internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 81

Запрошуємо на свято Водохреща.

Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні  відзначають 19 січня. У народі це свято називають – Йордан, Водохреща. Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

19 січня   за традицією у  Богодухові  відбудеться святкування Водохреща на  міському ставку»КОПАНЬ». За відповідними регламентованими і встановленими канонами відбудеться чин освячення води.

з 8.30 -10.30 год на лівій стороні  міського ставу (зі сторони пляжу) відбудеться освячення   представниками Православної церкви України (отець Василій)

з 10.30- 12.30 на правій  стороні  міського ставу відбудеться освячення   представниками Української православної церкви (отець Стефаній  та отець Сергій)

Запрошуємо усіх охочих долучитися до святкування Водохреща – прийняти благодатну купіль та отримати заряд гарного настрою.

Для безпеки громадян у цьому місці  чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку.

Працівниками КП «Богодухівжитло» проведено  підготовчі роботи  до проведення Водохреща.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.