31 серпня 2017 року

Переглядiв: 368

РЕЄСТРАЦІЯ  РІШЕНЬ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

БОГОДУХІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

за 31 серпня 2017 року

 

№ з/п

Назва питань, що розглядалися

Номер рішення

Про хід підготовки комунальних служб, дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

№164

Про готовність дошкільних навчальних закладів до нового 2017-2018  навчального року

№165

Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2017 року

№166

Про мережу та режим роботи дошкільних навчальних закладів Богодухівської міської ради на 2017/2018 навчальний рік

№167

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

№168

Про закріплення житла за неповнолітніми Б__ 2010 р.н. та Б___.2012 р.н., як дітьми позбавленими батьківського піклування

№169

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою на території міста Богодухова Р__

№170

Про затвердження ліміту використання води на 2017 рік

№171

Про затвердження ліміту використання води на 2018 рік

№172

Про дозвіл К__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова, буд.__

№173

Про дозвіл В___ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №_, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Козацька, буд.__

№174

Про дозвіл Д_ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Івана Франка, буд___

№175

Про дозвіл С_ на підключення до централізованої системи водопостачання об’єкту торгівлі, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська (біля кафе «Сосновий бір»)

№176

Про дозвіл С_ на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд__

№177

Про дозвіл С__ на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.__

№178

Про забезпечення дровами

№179

Про надання дозволу на улаштування каналізаційного вигребу біля квартири №_ за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля,__ T___

№180

Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Комунальній установі Богодухівський дитячий будинок-інтернат

№181

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2017                                                     Богодухів                             № 164

Про хід підготовки комунальних служб, дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

Заслухавши інформації заступника міського голови Мальованої О.А., директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В., начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. про хід підготовки комунальних підприємств, дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, з метою належної підготовки до опалювального сезону, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Інформації заступника міського голови Мальованої О.А., директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В., начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М.  про хід підготовки комунальних підприємств, дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років взяти до відома.

2. Керівникам КП «Богодухіввода» (Слесарєв В.В.), КП«Богодухівжитло» (Дубинка С.М.), завідувачам дошкільних навчальних закладів міста (Тризні В.В., Нечай Л.Г., Кириченко Н.В., Назаренко Н.В., Мовчан Т.В., Кудленок Ю.В.) забезпечити виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період в повному обсязі.

3.  Комунальному підприємству «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) забезпечити:

- до 01.11.2017 виконання запланованих робіт з поточного (ямкового) ремонту вулиць міста;

- до 01.10.2017 заготівлю піщано-сольової суміші в необхідній кількості;

- до 01.10.2017 готовність житлового фонду міста до осінньо-зимового періоду;

- до 01.10.2017 закінчення робіт з освітлення вулиць Веселкова, Садовий Яр.

4.  Комунальному підприємству «Богодухіввода» (директор Слесарєв В.В.) до 01.10.2017 завершити розробку проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу по пл.Незалежності, м.Богодухів, Харківська область».

5.  Завідувачам дошкільних навчальних закладів до 10.09.2017 підготувати пакет документів, необхідних для початку опалювального сезону.

6. Заступникам міського голови Ворвулю В.В. та Мальованій О.А., головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. вжити заходів для своєчасного забезпечення ДНЗ № 3, 8 твердим паливом на опалювальний період.

7. Інформацію про виконання даного рішення заслухати на засіданні виконавчого комітеті у листопаді 2017 року.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Ворвуля В.В. та Мальовану О.А.

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

Д О В І Д К А

«Про організаційну роботу з  підготовки до сталого функціонування

в осінньо-зимовий період 2017-2018 років»

Підготовка КП «Богодухіввода» до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років проводиться  відповідно до затвердженого плану.

Для забезпечення споживачів послугами у осінньо-зимовий період до підготовки підлягає:

- водопровідних мереж — 75,5 км.

- каналізаційних мереж -12,1 км.

- насосних станцій (ВНС)- 2 од.

- каналізаційних насосних станцій -1 од.

- водозаборів з поверхневих джерел — 9 од.

- свердловин -14 од.

