34 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні 34-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Ми згадуємо та висловлюємо безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя та здоров’я захистили світ від найжахливішої катастрофи ХХ-го століття.

В той теплий сонячний ранок 1986 року у вічі смертоносному вихору радіації мужньо глянули справжні герої, проявивши незламність волі і духу, зупинили дикий вогонь реактора. І звівся у безсмертя світу ще один літопис героїчного подвигу українського народу.

І сьогодні дзвін скорботи, що став символом чорнобильського лиха, уже 34 роки б’є на сполох, на тривогу, разом з тим закликаючи нас до розуму.

26 квітня відбулося покладання квітів керівництвом району, міста, районних громадських організацій «Ветерани війни-інваліди Чорнобиля» та «Союз Чорнобиль Богодухівщини» до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

.

Джерело інформації: сайт Богодухівської РДА