50 сесія VI скликання 30.12.2014

ПЕРЕЛІК

рішень із земельних питань, що виносяться на розгляд L СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ  Богодухівської міської ради 30.12.2014р

Про передача у власність земельної ділянки -2

1. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади( ділянка1), та у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства (ділянка2) за рахунок  сільськогосподарських земель , розташованих  за адресою: м. Богодухів, вул. Воровського ,42,  гр. Євченку Олександру Миколайовичу

2. Про передачу у власність громадянам Торянику Олегу Миколайовичу, Торяник Наталії Володимирівні, Гузеватому Віктору Васильовичу, Улітіній Тетяні Олексіївні, Мовчану Олександру Івановичу, Бугір Катерині Павлівні, БабенкуЮрію Вікторовичу, Дерегусу Руслану Миколайовичу, Тітову Віталію Олександровичу, Тітовій Олені Віталіївні, Литвиненко Аліні Олегівні, Крушині Василю Тимофійовичу земельної ділянки, розташованої за адресою : м.Богодухів пров.Оверченка,38,для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва,сінокосіння і випасання худоби.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки — 4

3.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Вокзальна Набережна, 15,  гр. Тризні Анні Анатоліївні.

4.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів,вул.Привокзальна Слобідка,38, гр.Церковному Івану Юрійовичу.

5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.К.Лібкнехта,79, гр.Ключникову Володимиру Валентиновичу.

6.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Грайворонська,65, гр. Прутському Олексію Володимировичу.

Про включення до переліку продажу земельних ділянок-1

7.Про включення до переліку продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, несільськогосподарського призначення, земельної ділянки для обслуговування  нежитлових приміщень ПАТ «Харківське підприємство автобусних станцій»,розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Леонова ,1.