27 липня 2017 року

Переглядiв: 505

27 липня 2017 року

 
Про виконання Програми економічного та соціального

розвитку населених пунктів Богодухівської міської

ради за I півріччя 2017 року

№142

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Богодухівської міської ради в І півріччі 2017 року

№143

Про виконання бюджету за I півріччя 2017 року

№144

Про погодження тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування для перевізника ФОП Дубонос Надії Володимирівни

№145

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

№146

Про надання одноразової грошової допомоги

№147

Про зміни до режиму роботи дошкільного навчального закладу №5 «Ялинка» Богодухівської  міської  ради

№148

Про встановлення дорожніх знаків

№149

Про заміну дорожнього знаку

№150

Про присвоєння поштових адрес

№151

Про затвердження ліміту використання води на 2017 рік

№152

Про затвердження лімітів на скид стічних вод у міську систему каналізації

№153

Про дозвіл Самойленко Яні Юріївні на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська, буд.21

№154

Про дозвіл Статівці Івану Юхимовичу на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №4, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.Каразіна, буд.1

№155

Про дозвіл Пластєєвій Ганні Миколаївні на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: с.Семенів Яр, вул.Лісова, буд.55

№156

Про дозвіл Луценку Олександру Михайловичу на підключення до централізованої системи водопостачання складу-магазину, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, буд.14А

№157

Про забезпечення дровами

№158

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою на території міста Богодухова ТОВ «БОСС КО»

№159

Про створення комісії з розгляду заяви Склярова М.В.

№160

Про внесення змін до складу комісії щодо  присвоєння чи зміни поштових адрес при виконавчому комітеті міської ради

№161

Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

№162

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                       Богодухів                                        № 142

 

Про виконання Програми економічного та соціального
розвитку населених пунктів Богодухівської міської
ради за I півріччя 2017 року

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови Ворвуля В.В. про виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради за I півріччя 2017 року, керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради за I півріччя 2017 року взяти до відома.

2. Виконавчому комітету, працівникам апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств виконкому міської ради продовжити роботу щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2017 рік.

 

Міський голова                                    М.ГОЛУБ

Інформація

про виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради за I півріччя 2017 року

 

Програма соціально-економічного розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2017 рік була розроблена відповідно до вимог 3акону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідно до визначених Програмою основних пріоритетів розвитку містата комплексних міських цільових програм, пропозицій міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств та установ міста, виходячи із загальної оцінки соціально-економічної ситуації, наявних матеріально-технічних ресурсів та фінансових можливостей, протягом першого півріччя 2017 року виконано.

РОЗВИТОК ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
КП «Богодухівжитло»

На благоустрій міста з міського бюджету за 1 півріччя 2017 року профінасовано 2560,6 тис.грн. загального та спеціального фондів, які були використані на оплату праці працівників з благоустрою (723,4 тис.грн.), придбання ПММ (632,9 тис.грн.), запасних частин та інших матералів (220,4 тис.грн.), оплату енергоносіїв (357,8 тис.грн.), створення та ремонт елементів благоустрою ( 626,1 тис.грн.).

На балансі КП “Богодухівжитло” обліковується 101 житлових будинків загальною площею 84,4 тис.кв.м. Підприємством надаються послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (5 послуг) 1429 абоненту. Впродовж 1 півріччя 2017 року проводилась робота по забезпеченню послуг належної якості, виконувались заходи щодо комплексної підготовки житлових будинків до зимового періоду, зокрема здійснено перевірку димових та вентиляційних каналів будинків житлового фонду з видачею актів ДПО (93 будинка),. Ремонтні роботи з забезпечення освітлення місць загального користування будинків житлового фонду виконуються постійно та в повному обсязі.

Балансоутримувачу житлового фонду надійшло декілька звернень мешканців вул. Катукова що необхідності ремонту покрівель багатоповерхових будинків. Оскілька до складу тарифу з утримання будинків дана послуга не включена та передбачає значну кількість коштів, необхідні інші джерела фінансування ремонтних робіт. Виконавчим комітетом міської ради та КП «Богодухівжитло» проводиться відповідна робота з мешканцями багатоповерхівок щодо переваг ОСББ в утриманні будинків та їх участі у різноманітних конкурсах міні-проектів, пріоритетним напрямком яких є поліпшення стану матеріально-технічної бази об’єктів житлово-комунального господарства, проте ця ініціатива не знаходить активної підтримки. Також має місце можливість розробки міскої програми з залученням коштів міського бюджету і бюджетів вищих рівнів для виконання ремонтних робіт в багатоквартирних будинках, де це необхідно.

