29 червня 2017 року

Переглядiв: 454

РЕЄСТРАЦІЯ  РІШЕНЬ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

БОГОДУХІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

№ з/п

Назва питань, що розглядалися

Номер рішення

29 червня 2017 року

Про хід виконання Програми благоустрою міста Богодухова на 2017 рік

№121

Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки

№122

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

№123

Про надання одноразової грошової допомоги

№124

Про матеріальне заохочення квартальних міста

№125

Про відзначення 74-ї річниці визволення Богодухова і Дня міста

№126

Про організацію та проведення заходів з нагоди свята Івана Купала

№127

Про присвоєння поштових адрес

№128

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція тротуару в сквері пл.Незалежності м.Богодухів»

№129

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водозабору та системи водопостачання житлового масиву с.Семенів Яр, вул. Богодухівська, Харківська область»

№130

Про затвердження проектно-кошторисної документації

№131

Про затвердження ліміту використання води на 2017 рік

№132

Про забезпечення дровами

№133

Про дозвіл Переворочаєву Миколі Васильовичу на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.Богодухівська, буд.4

№134

Про дозвіл Денисенко Ліні Вікторівні на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.Лісний, буд.4

№135

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 29.06.2017 року

№136

Про затвердження переліку шахтних колодязів, які потребують ремонту

№137

Про надання згоду на  приєднання до електричних мереж орендованих приміщень

№138

Про встановлення дорожніх знаків

№139

Про затвердження плану роботи на II півріччя 2017 року

№140

Про нагородження з нагоди випускних вечорів навчальних закладів міста

№141

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                       Богодухів                               № 121

 

Про хід виконання Програми

благоустрою міста Богодухова на 2017 рік

 

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови Ворвуля В.В. про хід виконання Програми благоустрою міста Богодухова на 2017 рік, керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про хід виконання Програми благоустрою міста Богодухова на 2017 рік взяти до відома.

2. Виконавчому комітету, керівникам комунальних підприємств виконкому міської ради продовжити роботу щодо реалізації Програми благоустрою міста Богодухова на 2017 рік.

 

        Міський голова                              М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

­­29.06.2017                                                   Богодухів                                                 №122

 

Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради

на 2015 – 2017 роки

 

З метою реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, поліпшення здоров’я, фізичного і духовного розвитку населення рішенням Богодухівської міської ради від 27.02.2015 №2132-VI була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки (LII сесія VI скликання), рішенням від 24.01.2017 №368-VII були внесені зміни до цієї Програми до Розділу VI «Обсяги та джерела фінансування» до пункту 3 «Обсяг фінансування» (XV сесія VII скликання).

Основними програмними заходами є: популяризація здорового способу життя, розвитку різних видів спорту; залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом; організація дозвілля молоді з метою профілактики негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкоголю та наркотичних препаратів; сприяння розвитку волонтерського руху серед шкільної молоді; підготовка спортсменів до участі в міських змаганнях в індивідуальних і командних видах спорту; участь у районних та обласних змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, тенісу; облаштування спортивних майданчиків разом з громадою;  утримання спортивних споруд у належному стані.

Міська рада бере активну участь у проведенні спортивних заходів на території міста відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015-2017 роки. За ініціативи міського голови було започатковано велопробіг, який припав до вподоби мешканцям міста. Під час проведення в ньому з задоволенням беруть участь і діти і дорослі.

З жовтня 2016 року почав працювати керівник волейбольного гуртка Семеноярського клубу Горін О.О., який також на базі колегіуму №2 проводить заняття з волейболу. Гурток відвідує три групи: дівчат, хлопців та група здоров’я. За цей короткий час команди взяли участь у змаганнях на першість ДЮСШ з волейболу, районних, обласних змаганнях з волейболу (поїздки до міст Харкова, Охтирки, Валок). На базі волейбольного гуртка групи здоров’я створено міську волейбольну команду «Рись», яка за підсумками першості в м.Харкові посіла II місце в IV лізі.

Було проведено Відкритий турнір з волейболу на кубок Богодухівського міського голови.

За ініціативи Горіна О.О. та Мальцева О.А. на березі міського ставка облаштовується майданчик з пляжного волейболу. Було визначено місце, за допомогою грейдера сплановано територію майданчику. Остаточна робота лягла на ініціаторів та членів команди «Рись».

За підтримки міського голови, члена виконавчого комітету Скорика О.О., депутата Харківської обласної ради Васеніна А.С., директора ТОВ СП «Родіна» Кондратенка О.О. вперше було проведено Відкритий турнір з боксу, в якому взяли участь команди з Харкова, Полтави, Сум, Вовчанська, Балаклії, Авдіївки.  Підтримати проведення турніру приїхала Федерація з боксу Харківської області.

Міською радою було виділено кошти на розробку проекту для встановлення майданчика з штучним покриттям в парку Перемоги.

Виділялись кошти на вручення призів переможцям у турнірах з шахів та шашок, учасникам спортивно-розважальної гри під час проведення свята Масляної.

