30 – річниця виведення військ з Афганістану

Сьогодні в Богодухівському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану. Вшанувати пам’ять тих хто воював на чужій землі прийшли представники районної та міської влади.

Міський голова М.Голуб у своєму виступі відзначив, що ми зібралися тут, аби схилити голови перед тими, кому не судилось дожити до цих днів.  Вшанувати тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь. В тій війні народилося бойове братерство і це не просто гучні слова бо пам’ять про події тих років, безповоротні втрати, страшне горе матерів, дружин і дітей, назавжди залишаться в наших серцях. Так, то була чужа війна, але ламала вона наші долі».

Керівники міста та району  вручили учасникам бойових дій нагороди.