В галузі дорожнього господарства:

-проводиться (повторно) процедура відкритих торгів по закупівлі 350 куб.м. піску на суму 67,2 тис.грн.;

-придбано 336 тонн ЩПС на суму 139,1 тис.грн. для підсипки доріг з грунтовим покриттям, частково використано ;

-підсипано ЩПС та проведено грейдеровання вул. Трет’яківської (частково), вул.Слобожанської, вул. Історичної, пров.Залиманівського, вул.Мусійчанської на площі 42 тис.кв.м. на суму 77,6 тис.грн.;

-бригадою КП “ Богодухівжитло” виконано поточний (ямковий) ремонт доріг по вулицях Троїцька, Українська , Григорія Сковороди , Робоча, Загорулька, Чалого, Оверченка, Покровська, Спортивна, площах Соборності, Незалежності, провулку Кооперативний, на площі 562 кв.м., для чого було придбано та використано 158 тонн асфальтобетонної суміші на суму 120,6 тис.грн.;

- виконано поточний ремонт тротуару по вул. Харківській н суму 23,2 тис.грн.;

- ідуть до завершення роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Заводській, розпочаті в кінці 2016 року;

-нанесено розмітки на дорогах та проводиться поточний ремонт світлофорного обладнання.

З метою створення безпечних умов для проживання мешканців міста та запобіганню аварійних і надзвичайних ситуацій, утримання об’єктів благоустрою в належному стані:

-спилено 12 аварійних дерев, проведено обрізку сухих гілок дерев;

-ведуться роботи з очищення струмка (р. Дем’янівська) від пров.Кленівського до р. Мерло (79 тис.грн.);

-придбано три бензокоси та три бензопили (20,3 тис.грн.);

-капітально відремонтовано автовишку АГП-22 ЗІЛ-130 (94,8 тис.грн.);

-придбано запчастини для ремонту машино-тракторного парку та проведено обслуговування техніки та механізмів, вся техніка пройшла технічний огляд.

Об’єкти вуличного освітлення і світлофорного обладнання підтримуються в робочому стані, вчасно заміняються лампи, здійснюється демонтаж та ремонт старих світильників.

У поточного році придбані 182 світильника з діодними лампами для проведення робіт з відновлення вуличного освітлення та заміни світильників великої потужності на суму 127,8 тис. грн. Придбані матеріали (провід СИП -4,СИП -1) для завершення відновлювальних робіт з освітлення вулиць Лозівська, Веселкова, Привокзальна Слобідка, Садовий Яр, пров.8-го Мехкорпусу на суму 30,1 тис. грн.

Працівниками з благоустрою підтримуються в належному стані пам’ятники, парки, сквери, місця відпочинку. Виконано ремонт пам’ятників та пам’ятних знаків (18,6 тис.грн.). Оперативно скошується трава, висаджуються і доглядаються квіти, спилюються аварійні дерева (43 шт.), проводиться обрізка сухих гілок дерев.

В галузі санітарного очищення впродовж 1 півріччя 2017 року з території міста вивезено побутових відходів 11,8 тис. куб.м., захоронено на сміттєзвалищі 1,3 тис. тон. Всього обліковується 4273 абонентів послуги зі збирання та вивезення ТПВ з гупи «населення». Крім того послуга надається 186 організаціям, установам та підприємствам.

КП «Богодухіввода»

КП «Богодухіввода» надаються послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, вивезення рідких відходів на очисні споруди і їх знешкодження та інші послуги.

Протяжність міських водопроводів становить 75,5 км. Водою з міського водопроводу користується 60.3 % мешканців населених пунктів Богодухівської міської ради, за півріччя кількість абонентів збільшена на 10 споживачів. Загальна кількість споживачів послуги налічує 4885 абонентів, з них населення — 4755, бюджетні установи — 30, інші (госпрозрахункові) — 100.

Протягом І півріччя 2017 року КП «Богодухіввода» збільшило обсяги надання послуг з водопостачання на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Всього реалізовано води 120,2 тис. м3 (2016 р. – 107,06 тис.м3).

Протяжність системи водовідведення по місту становить 12,1 км, послугами міської каналізації забезпечені 21,1% мешканців. Обсяг надання послуг з водовідведення збільшився на 13,5 %, і склав 24,4 тис. м.3 стоків (2016 р. — 21,1 тис.м3).

Послуги з вивезення рідких відходів (РПВ) асенізаційними машинами надаються 37,9 % мешканців міста. Обсяг вивезення РПВ комунальним підприємством збільшився на 0,97%, а саме 6,3 тис. м.куб.

Обсяги надання послуг із знешкодження рідких побутових відходів (РПВ) на очисних спорудах протягом півріччя зменшились на 20,5% і склали 4,8 тис. м3 (2016 р. — 6,1 тис.м3), що пов’язане з розірванням договірних відносин з ПП «Хелком» та ФОП Яремчук В.В., які завершили будівництво власних очисних споруд.