За результатами конкурсів «Влада і громада – разом!» та «Кращий майданчик» з місцевого бюджету було використано 102 тис.грн. на встановлення майданчика на пл.Каразіна (на території гімназії №1) та спортивних елементів на майданчиках по вул.Індустріальній, Лесі Українки, Глобіна, Шевченка, 8Мехкорпусу, Катукова, Благовіщенській, Шкільній, Оверченка.

У 2016 та 2017 роках переможцям та учасникам Богодухівської міської військово-патріотичної спортивної гри, присвяченої пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна було придбано спортивного інвентарю  на суму 22 тис.грн., а саме: у 2016 році за I місце – 5000 грн. (Богодухівська гімназія №1), II місце – 3000 грн. (Богодухівський аграрний ліцей), III місце – 2000 грн. (Богодухівський колегіум №2), командам учасникам по 500 грн. (Богодухівський медичний коледж, Богодухівський ліцей №3), у 2017 — за I місце – 5000 грн. (Богодухівський аграрний ліцей), II місце – 3000 грн. (Богодухівська гімназія №1), III місце – 2000 грн. (Богодухівський колегіум №2), команді учаснику 1000 грн. (Богодухівський медичний коледж).

Спортивно-масові заходи серед дітей і дорослих, що проходять у місті проводить Дзюба Ігор Олександрович — людина, яка все своє життя присвятила спорту.

Заслухавши інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. щодо виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

  В И Р І Ш И В:

1. Інформацію заступника міського голови Мальованої О.А. щодо виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки взяти до відома.

2. Внести зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки (LII сесія VI скликання), а саме: в «Основні програмні заходи: створити велодоріжку, добудувати майданчик з пляжного волейболу».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (голова Григорович П.О.), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Рогинська Л.І.).

Міський голова                                      М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2017                                       Богодухів                                                     №123

 

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 29.06.2017  №4, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до ст.ст.33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», п. 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішеннями Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 61-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2016 рік» (ІIІ сесія VIІ скликання) зі змінами внесеними рішенням Богодухівської міської ради від 14.04.2016 № 127-VII,  керуючись ст.ст.32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити безкоштовним харчуванням дітей із сімей учасників бойових дій (АТО):

- у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 «Ялинка» міської ради Т___, .2014 р.н.;

- у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 5 «Ялинка» міської ради Р____, .2015 р.н.;

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                     М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

        29.06.2017                         Богодухів                                №124

 

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши рішення комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися в скрутній життєвій ситуації (протокол №4 від 25.05.2017), відповідно до Положення про відзнаки Богодухівської міської ради, Програми забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1167-VІ (XXVIII сесія VІ скликання), Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 63-VIІ (III сесія VIІ скликання), Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 22.12.2015 №24, 29.01.2016 №8 (зі змінами), 18.02.2016, керуючись статтями 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. З метою поліпшення матеріального становища жителів міста, які звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги, надати одноразову грошову допомогу:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

Г

1000

Т

відмова

З

1000

Д

1000

О

1000

С

1000

Н

1000

Л

1000

Д

1000

Ф

1000

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  допомоги здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                      М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                      Богодухів                                               № 125

 

Про матеріальне заохочення квартальних міста

 

За виконання доручень міської ради, проведення роботи з населенням міста у квітні-червні 2017 року, з метою заохочення квартальних міста до вирішення питань місцевого значення, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших жителів територіальної громади Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити матеріальне заохочення квартальним міста в сумі 7200 грн. (сім тисяч двісті гривень), а саме:

 1. Б– 300 грн.
 2. В – 300 грн.
 3. Г– 300 грн.
 4. Г. – 300 грн.
 5. Г – 300 грн.
 6. Д – 300 грн.
 7. І – 300 грн.
 8. К. – 300 грн.
 9. К – 300 грн.
 10. К. – 300 грн.
 11. К – 300 грн.
 12. М. – 300 грн.
 13. Н – 300 грн.
 14. Н – 300 грн.
 15. П. – 300 грн.
 16. П – 300 грн.
 17. П 300 грн.
 18. С – 300 грн.
 19. С – 300 грн.
 20. С. – 300 грн.
 21. Т. – 300 грн.
 22. Ц –300 грн.
 23. Ч – 300 грн.
 24. Я – 300 грн.

2. Видатки провести у межах асигнувань, виділених для надання матеріальної допомоги.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В.

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

29.06.2017                                    Богодухів                                      № 126

 

Про відзначення 74-ї річниці визволення Богодухова і Дня міста

 

З метою належної підготовки та відзначення 74-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста, вшанування ветеранів і світлої пам’яті загиблих у боях за визволення Богодухова, виховання патріотизму в підростаючого покоління, вирішення на належному рівні організаційних, технічних та інших питань, що забезпечать високу якість проведення всіх святкових заходів, на підставі статті 7 Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради 18.09.2003 (Х сесія ХХІV скликання), керуючись статтями 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення 74-ї річниці визволення  Богодухова і Дня міста (додаються).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на членів виконкому міської ради Ворвуля В.В., Мальовану О.А., Щербак А.М.

