internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 52

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дорогі богодухівці!

Щиро вітаю вас із найбільшими національними святами українського народу — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

День Державного Прапора — це свято усіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, а часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про соборність і самостійність.

 24 серпня 1991 року — ця визначна дата стала поворотною віхою в історії розвитку нашої держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократичного суспільства. І навіть у настільки нелегкий період наш народ, завдяки працьовитості та цілеспрямованості, вносить гідний внесок в розвиток нашого рідного міста та всієї України. День Незалежності України для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів, орієнтирів розвитку державності і зміцнення її стабільності.

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, наполегливості і перемог у вирішенні життєво важливих проблем нашого міста і подальших успіхів у всіх справах і починаннях в ім’я процвітання України.

З повагою, Богодухівський міський голова Микола Голуб

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.