Комунальним підприємством «Богодухіввода» в пешому півріччі 2017 році проводились планові оганізаційно-технічні заходи з модернізації системи водопостачання та водовідведення в місті та забезпечення населення якісними послугами:

- ліквідовано 67 поривів водопровідної мережі;

-виконано роботи з ремонту внутрішньо-будинкових водопровідних та каналізаційних мереж в багатоквартирних будинках та дитячих садках;

- виконано ремонт та заміну глибинних насосів (свердловини на вул. Космічна, вул. Підлісна 4,вул.Катукова);

-розпочаті роботи з метрологічної повірки квартирних засобів обліку води, встановлено та прийнято на абонентський облік 172 нових та повірених лічильників;

- завершені роботи з розробки ПКД «Реконструкція водопроводу по пл. Незалежності». ПКД подана для отримання висновку державної комплексної експертизи;

-ведеться робота з розробки ПКД:

1)Реконструкція насосної станції Південна;

2)Підключення житлових будинків Загорулько 18 та Шевченко до централізованої каналізації;

3)Реконструкція системи водопостачання водозабору ВАТ «Богодухівське».

Для підтримання в належному стані матеріально-технічної бази підприємства з міського бюджету виділено 116 тис. грн., за рахунок яких профінансовані: придбання водопровідних труб– 23 тис. грн. та розробка проектної документації — 93 тис.грн.

Виготовлена проектно-кошторисна документація землевідведення під обєктами КП «Богодухіввода» в межах населеного пункту, документація подана для отримання витягу з Державного реєстру речових прав на земельну ділянку, оформлені та подані до Держгеонадр України пакет документів для отримання ліцензії на вивчення та промислову експлуатацію надр.

Продовжувалась робота в КП «Богодухіввода» щодо економного витрачання коштів і зниження собівартості послуг. Всі заходи з реконструкції системи водопостачання і водовідведення, які виконувались КП «Богодухіввода» протягом року, були націлені на оптимізацію витрат та енергозбереження, що дало можливість при постійному зростанні цін на енергоносії і інші матеріали забезпечувати повноцінну виробничу діяльність.

РЕАЛІЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ ТА ПОЛІТИКА МІСЬКОЇ РАДИ В ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ

Загальна площа земель території міської ради становить 8352,4 га, в тому числі в межах населених пунктів -2119,1 га. Землі сільськогосподарського призначення, на яких здійснюють свою діяльність товариства, фермерські господарства та одноосібники становлять 5593 га або 67%. За межами міста в оренді знаходиться 16 земельних ділянок площею 415,4 га, в основному це землі сільськогосподарського призначення, договори на оренду яких укладає района державна адміністрація. З числа забудованих земель на території міста в оренді знаходиться 155 земельних ділянок площею 43,6 га.

Протягом звітного періоду міською радою укладено 4 нових договори оренди землі, переукладено та продовжено термін дії договорів оренди на 7 земельних ділянок, припинено дію 10 договорів оренди.

Протягом півріччя до міського бюджету від плати за землю надійшло 1707,9 тис.грн., що більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 187,6 тис.грн., в тому числі орендної плати 1378,2 тис.грн., земельного податку 329,7 тис.грн. Збільшення орендної плати відбулось за рахунок індексації нормативної грошової оцінки землі у 2017 році на 6 %. Надходження від плати за землю склали за результатами першого півріччя 22,4 % всіх надходжень до міського бюджету. В лютому місяці поточного року, у зв’зку з внесенням змін до Податкового Кодексу Украни, міською радою внесені відповідні зміни до Положення про плату за землю в частині пільг та ставок земельного податку.

Відповідно до поданих заяв власників нерухомості у 2017 році продано десять земельних ділянок, з них вільні від забудови три земельних ділянки площею 1,2143 га продані за процедурою аукціону, вперше запровадженого міською радою в цьому році. Загальна площа проданих на аукціоні земельних ділянок становить 1,2143 га, вартість продажу склала 1178,45 тис.грн. Всього від продажу землі разом зі сплатою ростроченого платежу за продані земельні ділянки в минулі роки надійшло до міського бюджету за пів року 1622,7 тис.грн. проти 166,3 тис. грн. у 2016 році.

Відповідно до чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель проводиться кожні 7 років. В першому півріччі міською радою було замовлено та виконано ТОВ «ЗЕМІНФОРМ» проектні роботи щодо нормативної грошової оцінки землі міста Богодухова, попередня оцінка земель міста виконана у 2011 році, земель сіл міської ради- у 2013 році.

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

В сфері міських пасажироперевезень продовжували здійснювати свою діяльність два перевізника: КП «Богодухівжитло» та ПП Дубонос Н.В. Загальна довжина перевезень по місту складає 29 км. Щоденно на п’яти маршрутах загального користування, якими здійснюються перевезення мешканців міста з с. Семенів Яр, району колишнього колгоспу «Перемога», с.Мусійки, вул. Космічної, вул. Катукова до центру міста та до центральної районної лікарні, працюють 5 автобусів. У зв’язку з закінченням терміну дії договору з перевізником Дубонос Н.В., міською радою в квітні 2016 проведено конкурс на визначення перевізника та укладено новий договір на право перевезення пасажирів з Дубонос Н.В. на новий термін.