 

Міський голова                                    М.ГОЛУБ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконкому міської ради 29.06.2017 №126

 

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення 74-ї річниці визволення

Богодухова та Дня міста

 

№ п/п

Перелік заходів

Термін виконання

Відповідальний за підготовку та проведення

1

2

3

4

І.    ЗАГАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ

1.

Проведення засідань організаційного комітету  з підготовки та відзначення святкових заходів

липень-серпень 2017 р

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

2.

Передати телефонограми на підприємства, установи, заклади по запрошенню делегацій та населення міста

до 05.08.2017 р.

Торяник І.В.

3.

Підготовка та розсилка листів — запрошень почесним гостям, почесним громадянам міста та учасникам урочистих заходів

до 02.07.2017

Мальована О.А.

4.

Підготовка матеріалів до виступів міського голови

до 05.08.2017 р.

Мальована О.А.

5.

Організувати проведення акції милосердя щодо надання соціальної допомоги інвалідам, одиноким  та малозабезпеченим громадянам міста

06.08.2017 р.

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

6.

Організувати проведення святкової торгівлі.

Забезпечити розміщення торгівельних точок, підключення їх до електропостачання , заборону торгівлі напоями у скляному посуді, прибирання території після святкової торгівлі та заходу

07.08.2017 р.

Дубинка С.М.

7.

Придбати квіти та кошики з квітами  для покладання до пам’ятників та на могили почесним громадянам, учаснику АТО

07.08.2017 р.

Мальована О.А.

8.

Підготовка циклу тематичних репортажів до Дня міста

до 05.08.2017 р.

 

 

Мальована О.А.

 

9.

Замовити сувенірну продукцію з логотипами міста Богодухова для вручення нагородженим та запрошеним гостям

до 05.08.2017 р.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

10.

Придбати  подарунки для вручення переможцям і учасникам конкурсних програм та творчим колективам, учасникам концертної програми

до 05.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

ІІ. КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ, ПРОСВІТНИЦЬКІ ТА СПОРТИВНІ ЗАХОДИ

1.

Підготувати сценарій святкових заходів на Меморіалі Слави

до 28.07.2017

Мальована О.А.

Церковна Н.Г. (за згодою)

2.

Підготувати сценарій урочистостей до Дня міста, святковий концерт

до 03.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Волошко А.М. (за згодою)

3.

Організувати зустріч почесних гостей свята:

 

- реєстрація та розміщення;

- організація святкового фуршету для гостей

07.08.2017

 

Щербак А.М.

4.

Організувати нагородження почесними відзнаками, подяками та подарунками учасників урочистої церемонії

07.08.2017

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

5.

Організувати виступ на святі професійних артистів

07.08.2017

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

6.

Організувати виставку досягнень ДНЗ міста «Рідне місто-ми твоя надія»

07.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

7.

Організувати проведення дитячої розважально-ігрової програми «Ми любимо Богодухів»

07.08.2017

Мальована О.А.

 

8.

Провести спортивні змагання: велопробіг, пляжний волейбол, настільний теніс

07.08.2017

 

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Дубинка С.М.

Дзюба І.О. (за згодою)

9.

Організувати виставки виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, картин самодіяльних художників, дитячої творчості

07.08.2017

Мальована О.А.

Церковна Н.Г. (за  згодою)

ІІІ.  ЗАХОДИ З БЛАГОУСТРОЮ, СВЯТКОВОГО ОФОРМЛЕННЯ МІСТА  ТА ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

1.

Здійснити прибирання центрального парку і площі Соборності. Встановити  туалети, урни для сміття

до 05.08.2017

Дубинка С.М.

2.

Привести до належного стану Меморіал Слави, братську могилу загиблих воїнів на кладовищі та історичні пам’ятники по місту (танк Т-34)

до 05.08.2017

Дубинка С.М.

3.

Забезпечити святкове оформлення площі Соборності та вулиці Шевченка, благоустрій в’їздів у місто на основних автомагістралях. Установка святкових розтяжок , лозунгів

до 05.08.2017

Дубинка С.М.

4.

Забезпечити озвучення місця проведення свята:

 

- підключення до енергомережі

 07.08.2017

Дубинка С.М.

5.

Виготовлення святкових банерів

до 05.08.2017

Ворвуль В.В.

6.

Доставка та розміщення стільців, лавок для почесних гостей та глядачів біля встановленої сцени,  установка загороджувальних турнікетів

 07.08.2017

Дубинка С.М.

IV. ЗАХОДИ  БЕЗПЕКИ

1.

Забезпечити охорону громадського порядку та охорону святкової атрибутики на площі  та збереження майна (сценічне обладнання, тощо) під час проведення заходів

07.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

2.

Забезпечити контроль за станом пожежної безпеки під час проведення урочистих заходів та святкового феєрверку

07.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

3.

Забезпечити чергування автомобіля швидкої допомоги та 3-4 медпрацівників під час святкування

07.08.2017

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

4.

Забезпечити  роботу транспорту (автобусів, маршрутних таксі)  з доставки мешканців на свято

07.08.2017

Дубинка С.М.

5.

Забезпечити розміщення та охорону автомобілів почесних гостей свята

07.08.2017

Дубинка С.М.