Рівень зношеності досить значний — 45 %, що відповідно потребує щорічних капіталовкладень для підтримання мережі в режимі безперебійного функціонування. За терміном використання потребують заміни 14.7 км водопроводів.

Протяжність мережі водовідведення по місту становить 12,1 км.

Станом на 31.08.2017 року з плану підготовки виконано:

-                 реконструкцію водопроводу пров.Каразіна  Проводяться роботи з переврізки споживачів.

- реконструкцію водопроводів по пл.Незалежності – у зв’язку з об’єднанням двох проектів з водопостачання та водовідведення в один, ведеться робота з корегування ПКД.

- ремонт автотракторної техніки:

- проведений ремонт ГАЗ 3307 (асенізаційна машина), в тому числі зварювальні роботи бочки та капітальний ремон насосу КО-503.

- проведений капітальний ремонт коробки передач, гідравліки та зварювальні роботи рами ексковатора ЄО -2621.

- проведений ремон та покраска УАЗ.

- відновлений трактор Т-16. Включно капітальний ремонт двигуна, ходової частини, гідравліки та проведені покрасочні роботи.

- по МАЗ 533 проводились тільки ремонтні роботи за потребою. Складних поломок не було. Проблемне питання з ремонтом насосу КО 510. Потрібно по можливості прийняти рішення про придбання запасного насосу.

- чистка аеротенок та ремонт приймальних камер очисних споруд виконано на 96%:

- по очисним спорудам с.Семенів Яр залишилось у жовтні місяці перевести біоплато на зимовий режим роботи.

- по очисним спорудам Лікарня,

залишилось провести роботи з очищення дренажних труб на муловій карті.

-                 ремонт оглядових колодязів:

-                 ремонтні роботи проводились за потребою виконання робіт

-                 заміну 3-х пожежних  гідрантів:

-                 замінено на вул.Катукова, сьогодні у зв’язку з прогнивання стакану гідранта проводяться роботи с заміни гідранта на  пл.Каразіна. До   кінця вересня місяця в плані стоїть заміна гідранта по вул.Моргунова.

-                 встановлення 9 внутрішньобудинкових лічильників води:

з запланованих для встановлення лічильників встановлені 3.(вул.Охтирська 27/9, 8Мехкорпусу, 2А, Дем’янівська, 69). У зв’язку з прийняттям закону «Про комерційний облік» крім плану підготовки до зими план установки лічильників буде змінюватись з метою установки лічильників на всіх багатоквартирних будинках.

-                 розробку проекту землеустрою під свердловинами:

-                 На даний час розроблені проекти землеустрою під всі об’єкти КП «Богодухіввода» які знаходяться в межах міста. З них 4 проекти подані на отримання свідоцтва про власність. Зі всіх проектів несплачені 5.

-                 Не вирішено питання по проектній документації по свердловинам ВАТ «Богодухівське», с.Семенів Яр (за межами міста) та обєктам по вул.Катукова (землі МОУ).

-                 отримання спеціального дозволу на користування надрами та вивчення запасів підземних вод:

-                 Орієнтовно отримання дозволу на вивчення запасів підземних вод та промислове видобування буде отриманий у 4 кварталі 2017 року. Підставою для позитивного вирішення цього питання є наказ Державної служби геології та надр України № 346 від 01.08.2017 року про надання спеціального дозволу. Зараз проводиться процедура укладення угоди про умови користування надрами та потрібно сплатити 35.17 тис. грн.. збір за користування надрами.

В цілому виконнаня плану проводиться згідно з графіком.

 

Директор КП «Богодухіввода»                            В.В.Слесарєв

 

Д О В І Д К А

«Про хід виконання заходів з підготовки до сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери міста в зимових умовах 2016-2017 років»

 

КП «Богодухівжитло»

Протягом травня-серпня 2017 р. комунальним підприємством “Богодухівжитло” відповідно до затверджених заходів з підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду здійснюються:

- технічне обстеження житла;

  • розроблено графік перевірки, обстеження та ремонту димових та вентиляційних каналів будинків житлового фонду.
  • Відповідно до графіка відремонтовано димо-вентиляційні канали на будинках по вул.Охтирська 27/11, 27/12,27/13, вул.Чалого 11,14, вул.Шевченка 30,60/1,64, вул.8-го Мехкорпусу 4к,15,8,6 на загальну суму близько 30 тис.грн.