На всі маршрути, міською радою затверджуються графіки руху. Діючий тариф на перевезення пасажирів в розмірі 4,00 грн. за 1 місце протягом попередніх 2 років не переглядався. Перевізникии КП «Богодухівжитло» та ПП Дубонос Н.В. звертались з відповідними розрахунками та заявами до виконавчого комітету міської ради щодо встановлення тарифу на перевезення в розмірі 6 грн. за перевезеня одного пасажира. В результаті обговорень та звернень потенційних пасажирів тариф 4,00 грн було залишено без змін, а міська та районна рада погодились різницю в тарифі відшкодовувати перевізникам з своїх бюджетів. Міська рада в першому півріччі свої зобов’язання виконала.

Протягом останніх років відбулись відчутні позитивні зміни у сфері внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення. Розширюється мережа торговельних закладів, набуває вищого рівня обслуговування торгівля, громадське харчування, побутові послуги. Протягом першого півріччя 2017 року відкрило 5 нових об’єктів торгівлі, закрились- 4. Дана сфера є досить розвиненою, в місті працюють 158 приватних магазинів та кіосків, 15 приватних аптек і ветаптек, 11 закладів громадського харчування, 36 об’єктів побутового обслуговування населення, 9 автозаправок. Відповідно до затверджених міською радою Правил торгівлі на ринках в попередньому режимі працювали та надавали торгівельні місця ринки: ТОВ «Богодухівський ринок», торгівельні майданчики ПП «Гранд» і БГКТ «Підприємець».

Міська рада в межах своїх повноважень постійно працює над створенням комфортних умов для роботи фізичних осіб-підприємців, суб’єктів малого та середнього бізнесу. За встановленою процедурою за конкурсом надаються в оренду вільні приміщення та споруди комунальної власності, у відведені законодавством терміни надаються дозволи на розміщення зовнішньої реклами, приймаються рішення щодо надання земельних ділянок в оренду, продаж, передачу у власність, встановлюються оптимальні ставки місцевих податків і зборів. Так на початку року після підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн. міською радою була зменшена ставка єдиного податку для платників 2 групи з 20 до 12 відсотків мінімальної зарплати. Також у два рази зменшені відсоткові ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку.

ФІНАНСОВА ТА БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА

За перше півріччя 2017 року до міського бюджету в цілому надійшло 13316,3 тис. грн.

До загального фонду міського бюджету без урахування трансфертів надійшло 7617,8 тис. грн. Отримано офіційних трансфертів– 3454,7 тис. грн. Найбільшу питому вагу у структурі загального фонду займали єдиний податок, податок на майно та акцизний податок з реалізації суб’єктами господаювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, надходження від даних видів податків склали: єдиний податок — 2861,2 тис. грн., податок на майно – 2128,8 тис. грн., акцизний податок – 2144,4 тис. грн.

Надходження до спеціального фонду міського бюджету за перше півріччя 2017 року склали 2243,8 тис. грн. Основне джерело наповнення спеціального фонду – кошти від продажу землі 1622,7 тис. грн., власні надходження бюджетних установ (плата батьків за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах) – 226,3 тис. грн.

Кредиторська заборгованість на 01 липня 2017 року по загальному фонду, та спеціальному відсутня.

Всі галузі профінансовано в межах кошторисних призначень:

Галузь

тис. грн.

%

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності рад та їх виконавчих органів

1150,6

11,2

Освіта

5245,0

51

Соціальний захист та соціальне забезпечення

377,5

3,7

Житлово-комунальне господарство

2570,4

25

Культура та мистецтво

105,0

1

Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів

35,0

0,3

Утримання та розвиток інфраструктури доріг

384,0

3,7

Інші субвенції

400,0

3,9

Організація та проведення громадських робіт

24,9

0,2

Всього

10292,4

100,0

В цілому, шляхом знаходженням компромісу між певними потребами і реальними можливостями, прийняттям рішень та внесенням змін до діючих рішень, протягом півріччя було досягнуте забезпечення фінансових ресурсів на виконання Програми та заходів, спрямованих на соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади міста.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Враховуючи статус міста Богодухова, як міста районного підпорядкування, питаннями соціального захисту населення, як в районі, так і в місті, займається управління праці та соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації. Тому допомоги за рахунок субвенцій з державного бюджету, призначення субсидій, відшкодування житлово-комунальним підприємствам вартості послуг, отриманих пільговими категоріями громадян, проводить відповідно управління праці та соціального захисту населення.

Міська рада поглиблювала співпрацю з управлінням соціального захисту населення, службою у справах дітей, РЦСССДМ, громадськими організаціями ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС для вирішення актуальних питань жителів територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують стороннього втручання.