 

 

 

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                               А.ЩЕРБАК

 

 

Мальована 3 48 00

 Додаток

до рішення виконавчого комітету

Богодухівської міської ради

від 29.06.2017 №126

 

Програма

святкових заходів з нагоди 74-ї річниці визволення Богодухова від

фашистських загарбників та Дня міста

 

7 серпня 2017 року

8.00 – молебень у Свято-Покровському храмі за мир і спокій в Україні, на славу Богодухова і його жителів за участю представників влади та громадськості, а також усіх бажаючих та вірян
  Спортивні змагання:
10.00 велопробіг (від будинку культури до залізничного вокзалу)
12.00 – пляжний волейбол (став «Копань»)
16.00 -
17.00 - настільний теніс
18.00
11.00-13.00 – дитяча розважально-ігрова програма «Ми любимо Богодухів»
з 14.30-15.30 – святкові заходи у міській раді:

вшанування почесних громадян міста та запрошених гостей16.00-20.00– виставка виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, картин самодіяльних художників, дитячої творчості;

– конкурс малюнка вихованців ДНЗ міста «Мій майбутній Богодухів»15.30-16.30– панахида, покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам на міському кладовищі, Почесним громадянам міста Богодухова та до пам’ятного знака «Танк «Т-34»16.30-17.30 – урочисто-траурний мітинг на меморіалі Слави17.30-18.30– святкова програма до Дня міста на площі Соборності18.30– Богодухівські частування (Польова кухня)18.30-22.00– концертна програма22.00-24.00– дискотека

 

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                               А.ЩЕРБАК

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                        Богодухів                                     № 127

 

Про організацію та проведення заходів з нагоди свята Івана Купала

 

З метою організації змістовного дозвілля жителів територіальної громади під час святкування Івана Купала, належного рівня проведення запланованих заходів, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та на виконання міської Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1167-VІ (XXVIII сесія VІ скликання), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи щодо організації та проведення свята Івана Купала (далі — Заходи), що додаються.

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) видатки провести за рахунок коштів спеціального фонду бюджету міської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому міської ради Ворвуля В.В., Мальовану О.А.

 

Міський голова                                      М.ГОЛУБ

 

 

Додаток

до  рішення виконкому

29.06.2017 №127

 

ПЛАН

заходів з проведення свята Івана Купала

з/п

Назва заходів

Термін виконання

Відповідальні

1. Провести роботи з прибирання  ставу Копань та  прилеглих зон масового відпочинку до і після заходів До 05.07. КП «Богодухівжитло»
2. Забезпечити  дотримання правопорядку та припинення руху автотранспорту в місцях проведення  святкових заходів

06.07.

Богодухівський відділ поліції  ГУНП в Харківській області
3. Забезпечити чергування медпрацівників КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»

06.07.

КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»
4. Забезпечити чергування Богодухівського РВ ГУ ДС НС України в Харківській області

06.07.

Богодухівський РВ ГУ ДС НС
5. Забезпечити висвітлення заходів по святкуванню  Івана Купала в ЗМІ, на веб-порталі міської ради та оголошеннях.

26.06.

Зіньковська З.М.

Мальована О.А.

6.Забезпечити підвіз артистів та звукопідсилючої   апаратури для проведення свята.

Підключити електропостачання.

06.07.

КП «Богодухівжитло»7.Залучити спонсорів щодо забезпечення фінансової підтримки у проведенні свята

До 01.07.

Ворвуль В.В.8.Залучити підприємців та забезпечити їх місцями для роздрібної торгівлі

До 06.07.

Шубіна Л.Є.

 

Моргун Л.М.9.Театралізована концертна програма.

06.07.

Районний будинок культури10.Ігри, конкурси, розваги, спортивні змагання

06.07.

Дзюба І.О.

 

Гапоненко Т.М.11.Пригощання кашею та чаєм

06.07.

Міська рада12.Придбати призи та подарунки

До 24.02.

Дереведмедь Т.В.13.Розпалювання багаття

06.07.

КП «Богодухівжитло»14.Залучення рятувальників з човном для запуску віночків

06.07.

КП «Богодухівжитло»

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                      А.Щербак

 Додаток

до  рішення виконкому

16.02.2017 №127

 

КОШТОРИС

на проведення заходів з нагоди свята Івана Купала

 

1. Придбання призів та подарунків

 

Керуючий справами виконкому                                      А.Щербак

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017

Богодухів

               № 128

 

Про присвоєння поштових адрес

 

Розглянувши заяву П, який мешкає за адресою: м. Богодухів, ___щодо присвоєння поштової адреси 29/100 частин житлового будинку, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.___; заяву П__, який мешкає за адресою: с.Мусійки, вул.___, щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку, розташованому по вул.___, с. Мусійки; заяву С____, яка мешкає за адресою: м.Богодухів, вул.____, щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку, розташованому по вул.___; заяву К___, які мешкають за адресою: м.Богодухів, вул.__, щодо присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (колишній канторі та колишньому складу), розташованих по вул. __ в м. Богодухові; інші надані ними документи, протокол комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна при виконавчому комітеті міської ради від 27.06.2017 №5, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання комісії виконавчого комітету Богодухівської міської ради щодо присвоєння чи зміни поштових адрес від 27.06.2017 № 5 (додається).

