власності.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, йдеться про ділянку площею 0,6044 га в м. Богодухові.

Ще у 2010 році рішенням сесії Богодухівської міської ради фізичній особі яка є власником виробничих приміщень та прилеглої території надано в оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 0,6044 га та зобов’язано укласти відповідний договір оренди.

Але, громадянин продовжував незаконного використовувати земельну ділянку для власних цілей, при цьому не зважаючи на неодноразові повідомлення міської ради ухилявся від укладення та реєстрації договору оренди.

Таким чином, як встановлено місцевою прокуратурою громадянин користувався земельною ділянкою, без документа, що посвідчує право власності чи право користування нею.

Оскільки тривалий час місцевий бюджет недоотримував кошти, прокуратура звернулася до суду про стягнення орендної плати за останні три роки у сумі 94874 грн. Рішенням Богодухівського районного суду від 27.11.2019 позовну заяву прокуратури задоволено в повному обсязі.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.