Враховуючи низький рівень доходів громадян та велику кількість пільгових категорій населення, у міському бюджеті на 2017 рік передбачені видатки на соціальні програми та заходи. Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки протягом січня-червня поточного року з міського бюджету використано 412,5 тис. грн., в тому числі:

-надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міської ради, які опинилися в скрутній життєвій ситуації (за зверненнями)  

-327,4

-надання цільової адресної матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, учасникам АТО  

-28,0

-надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого;  

-14,3

-надання матеріальної допомоги квартальним міста -7,2
-надання інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижки на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплата компенсації на придбання твердого палива  

 

 

-0,6

-надання фінансової підтримки міській раді організації ветеранів України на статутну діяльність  

-35,0

ОСВІТА

У комунальній власності міської ради знаходяться 6 дошкільних навчальних закладів, у яких виховується – 628 дітей у 24 групах. Їх обслуговують 122 працівника.

Вихованцям ДНЗ протягом півріччя забезпечувалося збалансоване харчування, необхідне для їх нормального росту і розвитку, з дотриманням натурального набору продуктів та затверджених норм харчування. Витрати на харчування за пів року склали 646,5 тис. грн., в тому числі за рахунок батьківської плати та благодійної допомоги 269,4 тис. грн. Вартість харчування на день склала для дітей молодшого віку 12,62 грн., старшого віку -19,45 грн. Розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2017 рік становить 40 відсотків від вартості харчування на день.

Забезпечуються безкоштовним харчуванням діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти учасників АТО, які перебувають у комунальних дошкільних навчальних закладах. Розмір плати для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей зменшується на 50%. Всього в ДНЗ звільнено від сплати за харчування 32 дітей, зменшена плата на 50% для 36 дітей.

На виконання Програми «Дошкільна освіта на 2013-2017 роки», крім бюджетних, залучались позабюджетні надходження, меценатські та спонсорські кошти, кошти обласної ради від участі в конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє».

Відповідно до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2017 рік продовжувалась робота над зміцненням і оновленням матеріально-технічної бази закладів освіти, підвищенням їх енергоефективності. За кошти міського бюджету та залучені кошти від участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» виконуються:

  • заміна вікон і дверей на енергозберігаючі ( пральня та харчоблок) ДНЗ №9;
  • капітальний ремонт каналізаційної системи ДНЗ №5;
  • встановлення вентиляційного обладнання в приміщенні харчоблоку ДНЗ № 8;
  • встановлення спортивного майданчика та огорожі в ДНЗ № 3;
  • ремонт прибудови до будівлі ДНЗ №3;
  • придбання твердих та альтернативних видів палива.

Станом на 01.07.2017 із запланованих заходів по підготовці дошкільних закладів до роботи в осіннє-зимовий період 2017/18 років виконано:

-підготовлені до перевірки газові лічильники, сигналізатори, дозакуплені вогнегасники;

-проводяться планові потокові ремонти приміщень (ремонт освітлення, фарбування підлоги, дверей, переклеювання шпалер і т.п.), заміна інвентарю та обладнання де це необхідно;

-здійнено платежі для заміни подушок і матраців для всіх ДНЗ;

-придбано бойлер на харчоблок в ДНЗ №9.

На фінансування галузі «Освіта» з міського бюджету за результатами шести місяців 2017 року використано 4871,0 тис.грн. Розрахунки за енергоносії, виплата заробітної плати працівникам освіти здійснювалися своєчасно. Також були забезпечені виплати, передбачені ст.57 Закону України «Про освіту»: надбавка за вислугу років, грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки.

З міського бюджету надана субвенція на оплату за харчування дітей (1-4 класів) у загальноосвітніх навчальних закладах, які розташовані на території Богодухівської міської ради, крім пільгового контингенту, у розмірі 400 тис.грн. та харчування дітей у пришкільних таборах — 94,5 тис. грн.

Стипендію «Надія Богодухова» протягом півріччя 2017 року отримували 5 учнів загальноосвітніх закладів міста, які досягли у 2016 році найвищих показників у навчанні, мистецтві та спорті.

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Для задоволення культурних потреб у місті діє 3 бібліотеки, районний будинок культури, Семеноярські клуб та бібліотека-філія, дитяча музична школа, Центр дитячої та юнацької творчості. Спільно з сектором культури райдержадміністрації та районним будинком культури міською радою проводились різноманітні народні та державні свята, вшановувались кращі представники трудових колективів міста до професійних свят, здійснювались прийоми з цієї нагоди у міського голови. До Міжнародного дня захисту дітей міською радою вручено цінні подарунки медалістам міста, обдарованим дітям Богодухова– грамоти та цінні подарунки.