2. Присвоїти поштову адресу: м.Богодухів, вул.__, об’єкту нерухомого майна 29/100 частин житлового будинку, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__, що належить П__, згідно з рішенням Богодухівського районного суду від 07.07.2010 р.

3. Присвоїти поштову адресу: с.Мусійки, вул._, об’єкту нерухомого майна, житловому будинку, розташованому за адресою: с.Мусійки, вул.__, що належить П__, згідно з свідоцтвом про право власності від 29.12.1999 р

4. Залишити поштову адрес: м.Богодухів, вул.__, об’єкту нерухомого майна, житловому будинку, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.__, що належить С__, який помер 05.08.1995 р. (свідоцтво про смерть 1-ВЛ №018931), згідно з свідоцтвом про право на спадщину від 10.07.1968р.

5. Присвоїти поштову адресу: м.Богодухів,вул.__об’єкту нерухомого майна, нежитловій будівлі (колишній конторі), розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.__, що належить К__ згідно з свідоцтвом про право власності від 28.01.2011 р., з свідоцтвом про право на спадщину від 28.01.2011 р. (3/4 частини будівлі) та К__ згідно з свідоцтвом про право на спадщину від 28.01.2011 р. (1/4);

6. Присвоїти поштову адресу: м.Богодухів,вул.__ об’єкту нерухомого майна, нежитловій будівлі (колишнього складу), розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.__, що належить К__ згідно з свідоцтвом про право власності від 28.01.2011 р., з свідоцтвом про право на спадщину від 28.01.2011 р. (3/4 частини будівлі) та К___ згідно з свідоцтвом про право на спадщину від 28.01.2011 р. (1/4 частини будівлі).

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова                                                                  М.ГОЛУБ

 

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2017                      Богодухів                                  № 129

 

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція тротуару в сквері пл.Незалежності м.Богодухів»

 

Розглянувши лист т.в.о. начальника  КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. від 26.06.2017 №260 про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція тротуару в сквері пл.Незалежності, м.Богодухів», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл КП «Богодухівжитло» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція тротуару в сквері пл.Незалежності, м.Богодухів».

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» Дубинці С.М.:

1) забезпечити збір вихідних даних;

2) розробити та узгодити завдання на проектування.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                        Богодухів                                     № 130

 

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водозабору та системи водопостачання житлового масиву с.Семенів Яр, вул. Богодухівська, Харківська область»

Розглянувши лист директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. від 21.06.2017 №220 про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водозабору та системи водопостачання житлового масиву с.Семенів Яр, вул. Богодухівська, Харківська область», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл КП «Богодухіввода» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водозабору та системи водопостачання житлового масиву с.Семенів Яр, вул. Богодухівська, Харківська область».

2.Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В.:

1) забезпечити збір вихідних даних;

2) розробити та узгодити завдання на проектування.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06. 2017                                       Богодухів                                    № 131

 

Про затвердження проектно-кошторисної документації

Розглянувши лист т.в.о. начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. від  26.06.2017 № 259 щодо затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Влаштування системи водовідведення на площі Незалежності та вулиці Леонова у м. Богодухові», наданий ПП«НЕОНЕТА», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Влаштування системи водовідведення на площі Незалежності та вулиці Леонова у м. Богодухові» в сумі 198,938 (сто дев’яносто вісім тисяч дев’ятсот тридцять вісім гривень 00 коп.), в тому числі:

- будівельні роботи – 127142 тис. грн. 00 коп.;

- інші витрати 71796 тис. грн. 00 коп.

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                    Богодухів                                 №132

 

Про затвердження ліміту використання води

на 2017 рік

 

Розглянувши листи та заяви керівників підприємств усіх форм власності, фізичних осіб підприємців та приватних підприємців щодо затвердження ліміту використання води на 2017 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити ліміти використання води на 2017 рік:

1) ФОП Миргород О.В. (магазин «Браво») (додається);

2) ФОП Довгий І.В. (кафе «Дунай») (додається);

3) Богодухівський ВПГУНП в Харківській обл. (додається);

4) ФОП Яковлєв В.А.  (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

Міський голова                                                         М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

29.06.2017

Богодухів

№133

 

Про забезпечення дровами

 

З метою соціального захисту та поліпшення матеріального становища жителів міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, учасників бойових дій в зоні проведення  антитерористичної операції, що звернулися із заявою про забезпечення дровами, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Богодухівському КП «Богодухівжитло» забезпечити завезення 2-х складометрів дров із запасів від спиляння дерев по місту, а саме:

№ з/п

П.І.П.

Статус

Адреса

1.

Є пенсіонерка м.Богодухів, вул.

2.

Н пенсіонерка м.Богодухів, вул.

3.

А інвалід м.Богодухів, пров.

4.