- підготовка до експлуатації в зимовий період будинків житлового фонду (93 будинка), централізоване опалення в яких відсутнє;

- роботи з герметизації інженерних вводів в житлових будинках;

-ремонт обладнання з забезпечення освітлення місць загального користування будинків житлового фонду.

В галузі підготовки міських комунальних доріг до експлуатації в осінньо-зимових умовах:

- відкриті торги по закупівлі 350 куб.м. піску на суму 67,2 тис.грн. через систему Prozorro. На сьогодні проводяться роботи по проведенню переговорної процедури закупівлі;

-придбано 336 тонн ЩПС на суму 139,1 тис.грн. для підсипки доріг з грунтовим покриттям;

-підсипано ЩПС та проведено грейдеровання вул. Трет’яківської (частково), вул.Слобожанської , вул. Історичної, пров.Залиманівського;

-підсипано відпрацьованим асфальтом та щебнем та проведено грейдеруання пров.Лозівського, вул.Покровської, вул.Мусійчанської, вул.Лозівської, пров.Веденічева.

-бригадою КП “ Богодухівжитло” виконано поточний (ямковий) ремонт доріг по вулицях Троїцька, Українська, Григорія Сковороди, Кооперативна, Робоча, Чернієнка, Покровська, Загорулько, Чалого, Спортивна, Молодіжна, площі Соборності, Незалежності для чого було використано 216 тон асфальтобетонної суміші та 66 тон щебеню;

проведено ґрейдерування вулиць: Лісова, Сонячна, Піщана, 8 Березня, Благовіщенська, Харківська набережна, Дружби, Суворова, Покровська, Лозівська, пров.Лозівський, під’їздної дороги до урочища Дем’янівське, проведено планування узбічя на вул Демянівській, доріг на міському цвинтарі та кладовищах на вул Мусійчанська та Залужанська ;

-завершено капітальний ремонт дороги по вулиці Заводській;

-нанесено розмітки на дорогах та проводиться поточний ремонт світлофорного обладнання;

-замінено та встановлено додатково 26 дорожних знаків;

З метою створення безпечних умов для проживання мешканців міста та запобіганню аварійних і надзвичайних ситуацій, утримання об’єктів благоустрою в належному стані:

-спилено 39 аварійних дерев, проведено обрізку сухих гілок дерев;

-близькі до завершення роботи по очищенню струмка (р. Дем’янівська) від пров.Кленівського до р. Мерло;

- планується ще в цьому році провести очищення водовідвідного каналу на пл.Зелена;

-придбано чотири бензокоси та три бензопили;

-виконано капітальний ремонт автовишки АГП-22 ЗІЛ-130 ;

-придбано запчастини для ремонту машино-тракторного парку та проведено обслуговування снігоочисної техніки та механізмів.

Об’єкти вуличного освітлення і світлофорного обладнання підтримуються в робочому стані, вчасно заміняються лампи, здійснюється демонтаж та ремонт старих світильників.

У поточного році придбані 182 світильника з діодними лампами для проведення робіт з відновлення вуличного освітлення та заміни світильників великої потужності на суму 127,8 тис. грн. Придбані матеріали (провід СИП -4,СИП -1) для завершення відновлювальних робіт з освітлення вулиць Лозівська, Веселкова, Привокзальна Слобідка, Садовий Яр, пров.8-го Мехкорпусу на суму 30,1 тис. Грн.

На сьогодні відновлено вуличне освітлення на вул. Лозівська, Привокзальна Слобідка, 8-го Березня, пров. Круглий, пров. 8-го мехкорпусу, початок вулиці 8-го мехкорпусу.

Найближчим часом планується відновити вуличне освітлення на вул. Веселкова, а також замінити свфтильники з лампами розжарювання на світлодіодні на вул.Грайворонська, Гомолка, Слобожанська,Третяківська, пл. Зелена.