До сфери підпорядкування міської ради належить Семеноярський сільський клуб на утримання якого протягом півріччя витрачено 134,7 тис. грн., з яких використано на заробітну плату працівників 85,6 тис. грн. У клубі працює 9 аматорських колективів. В числі художніх колективів є 3 дитячі гуртки, в яких задіяно 46 дітей, та два дорослих – вокальний (ансамбль «Калинка») та театральний, в якому задіяно 23 чоловіки. Клуб є культурним осередком для села та його гостей, згуртовує людей, в ньому проводились концерти до різних заходів, новорічно–Різдвяні свята і театралізовані вистави, вечорниці. Завдяки цьому інтерес до історії села значно підвищився, ведеться робота з її написання.

Відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки, із внесеними змінами від 24.01.2017 міська рада брала активну участь у проведенні спортивних заходів на території міста.

Продовжували проводитись під час державних свят започатковані міським головою велопробіги, в якому брали участь дорослі і діти. З кожним разом масовість цього заходу зростає.

З жовтня 2016 року почав працювати керівник волейбольного гуртка Семеноярського клубу Горін О.О., який також на базі колегіуму №2 проводить заняття з волейболу у трьох гуртках: дівчат, хлопців та групи здоров’я. Волейбольні команди брали участь у змаганнях на першість ДЮСШ з волейболу, районних, обласних змаганнях з волейболу. З числа учасників групи здоров’я в свою чергу створено міську волейбольну команду «Рись», яка за підсумками першості в м.Харкові посіла II місце в IV лізі. За ініціативи та безпосередньої участі членів команди «Рись» на березі міського ставка облаштовується майданчик з пляжного волейболу.

За підтримки міського голови, члена виконавчого комітету Скорика О.О., депутата Харківської обласної ради Васеніна А.С., директора ТОВ СП «Родіна» Кондратенка О.О. та участі представників Федерації з боксу Харківської області вперше в Богодухові проведено Відкритий турнір з боксу, в якому взяли участь команди з Харкова, Полтави, Сум, Вовчанська, Балаклії, Авдіївки.

В поточному році з міського бюджету виділені кошти на розробку проекту для встановлення майданчика з штучним покриттям в парку Перемоги.

Також виділялись кошти на вручення призів переможцям у турнірах з шахів та шашок, учасникам спортивно-розважальної гри під час проведення свята Масляної.

З метою популяризації здорового способу життя серед дітей за результатами конкурсів «Влада і громада – разом!» та «Кращий майданчик» з місцевого бюджету було використано 102 тис.грн. на встановлення майданчика на пл.Каразіна (на території гімназії №1) та спортивних елементів на майданчиках по вулицях Індустріальній, Лесі Українки, Глобіна, Шевченка, 8-го Мехкорпусу, Катукова, Благовіщенській, Шкільній, Оверченка.

Переможцям та учасникам Богодухівської міської військово-патріотичної спортивної гри, присвяченої пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна, було придбано спортивного інвентарю на суму 11 тис.грн.

Рішенням міської ради­­ від 29.06.2017 були внесені зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Богодухівської міської ради на 2015 – 2017 роки: створити велодоріжку, добудувати майданчик з пляжного волейболу.

 

 

   Заступник міського голови                                          В.ВОРВУЛЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                        Богодухів                                           № 143

 

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Богодухівської міської ради в І півріччі 2017 року

 

Протягом I кварталу 2017 року Богодухівською міською радою проводилась робота, спрямована на забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», розпоряджень і доручень голови Богодухівської РДА з даного питання, власних рішень.

Вживалися заходи щодо забезпечення системної роботи із зверненнями громадян як пріоритетного напрямку діяльності міської ради.

В цілому до міської ради протягом I кварталу 2017 року надійшло 550 звернень, що на 33% більше порівняно з аналогічним періодом 2016 року. З них поштою – 228,  що становить 40% від їх загальної кількості, 322 звернення або 60% надано на особистих прийомах.

За видами звернень домінують заяви щодо вирішення певних питань, які складають 98_%, 2% — скарги, пропозиції в I кварталі 2017 році не надходили. Протягом року надійшло два повторних звернення, дублетних звернень не було.

Всього у зверненнях за I квартал 2017 року порушено 562 різноманітних питань. З усіх питань, з якими звернулись громадяни до міської ради, відслідковується збільшення їх кількості на 33% порівняно з I кварталом 2016 року, надалі все ще актуальними залишаються питання:

- комунального та дорожнього господарства 26,4% (2016 -26%);

- соціального захисту 32 (7%) (2016 — 27%);

- житлові 15%) (2016 -21,5%).

У I кварталі 2017 року надійшло 25 колективних звернень, що на 2 більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Порушувалися в основному питання ремонту доріг, водозабезпечення, ремонту колодязів, ремонту багатоквартирних будинків та інше.

Від органів вищого рівня до міської ради надійшло 30 звернень.

Особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися інваліди (49), ветерани війни та праці (7), громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (4), багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки (8).