Д пенсіонерка м.Богодухів, пров.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

Міський голова                                             М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017

Богодухів

         № 134

 

Про дозвіл П__ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.__

 

Розглянувши заяву П__ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: с. Семенів Яр, вул.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити П__ підключити квартиру №1, розташовану за адресою: с.Семенів Яр, вул.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.Богодухівській, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати П___ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням квартири №1, розташованої за адресою: с.Семенів Яр, вул.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                         М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017

Богодухів

         № 135

 

Про дозвіл Д__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров._

 

Розглянувши заяву Д__ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Д_ підключити домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по пров._, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати Д__ встановити водяний лічильник.

7. Надати Д_ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров._  (додаток – дозвіл №10).

8. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                       Богодухів                                         №  136

 

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 29.06.2017 року

 

Розглянувши протокол засідання житлової комісії міськвиконкому від 29.06.2017 року, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, постановою № 5 виконавчого комітету Харківського облвиконкому та президії обласної ради профспілок від 11.01.1985 року, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Згідно зі ст.ст. 34, 45 ЖК Української РСР, п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зі змінами поставити на квартирний облік А__, 1983 р.н., склад сім’ї – 3 чол. (дружина – А_, 1985 р.н., донька – А_, 2007 р.н.)  та включити до списку громадян, які мають право на першочергове одержання житла.

 

 

Міський голова                                                  М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                    Богодухів                                 № 137

 

Про затвердження переліку шахтних колодязів, які потребують ремонту

Розглянувши лист КП «Богодухівжитло» від 26.06.2017 № 262 про затвердження переліку шахтних колодязів, на яких буде встановлення облаштування для шахтних колодязів, акт обстеження шахтних колодязів, розташованих на території Богодухівської міської ради, з метою забезпечення населення якісною питною водою, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Затвердити перелік шахтних колодязів, на яких буде встановленно облаштування для шахтних колодязів, що включає в себе навіс над колодязем, коловоріт, фальшзруб, лавку, а саме:

-          вул. Сонячна, біля № 23;

-          вул. Вишнева, біля № 6;

-          вул. Благовіщенська, біля № 170;

-          вул. Бєляєва, біля № 51;

-          вул. Москаленки, біля № 11;

-          вул. Благовіщенська, біля № 58;

-          вул. Харківська, біля № 175;

-          вул. Центральна, біля № 200;

-          вул. Центральна, біля № 127;

-          пров. Круглий, біля № 28;

-          вул. Харківська, біля № 70.

2. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) забезпечити виконання ремонту колодязів відповідно до затвердженого переліку.

3. Про хід виконання цього рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету міської ради у листопаді 2017 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                       Богодухів                                        № 138

 

Про надання згоду на  приєднання

до електричних мереж

орендованих приміщень

 

Розглянувши листа від 22.06.2017 № 01-27/117 в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиці Д.М. про надання згоди на  приєднання до електричних мереж орендованих приміщень за адресою: м. Богодухів, вул. Покровській, 5, з метою забезпечення  стабільної роботи центру, керуючись ст. 40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати згоду на проведення комплексних заходів щодо приєднання до електричних мереж нежитлових приміщень  площею 103,3 кв.м., за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська, 5., що знаходяться в оренді  Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі виготовлення:

-ситуаційного плану із зазначеним місця розташування електроустановки;

- викопіювання з топографо-геодезичного плану;

- технічних умов;

- проведення інших заходів, пов’язаних з приєднанням та підключенням до електричної мережі.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М..

 

Міський голова                               М.ГОЛУБ

 

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                    Богодухів                                 № 139

Про встановлення дорожніх знаків

Розглянувши лист начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 13.06.2017 №242 щодо встановлення дорожнього знаку 3.3. «Вантажному транспорту проїзд заборонено» на в’їзді в мікрорайон біля магазину «Райдуга» по вул.Шевченка (1 шт.) та на вул.Охтирській на в’їзді в мікрорайон (2 шт.) в м.Богодухові, з метою запобігання нещасних випадків на території мікрорайонів міста, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) до 01.08.2017 встановити дорожній знак 3.3. «Вантажному транспорту проїзд заборонено» на в’їзді в мікрорайон біля магазину «Райдуга» по вул.Шевченка (1 шт.) та на вул.Охтирській на в’їзді в мікрорайон (2 шт.) в м.Богодухові.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017                                    Богодухів                                         № 140

 

Про затвердження плану роботи на II півріччя 2017 року

 

Відповідно до статтей 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.12.2015 №17, з метою ефективного впровадження заходів щодо поліпшення життєдіяльності територіальної громади міста, вдосконалення системи планування діяльності виконавчого комітету Богодухівської міської ради, враховуючи пропозиції заступників міського голови та керуючого справами виконкому, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити  план роботи виконкому на II півріччя 2017 року (додається).

2. Контроль за виконанням плану роботи виконкому міської ради на ІI півріччя 2017 року покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова                              М.ГОЛУБ

 

               Додаток 2

до рішення виконкому міської ради

від 29.06.2017 №140

ПЛАН РОБОТИ

виконавчого комітету Богодухівської міської ради

на  ІІ півріччя  2017 року

 №

з/п

Зміст роботи

Термін    виконання

Відповідальні

за виконання

Доповідачі

1

2

3

4

5

І. ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Про підсумки виконання Програми соціально- економічного

розвитку населених пунктів Богодухівскої міської ради за І півріччя 2017 року

20 липня

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

 

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.В.

