buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

29-річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого 2018 року Богодухівський міський голова Микола Голуб взяв участь у заходах з нагоди відзначення 29-річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У Свято-Покровському храмі відбулася панахида за загиблими воїнами. У центрі дитячої та юнацької творчості на уроці мужності вшанували ветеранів локальних війн «Афганістан в душі моїй болить».  В урочистостях взяли участь учні шкіл, громадськість, депутати Харківської обласної ради Пушкар М.Б. та Львова О.В., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В.В., голова Богодухівської районної організації партії блок Петра Порошенка «Солідарність» Скорик О.О.

Вшанували пам’ять воїнів-земляків загиблих в Афганістані покладанням квітів.