На всі листи, що надійшли до міської ради, заяви громадян, подані на особистому прийомі, вжито заходів, визначених чинним законодавством. Всі звернення, що надійшли до міської ради, зареєстровані відповідно до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів від 14 квітня 1997 року № 348 та взяті на контроль.

Після розгляду порушених у зверненнях та на особистих прийомах питань заявникам направлялись відповіді у письмовій формі.

Усі звернення розглянуті та проаналізовані. Аналіз і узагальнення питань, що порушуються у зверненнях громадян, здійснюються щомісяця, щокварталу, за I півріччя, за 9 місяців та за рік. При проведенні аналізу роботи із зверненнями громадян застосовується Класифікатор звернень громадян, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858.

З метою інформування населення в приміщенні міської ради розміщенні інформаційні стенди, також постійно оновлюється інформація на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради.

У I кварталі 2017 року забезпечено виконання 304 звернень громадян, 11 – знаходяться на контролі, 237 – надані відповідні роз’яснення, 9 звернень перебувають в стадії розгляду.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права громадян на звернення, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, враховуючи необхідність об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян, керуючись законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Указом Президента України від 07.02.08 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. взяти до відома.

2. Заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету міської ради:

1) Не допускати порушень графіків особистого прийому громадян.

2) Забезпечити контроль за розглядом кожного звернення, вирішенням питань, які громадяни порушують у своїх листах.

3) Вжити невідкладних заходів щодо недопущення випадків порушень термінів розгляду звернень громадян, надання необґрунтованих і неповних відповідей на звернення громадян, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

 

3. Керуючому справами виконкому міської ради Щербак А.М. забезпечити:

1) Дотримання Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348.

2) Проведення аналітичної роботи щодо причин заяв та скарг громадян, окремих проблем, які порушуються у зверненнях.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків та керуючого справами виконкому міської ради.

 

 

Міський голова                               М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                       Богодухів                    № 144

 

Про виконання бюджету за півріччя 2017 року

 

Заслухавши звіт головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. про виконання бюджету за перше півріччя 2017 року, з метою  інформування виконавчого комітету з цього питання, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про виконання бюджету за I півріччя 2017 року взяти до відома:

по доходах з урахуванням сум, одержаних з інших бюджетів  у сумі – 13316,3 грн., у тому числі:

за загальним фондом – 11072,5 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 2243,8 тис.грн.;

по видатках – 4758,6 тис.грн., у тому числі:

за загальним фондом – 10292,4 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 396,7 тис. грн.

2. Це рішення затвердити на сесії Богодухівської міської ради.

 

Міський голова                             М.ГОЛУБ

 

 

ЗВІТ

Про  виконання бюджету міста за перше півріччя 2017 року

            Бюджет міста сформовано на основі положень Бюджетного кодексу та діючого законодавства. Особливою відзнакою його формування є розрахунок Міністерством фінансів показників надходження доходів по формулі, з застосуванням індексу відносної податкоспроможності.

                                                             ДОХОДИ

З початку  2017 року в бюджет міста надійшло 5367,4 тис.грн. доходів з урахуванням трансфертів, одержаних з бюджету вищого рівня , що складає   28,5  відсотків  до  річних     планових призначень .

Доходна частина бюджету міста без врахування вищевказаних трансфертів, тобто власні доходи загального та спеціального фондів, за 3 місяці 2017 року  виконані в обсязі 4237,1 тис.грн., або 32,6  відсотків  до річних призначень. При цьому доходи загального фонду склали 3770,4 тис.грн. або 30,3  відсотків до планових призначень.  Доходи спеціального фонду за 3 місяці 2017  року склали  466,7 тис.грн., або 84,8  відсотків до планових призначень.

 

Структура та виконання доходної частини міського бюджету за 6 місяців 2017 року

 

 

Затверджено з урахуванням змін на перше півріччя 2017 року , тис. грн.  

Фактичні надходження, тис. грн.

Виконання

%

Відхилення, тис. грн.

 

Всього доходів 12089,5 13316,2 124,6 +1226,7
Загальний фонд 6934,3 7617,8 109,9 +683,5
Субвенції 3454,7 3454,7 100 -
Спеціальний фонд 1700,5 2243,7 92,2 +543,2

У структурі доходів міського бюджету доходи загального фонду складають 57,2 відс., субвенції – 26,0 відс., доходи спеціального фонду – 16,8 відс.

Структура та виконання доходної частини міського бюджету по загальному фонду за 6 місяців 2017 року

 

 

Затверджено з урахуванням змін на перше півріччя 2017 року , тис. грн.  

Фактичні надходження, тис. грн.

Виконання

%

Відхилення, тис. грн.