Моргун Л.М.

Ворвуль В.В.

 Про підсумки роботи міської ради із зверненнями громадян

 

за І півріччя 2017 року

20 липня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

 Про виконання бюджету міської ради за І півріччя 2017 року

20 липня

Дереведмедь Т.В.

Дереведмедь Т.В.

 Різне

20 липня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

 Про хід виконання заходів з  підготовки комунальних служб, комунальних дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр..

17 серпня

Ворвуль В.В.

 

Мальована О.А.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

 

 Про стан виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень передбачених ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» за І півріччя 2017 року

17 серпня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

 Про готовість ДНЗ до нового навчального року

17 серпня

Мальована О.А.

Мальована О.А.

 Різне

17 серпня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

 Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2017 року

 

 

21 вересня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

 Про стан утримання та експлуатацію об’єктів житлово-комунального господарства Богодухівської міської ради

21 вересня

Ворвуль В.В.

 

Дубинка С.М.

Слесарєв В.В.Дубинка С.М.

Слесарєв В.В. Про затвердження плану роботи виконкому на ІV квартал 2017 року

 

21 вересня

Щербак А.М.Щербак А.М. Про стан укладання договорів на вивіз та утилізацію ТПВ

19 жовтня

Ворвуль В.В.

 

Дубинка С.М.

Дубинка С.М.

 1. ПРо

Про стан утримання доріг комунальної власності

19 жовтня

Ворвуль В.В.

 

Дубинка С.М.

Дубинка С.М.

 Про роботу адміністративної комісії

19 жовтня

Ворвуль В.В.

 

Лобойко В.М.

Ворвуль В.В.

Різне

19 жовтня

Щербак А.М.Щербак А.М. Про виконання цільових програм

16 листопада

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

 

Мальована О.А.

Щербак А.М.Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М. Про роботу з контрольними документами

16 листопада

Щербак А.М.Щербак А.М. Різне

16 листопада

Щербак А.М.Щербак А.М. Про погодження проекту Програми соціально-економічного розвитку територій Богодухівської міської ради  на 2018 рік

21 грудня

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

 

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М.Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М Про міський бюджет на 2018 рік

21 грудня

Дереведмедь Т.МДереведмедь Т.М Про організацію і проведення оплачуваних громадських робіт на 2018 рік

21 грудня

Щербак А.М.

 

Дереведмедь Т.МЩербак А.М.

Дереведмедь Т.М Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2018 рік

21 грудня

Щербак А.М.Щербак А.М. Про проведення Новорічних свят в місті

21 грудня

Мальована О.А.Мальована О.А. Різне

21 грудня

Щербак А.М.Щербак А.М.

ІІ. ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ В РОБОЧОМУ ПОРЯДКУ:

а) підготовка проектів рішень виконавчого комітету міської  ради

 Про надання одноразової грошової допомоги

Протягом II півріччя

Мальована О.А.Мальована О.А. Про розгляд житлових питань

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про надання дозволу на підключення домоволодінь громадян міста до міського водопроводу

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про надання дозволу на газифікацію домоволодінь громадян міста

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про вирішення питання збирання, транспортування, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів (ТПВ)

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Дубинка С.М.Дубинка С.М. Про затвердження маршрутів і графіків місцевого пасажирського транспорту

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.Ворвуль В.В. Про забезпечення утримання в належному стані кладовищ та надання ритуальних послуг

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Дубинка С.М.Дубинка С.М. Про надання дозволів на переобладнання житлових будинків

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Щербак А.М.Щербак А.М. Про видалення зелених насаджень

Протягом II півріччя

Лобойко В.М.Лобойко В.М. Про затвердження та погодження режимів роботи підприємств

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про присвоєння поштових адрес

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.Ворвуль В.В. Про забезпечення твердим паливом соціально незахищених верств населення

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Щербак А.М.Щербак А.М.

б) підготовка проектів розпоряджень міського голови

 З основної діяльності

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. З особового складу

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про надання щорічних оплачуваних відпустки та відпусток у зв’язку з навчанням

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. Про короткострокові відрядження працівників

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М. З адміністративно-господарських питань

Протягом II півріччя

Щербак А.М.Щербак А.М.

ІІІ. Вивчення роботи підприємств, установ та організацій (у межах наданих повноважень)

 1. 1.

Заслуховування інформацій про роботу комунальних підприємств: «Богодухівжитло», «Богодухіввода»

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Слесарєв В.В.

Дубинка С.М.Ворвуль В.В. Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста (ДНЗ)

Протягом II півріччя

Мальована О.А.Мальована О.А. Про роботу сільського Семеноярського клубу

Протягом II півріччя

Мальована О.А.Мальована О.А.