Начальник КП «Богодухівжитло»                             С.Дубинка

 

Дошкільні навчальні заклади.

У комунальній власності міської ради знаходиться майно шести дошкільних навчальних закладів, в яких у 24 групах виховується 628 дітей. Три будівлі  ДНЗ — типові (ДНЗ №№ 5,7,8). Дві будівлі (ДНЗ №3, №8) опалюється твердими видами палива, решта ДНЗ починаючи з 1995 року переведені на газове опалення.

Із запланованих заходів по підготовці дошкільних закладів до роботи в осіннє-зимовий період 2017/2018 років виконано заходи з протипожежної безпеки і забезпечення ДНЗ первинними засобами пожежогасіння відповідно до нормативів у ДНЗ міста за кошти міського бюджету було проведено перевірку вогнегасників, газових сигналізаторів, вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах і заземленнях магістралей і устаткування.

Проводяться планові потокові ремонти приміщень топкових. Частково забезпечені ДНЗ №№3, 8 твердим паливом. Підготовлено для перевірки газові лічильники.

Відповідно до Програми економічного та соціального розвитку  населених пунктів Богодухівської міської ради на 2017 рік продовжується робота над зміцненням і оновленням матеріально-технічної бази закладів освіти, підвищенням їх енергоефективності. За кошти міського бюджету та залучені кошти від участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» замінено вікна і двері на енергозберігаючі (пральня та харчоблок) у ДНЗ №9.

Виконано водовідведення з даху та замінено вхідні двері у ДНЗ №3.

Згідно з укладеними договорами з вересня 2017 року до ДНЗ міста буде проводитися заготівля овочів на осінньо-зимовий період.

Заступник міського голови                                    О.Мальована

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2017                                           Богодухів                                         №  165

 

Про готовність дошкільних навчальних закладів

до нового 2017-2018  навчального року

 

Заслухавши інформацію  заступника міського голови Мальованої О.А. про готовність дошкільних навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального  року,   керуючись   Законом   України   «Про   місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. про готовність дошкільних навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального  року взяти до відома (додаток).

2. Керівникам дошкільних навчальних закладів міста подати інформацію щодо потреб у підготовці навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального  року.

3. Головному бухгалтеру централізованій бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. при формуванні бюджету на 2018 рік передбачити кошти для проведення ремонтних робіт та оновлення матеріально-технічної бази у дошкільних навчальних закладах міста.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                                   М.ГОЛУБ

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Богодухівської міської ради

від 31.08.2017 № 165

Інформація

про готовність дошкільних навчальних закладів до нового 2017-2018 року

 

На виконання розпорядження голови Богодухівської районної державної адміністрації від 21.07.2017 № 255  «Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району до роботи у 2017/2018 навчальному році».

Перевірка готовності дошкільних навчальних закладів міста проводилась комісією 10 серпня 2017 року.

У всіх закладах проведено поточні ремонти приміщень, спортивних та ігрових майданчиків, туалетів,  харчоблоків,  групових  приміщень  та  кабінетів  ДНЗ  (ремонт освітлення, фарбування підлоги, дверей, переклеювання шпалер і т.п.), заміна інвентарю та обладнання де це необхідно; замінено подушки і матраци у всіх ДНЗ в повному обсязі; придбано бойлер на харчоблок ДНЗ №9; проведено капітальний ремонт молодшої групи ДНЗ №3.

Виділено кошти на придбання мультимедійного обладнання (ноутбук, проектор, екран) для ДНЗ №№5, 7.

В усі ДНЗ придбано вогнегасники та поповнено засобами пожежогасіння протипожежні щити. Укладено договір на обробку дерев’яних конструкції вогнетривким розчином в ДНЗ №7.

Проведено лабораторні дослідження питної води та відібрані проби піску на паразитологічні показники у всіх ДНЗ міста. За результатами проведення санітарно-хімічних та бактеріологічних досліджень проба питної води  відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». За результатами проведення  паразитологічних досліджень піску з пісочниць — яєць та личинок гельмінтів не знайдено.