IV. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ДОКУМЕНТІВ:

IV.І. Законів України

 Про службу в органах місцевого самоврядування

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про місцеве самоврядування в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про доступ до публічної інформації

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про захист персональних даних

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про звернення громадян

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про запобігання корупції

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про охорону праці

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про захист прав споживачів

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про мови в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про зайнятість населення

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про охорону дитинства

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про сприяння соціальному ставленню та розвитку молоді в Україні

Протягом II півріччя

 

Посадові особи апарату міськради  Про захист економічної конкуренції

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про оренду землі

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про оцінку землі

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради

 

  Про оренду державного та комунального майна

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про планування та забудову територій

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про регулювання містобудівної діяльності

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради 

ІV.ІІ. Указів (розпоряджень, доручень) Президента України

 Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради 

ІV.ІІІ. Постанов (розпоряджень) Кабінету Міністрів України

Протягом II півріччя

  

Протягом II півріччя

  

ІV.ІV. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

 Про стан періодичного поновлення та уточнення персональних даних Державного реєстру виборців від 01.03.2011 р. № 78

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про основні соціальні гарантії учасника АТО

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  Про виконання основних напрямків Програми Президента України П.О.Порошенка щодо розвитку України «Стратегія – 2020»

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради 

ІV.V. Доручень голови районної державної адміністрації

 

ІV. VІ. Рішень міської ради

1.Пор виконання цільових Програм

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради

ІV.VІІ. Рішень виконавчого комітету міської ради

 Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств

Протягом II півріччя

Вовуль В.В.

 

Керівники комунальних службСлесарєв В.В.

Дубинка С.М. Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, ДНЗ в осінно-зимовий період 2016-2017рр.. та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018рр..

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

 

Мальована О.А.Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

ІV. VІІІ. Розпоряджень міського голови

ІV. ІХ. Інших документів

1.Надання інформації до Богодухівської РДА

Щомісячно

Щербак А.М.

V. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА, РОЗРОБКА ПРОГРАМ

1.Проведення засідань постійно діючих при виконкомі комісій:

Щомісячно

Посадові особи апарату міськради житлової, адміністративної, з призначення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення з розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування, щодо присвоєння чи зміни поштових адрес, з питань діяльності зовнішньої реклами, опікунська рада

При необхідності

 

VІ. РОБОТА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ВІДНОСИН,

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

 Інформування населення міста через засоби масової інформації «Про санітарний стан міста»,  «Про хід виконання плану соціально-економічного розвитку міста», «Про виконання бюджету»

Постійно

Голуб М.В.

 

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Зіньковська З.М.  Організація сходок, виїзних прийомів громадян

Постійно

Щербак А.М.  Висвітлення діяльності виконавчого комітету в районній газеті «Маяк» та в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

Постійно

Мальована О.А.

 

Зіньковська З.М.

VІІ. РОБОТА З КАДРАМИ

 Участь посадових осіб місцевого самоврядування Богодухівської міської ради в тематичних семінарах, навчаннях за професійною програмою в регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Постійно

Голуб М.В.

 

Щербак А.М.  Навчання працівників апарату виконкому міської ради

Щомісячно

Щербак А.М. 

VІІІ. НАРАДИ, УЧАСТЬ У  РАЙОННИХ ЗАХОДАХ

 Участь у нарадах при районній державній адміністрації

Протягом півріччя

Голуб М.В.

 

Ворвуль В.В. Мальована О.А.

Щербак А.М.  Проведення семінарів, нарад з квартальними міста

Протягом півріччя

Щербак А.М.  Проведення нарад із завідуючими комунальними дошкільними навчальними закладами міста

Протягом півріччя

Голуб М.В.

 

Мальована О.А.

  Апаратні наради

Щопонеділка

Голуб М.В.  Наради міського голови з керівниками комунальних служб міста

Щоденно

Голуб М.В. 

ІХ.  УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА ПРОВЕДЕННІ МАСОВИХ ЗАХОДІВ, УРОЧИСТОСТЕЙ, ВИСТАВОК ТОЩО

 Святкування Дня міста

Серпень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  День Державного Прапора України

Серпень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  Святкування Дня незалежності України

Серпень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  Участь у проведенні Дня знань

Вересень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  День працівника освіти

Жовтень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  День захисника України

Жовтень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

Листопад

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АС

Грудень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.  Підготовка і проведення Новорічних свят

 

 

Грудень

Голуб М.В.

 

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М. 

 

Керуючий справами

виконкому міської ради                                          А.ЩЕРБАК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.06.2017

Богодухів

№  141

 

Про нагородження з нагоди випускних

вечорів навчальних закладів міста

 

Розглянувши подання директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста та аграрного ліцею, у зв’язку із проведенням випускних вечорів, відповідно до Положення про відзнаки Богодухівської міської ради, Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1167-VІ (XXVIII сесія VІ скликання), та керуючись статтями 32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

1. За високий інтелектуальний потенціал, наполегливість та цілеспрямованість у навчальній і громадській діяльності, творчий підхід, активну життєву позицію та з нагоди випускного вечора нагородити грамотами міської ради випускників:

- Богодухівської гімназії № 1 А__;

- Богодухівського колегіуму № 2 Б___;

- Богодухівського професійного аграрного ліцею Р__.

2. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, ініціативу, наполегливість і цілеспрямованість у роботі та з нагоди випускного вечора нагородити грамотами міської ради вчителя англійської мови Богодухівського ліцею № 3, класного керівника 11 класу П_.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                   М.ГОЛУБ