В рамках реалізації міні-проекту «Разом у майбутнє» Харківської обласної ради у ДНЗ №5 «Ялинка» проведено капітальний ремонт каналізаційної системи на загальну суму 177823 грн. (обласний бюджет – 88911 грн., міський бюджет – 80020 грн., ініціативної групи – 8892 грн.).  Замінено 50 м каналізаційних труб, 22 водогінних труб, 25 умивальників, 30 водогінних кранів, 3 унітази, 2 мийки побутові, 2 мийки промислові на харчоблоці, 2 електронагрівачі на 50 і 10 літрів, покладено 42 м.кв. кахелю на підлозі харчоблоку, виконано бетонування 58 м.кв. пошкодженої підлоги.

Здійснюються роботи із впорядкуванню територій дитсадків: фарбуються та оновлюються ігрові майданчики (ДНЗ №№3, 8), виконується санітарна обрізка дерев, скошується трава, прибираються території.

 

Заступник міського голови                                 О.Мальована

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

       Богодухів

         № 166

 

Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2017 року

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2017 року, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. «Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2017 року» взяти до відома.

2. Заступникам міського голови, керуючому справами, членам виконавчого комітету міської ради забезпечити своєчасну якісну підготовку питань на розгляд виконкому та виконання прийнятих рішень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова       М.ГОЛУБ

Додаток

до рішення виконкому міської ради

від 31.08.2017 №166

 

Інформація

про виконання плану роботи виконкому за I півріччя 2017 року

 

Головним завданням, над яким працював виконавчий комітет Богодухівської міської ради протягом І півріччя 2017 року, — це реалізація інтересів територіальної громади в межах Конституції та законів України, направлених на виконання делегованих виконавчою владою повноважень для підтримки на належному рівні життєдіяльності міста.

Виконавчий комітет Богодухівської міської ради протягом I півріччя 2017 року працював відповідно до рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 15.12.2016 року №270 «Про затвердження плану роботи на I півріччя та I квартал 2017 року».

Планування здійснювалося згідно з Регламентом роботи виконавчого комітету (на півріччя та щомісячно). У перспективному плані відображалися актуальні питання соціально-економічного розвитку міста, зазначалися основні організаційно-масові заходи.

План роботи виконавчий комітет Богодухівської міської ради включає в себе перелік питань для розгляду:

- на засіданнях виконавчою комітету,

- графік засідань дорадчих органів виконавчого комітету міської ради;

- перелік питань для розгляду на нарадах при міському голові;

- здійснення контролю за виконанням розпоряджень голови РДА;

- рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, які знаходяться на контролі у міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому;

- терміни відзначення державних, професійних свят та урочистостей;

- графіки особистого прийому громадян;

При плануванні роботи враховувались пропозиції заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, членів виконкому, доручення голови РДА та міського голови, поточні проблемні питання, що виникають в процесі діяльності міської ради і потребують більш детального вивчення.

Відповідно до плану роботи за звітній період проведено 8 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 141 рішення з питань:

- економіки і соціального розвитку міста — 4;

- житлово-комунального господарства    – 9;

- надання дозволів на водопостачання     – 12;

- соціального захисту населення              – 16;

- виконання міського бюджету                 – 2;

- квартирного обліку                                        — 5;

- запобігання надзвичайним ситуаціям     — 4.

Планом роботи виконкому на I півріччя 2017 року було визначено розглянути, як основні, такі питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку міста за І півріччя 2017 року

2. Про підсумки роботи міської ради із зверненнями громадян за І пів. 2017 р.

3. Про виконання бюджету міської ради за І квартал та I півріччя 2017 року.

4. Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2017 року.

5. Звіти керівників комунальних підприємств міста про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2016 рік та погодження фінансових планів комунальних підприємств на 2017 рік.

6. Про хід підготовки комунальних служб міста, комунальних дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

7. Про хід виконання цільових міських програм.

8. Про стан утримання та експлуатацію об’єктів житлово-комунального господарства, якості надання комунальних послуг населенню.

9. Про документообіг та стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті за 2017 рік.

10. Про підготовку місць масового відпочинку до літнього оздоровчого сезону.

11. Про заходи з благоустрою та санітарної очистки міста.

12. Про стан укладання договорів про пайову участь у розвиток інфраструктури Богодухівської міської ради з замовниками будівництва, надходження до бюджету коштів пайової участі та їх цільове використання.

13. Про надходження до бюджету місцевих податків та зборів.

14. Про стан розрахунків населення з комунальними підприємствами за надані послуги.

15. Про діяльність колегіальних та дорадчих допоміжних органів виконавчого комітету міської ради.

3 рішення виконавчого комітету поставлено на контроль.

Перелік рішень виконавчого комітету оприлюднювалися на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради. Скарг, зауважень, пропозицій від громадян до оприлюдненого переліку рішень виконкому не надходило. При оприлюдненні рішень виконкому забезпечується захист персональних даних громадян.

Засідання колегіальних та дорадчих органів при виконавчому комітеті проводилися відповідно до планів роботи.

Від Богодухівської райдержадміністрації на виконання надійшло 52 документа, з них:

- розпоряджень голови РДА                 — 17;

- листів                                               — 22;

- доручень                                          - 8.

Богодухівська районна рада надіслала — 9 документів.

Поставлено на контроль        — 5 документів.

Станом на 01.07.2017 року видано 52 розпорядження міського голови з основної діяльності.

У виконавчому комітеті проводиться відповідна робота щодо кадрових питань. Вона спрямована на забезпечення реалізації кадрової політики, вживаються конкретні заходи щодо удосконалення кадрового потенціалу. Робота здійснюється відповідно до річних та щомісячних планів. Сформований та затверджений розпорядженням міського голови кадровий резерв.

 

 

Керуючий справами виконкому міської ради               А.Щербак

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017                                  Богодухів               № 167

 

Про мережу та режим роботи дошкільних

навчальних закладів Богодухівської міської

ради на 2017/2018 навчальний рік

З метою задоволення потреб мешканців територіальної громади м.Богодухова у якісній і доступній дошкільній освіті, розглянувши надану завідувачами дошкільних навчальних закладів міської ради мережу груп та режим роботи очолюваних закладів, керуючись підпунктом 2 пункту б) статті 32, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 «Про затвердження положення про дошкільний навчальний заклад», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити мережу груп та режим роботи дошкільних навчальних закладів Богодухівської міської ради на 2017/2018 навчальний рік у розрізі ДНЗ (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

 

    Міський голова                                        М.ГОЛУБ

Додаток до рішення виконкому

міської ради  31.08.2017 № 167

 

 

Фактично діюча мережа та режим роботи дошкільних навчальних закладів

Богодухівської міської ради на 2017/2018 навчальний рік

№ з/п

Назва закладу

Години  роботи

Кількість груп

Режим роботи груп

Кількість дітей

Всього

В т.числі

В групі

Всього

1. ДНЗ № 3 «Веселка»

7.00-17.30

3

молодша група

9 год.

25

80

молодшо-середня група (4-5р.ж.)

9 год.

25

старша група

10,5 год.

30

2. ДНЗ № 5 «Ялинка»

7.00-17.30

5

група раннього віку

9 год.

17

139

I молодша група

10,5 год.

29

II молодша група

9 год.

31

середня група

10,5 год.

30

старша група

10,5 год.

32

3. ДНЗ № 6 «Дзвіночок»

7.15-17.45

3

молодша група

9 год.

17

83

молодшо-середня група (4-5 р.ж.)

9 год.

34

старша група

10,5 год.

32

4. ДНЗ № 7 «Теремок»

7.00-17.30

3

молодша група

10,5 год.

26

80

різновікова молодшо-середня група (4-5 р.ж.)

9 год.

27

старша група

9 год.

27

5. ДНЗ № 8 «Казка»

7.00-17.30

6

група раннього віку

10,5 год.

18

130

I молодша група

9 год.

20

II молодша група

9 год.

24

середня група №1

9 год.

23

середня група №2

9 год.

22

старша група

10,5 год.

23

6. ДНЗ № 9 «Берізка»

7.00-17.30

4

I молодша група

10,5 год.

22

110

II молодша група

9 год.

28

середня група

9 год.

29

старша група

9 год.

31

ВСЬОГО

24

9 год — 15

10,5 год. -9

622

622

 

 

 

Заступник міського голови                                          О.Мальована

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2017                                       Богодухів                                                         №168

 

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

Розглянувши рішення комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 31.08.2017  №6, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішеннями Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 61-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2016 рік» (ІIІ сесія VIІ скликання) зі змінами внесеними рішенням Богодухівської міської ради від 14.04.2016 № 127-VII,  керуючись статей 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із малозабезпеченої сім’ї у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 6 «Дзвіночок» міської ради ________, 17.12.2012р.н..

2. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із малозабезпеченої сім’ї у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 «Ялинка» міської ради ____, 15.03.2016р.н.

3. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із малозабезпеченої сім’ї у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 3 «Веселка» міської ради ___, 17.01.2012р.н.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

Міський голова                                     М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017                                           Богодухів                                         №  169

 

Про закріплення житла за неповнолітніми _____, 06.11.2010 р.н. та ___, 20.05.2012 р.н., як дітьми позбавленими батьківського піклування

 

Відповідно до статті 71 Житлового кодексу України, статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», пункту 3 статті 247 Сімейного кодексу України, статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 32 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання розпорядження голови Богодухівської райдержадміністрації від 04.01.2016 № 2 «Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування» та керуючись статтями 52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити житло за неповнолітніми  ____, 06.11.2010 р.н. та _____, 20.05.2012 р.н., як дітьми позбавленими батьківського піклування, за адресою: м.Богодухів, вул.____, за місцем реєстрації матері дітей, згідно з чинним законодавством.

2. Відповідальність за збереження житла покласти на матір дітей, ____, яка зареєстрована за адресою: м.Богодухів, вул.____.

 

 

        Міський голова                                             М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

­­31.08.2017                             Богодухів                             №170

 

Про надання дозволу на порушення обєкту

благоустрою на території міста Богодухова

____

 

Розглянувши заяву ___ від 29.08.2017 про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, ___ для перекладання водопровідної труби з точки підключення від вул.Загорулька, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись підпунктом 17 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

  В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ___ на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів від вул.Загорулька до вул.Шевченка, __   (додаток – дозвіл № 12).

2. Встановити термін дії даного дозволу – до 31.10.2017 року.

3. Зобов’язати ____ привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення проведення робіт або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

4. Контроль за виконанням заявником благоустрою території після завершення земляних робіт, пов’язаних з порушенням об’єкту благоустрою, покласти на КП «Богодухівжитло».

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017                          Богодухів                                            №171

 

Про затвердження ліміту використання води

на 2017 рік

 

Розглянувши листи та заяви керівників підприємств усіх форм власності, фізичних осіб підприємців та приватних підприємців щодо затвердження ліміту використання води на 2017 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити ліміти використання води на 2017 рік:

1) ФОП Дьомкіна Ю.В. (додається);

2) ТОВ «Харківрегіонгаз» (додається);

3) ФОП Харченко О.Б. (додається);

4) Стеріоні С.М. (перукарня «Гламурчик») (додається);

5) ФОП Книш С.В. (додається);

6) ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» (додається);

7) ТОВ «Тема-Н Плюс» (додається);

8) Районний Будинок культури (додається);

9) Прокуратура в Харківській області (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

 

 

Міський голова                                                      М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017                          Богодухів                                №172

 

Про затвердження ліміту використання води

на 2018 рік

 

Розглянувши лист т.в.о.начальника Богодухівського РВ ГУ ДСНС України Куки А.С. щодо затвердження ліміту використання води на 2018 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити ліміти використання води на 2018 рік Богодухівському районному відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

 

Міський голова                                          М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 173

 

Про дозвіл ___ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова___

 

Розглянувши заяву ____ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова,___ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити _____ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова, ___ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.Молокова, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати ____ встановити водяний лічильник.

7. Надати ____ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова, ___ (додаток – дозвіл №16).

8. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Молокова, ___ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 174

 

Про дозвіл ____ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Козацька, буд.54

 

Розглянувши заяву ____про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Козацька, буд.54 та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити ___ підключити квартиру №__, розташовану за адресою: м.Богодухів, вул.Козацька, буд.54 до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.Козацькій, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати ____ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Козацька, буд.54 до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 175

 

Про дозвіл __ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Івана Франка, буд.__

 

Розглянувши заяву ___ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Івана Франка, буд.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити ____ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Івана Франка, буд.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.Івана Франка, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати __ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Івана Франка, буд.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 176

 

Про дозвіл _____ на підключення до централізованої системи водопостачання об’єкту торгівлі, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська

 

Розглянувши заяву _____ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання об’єкту торгівлі, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити _____ підключити об’єкт торгівлі, розташований за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська (біля кафе «Сосновий бір») до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.Харківській, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати ___ встановити водяний лічильник.

7. Надати ____ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська (додаток – дозвіл №17).

8. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Харківська до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 177

 

Про дозвіл ___ на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3В

 

Розглянувши заяву __ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3В та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити ___ підключити нежитлову будівлю, розташовану за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3В до централізованої системи водопостачання, яка проходить від вул.Успенської до магазину ФОП Семенюк С.В. за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, 3, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати ___ встановити водяний лічильник.

7. Надати ___ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3В  (додаток – дозвіл №15).

8. Контроль за підключенням нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3В до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017

Богодухів

         № 177

 

Про дозвіл ___ на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3Б

 

Розглянувши заяву __ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3Б та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити ___ підключити нежитлову будівлю, розташовану за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3Б до централізованої системи водопостачання, яка проходить від вул.Успенської до магазину ФОП Семенюк С.В. за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, 3, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати ___ встановити водяний лічильник.

7. Надати ___ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3Б  (додаток – дозвіл №14).

8. Контроль за підключенням нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Молодіжна, буд.3Б до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2017

Богодухів

№179

 

Про забезпечення дровами

 

З метою соціального захисту та поліпшення матеріального становища жителів міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, учасників бойових дій в зоні проведення  антитерористичної операції, що звернулися із заявою про забезпечення дровами, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Богодухівському КП «Богодухівжитло» забезпечити завезення 2-х складометрів дров із запасів від спиляння дерев по місту, а саме:

№ з/п

П.І.П.

Статус

Адреса

1.

С багатодітна м.Богодухів, вул.

2.

Т Уч.бойов.дій інвалід м.Богодухів, вул.

3.

К інвалід по зору м.Богодухів, вул.

4.

М Уч.АТО м.Богодухів, вул.

5.

Р пенсіонер м.Богодухів, вул.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

Міський голова                                             М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

31.08.2017                                                   Богодухів                                           № 180

 

Про надання дозволу на улаштування каналізаційного вигребу біля квартири №__ за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля, 8 _

Розглянувши заяву ___ про надання дозволу на улаштування каналізаційного вигребу біля квартири №__ за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля, 8, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням «Про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ___ на улаштування каналізаційного вигребу біля квартири №__ за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля, 8 після виготовлення проектної документації.

2. ___ необхідно обладнати вигріб з водонепроникних матеріалів, своєчасно проводити вивіз рідких нечистот. В разі невиконання умов експлуатація вигребу буде припинена.

3. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

4. Контроль за улаштуванням каналізаційного вигребу біля квартири №__ за адресою: м.Богодухів, пл.Героїв Чорнобиля, 8 покласти на КП “Богодухіввода”.

 

Міський голова                                          М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.08.2017                                 Богодухів                         №181

 

Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Комунальній установі Богодухівський дитячий будинок-інтернат

 

Розглянувши лист директора Комунальної установи Богодухівський дитячий будинок-інтернат Дорошенка Г.І. від 31.08.2017 №459 про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для установи, погоджених Департаментом екології та природних ресурсів Харківської ОДА, Сектором у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державного агентства водних ресурсів України, керуючись статтею 29 Закону України «Про питну воду і питне водопостачання в Україні», статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Затвердити на строк з 31.08.2017 по 30.08.2022 поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води  Комунальній установі Богодухівський дитячий будинок-інтернат.

 

 

Міський голова                                            М.ГОЛУБ