 

Податок на нерухоме майно 234,0 420,9 179,9 +186,9
Плата за землю 1408,0 1707,9 121,3 +299,9
Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності  

14,6

14,6 100  
Єдиний податок 2766,7 2861,2 103,4 +94,5
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції)  

226,1

262,3 116 +36,2
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) 816,0 993,0 121,7 +177
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами  

 

1123,8

889,1 79,1 -234,7
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 6,4 6,5 100 +0,1
Транспортний податок з юридичних осіб 8,3 8,2 100 -0,1
Державне мито 104,0 129,2 124,2 +25,2
Плата за надання адміністративних послуг 167,0 258,2 154,6 +91,2
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном  

40,0

45,4 113,5 +5,4
Адміністративні штрафи та інші санкції 0 2,2   +2,2
Інші надходження 19,4 19,1 98,5 -0,3
Всього доходів 6934,3 7617,8 109,9 +683,5

За 6 місяців 2017 року до спеціального фонду міського бюджету надійшло 2243,8 тис. грн., або 130,3 відс.  річних планових показників.

Надходження сум екологічного податку склало 266,0 тис.грн. або 190 відс. річних планових призначень.   Цільові фонди. Надходження за 6 місяців склали 13,5 тис. грн.

Кошти від продажу землі.Надходження склали 1622,7 тис. грн..

Кошти від продажу комунального майна. Надходження склали 67,0 тис. грн..

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами надійшло  226,3 тис.грн. або 56,6 відс. до річного плану .

Офіційні трансферти за звітний період отримані у сумі 3454,7 тис.грн., це інші субвенції на утримання закладів освіти та культури.

Виконання видаткової частини міського бюджету за перше півріччя 2017 року

Видаткова частина загального і спеціального фондів міського бюджету за 6 місяців 2017 року  складає 4 331,27 тис.грн.  або  21,9  відсотків  до річних бюджетних призначень.

 

Структура видаткової частини міського бюджету за 6 місяців 2017 року

 

 

Фактичні надходження, тис. грн.

 

 

% від загальної суми

Загальний фонд 10292,4 77,4
Спеціальний фонд 2998,6 22,6
Всього видатків 13291,0 100,0

 

Структура видатків загального фонду міського бюджету за 6 місяців 2017 року

без урахування трансфертів (коштів, що передаються до інших бюджетів)

 Галузь Фактична сума видатків за перше півріччя 2017р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)

 

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності рад та їх виконавчих органів 1150,6 11,2
Освіта 5245,0 51
Соціальний захист та соціальне забезпечення 377,5 3,7
Житлово-комунальне господарство 2570,4 25
Культура та мистецтво 105,0 1
Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів 35,0 0,3
Утримання та розвиток інфраструктури доріг 384,0 3,7
Інші субвенції 400,0 3,9
Організація та проведення громадських робіт 24,9 0,2
Всього 10292,4 100,0

Основну питому вагу або 67,8 відс. обсягу видатків загального фонду бюджету спрямовано на утримання установ та здійснення заходів у системі освіти, культури і мистецтва, фізичної культури і спорту.

 

Економічна структура видатків загального фонду міського бюджету за перше півріччя 2017 року.

без урахування трансфертів (коштів, що передаються до інших бюджетів)

Економічна спрямованість видатків Фактична сума видатків за 1 півріччя 2017р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)

 

Оплата праці з нарахуваннями 5107,8 49,6
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 92,8 0,9
Медикаменти та перев’язувальний матеріал    
Продукти харчування 377,2 3,7
Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 798,2 7,8
Поточні трансферти підприємствам 2175,9 21,1
Інші виплати населенню 377,5 3,7
Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів 400,0 3,9
Інші видатки 963,0 9,3
Всього 10292,4 100,0

Протягом 1 півріччя 2017 року фінансування загального фонду в першу чергу здійснювалося за захищеними  статтями видатків. Із загальної суми видатків на виплату заробітної плати з нарахуваннями з загального фонду спрямовано    5107,8 тис. грн..  На оплату енергоносіїв  за звітний період   спрямовано  798,2 тис.грн., у тому числі на оплату за водопостачання та водовідведення – 27,2 тис. грн.; за електроенергію – 289,9 тис. грн., за природний газ – 399,7 тис. грн., за інші енергоносії – 81,4 тис. грн..

На фінансування заходів по соціальному захисту населення спрямовано за рахунок загального фонду 377,5 тис.грн. ( 44 % до річних планових призначень), За рахунок поточних трансфертів підприємствам проведено видатки на:

- фінансову підтримку громадських організацій  – 35,0 грн.

- фінансування житлово-комунального господарства за ІІ квартал 2017 року із загального фонду виділено 2570,4 тис. грн., що складає 51  відсоток  до асигнувань, передбачених на рік;

- утримання та розвиток інфраструктури доріг – 384,0 тис. грн., що складає 25,6  відсотків  до асигнувань, передбачених на рік.

За рахунок поточних трансфертів органам державного управління інших рівнів перерахована субвенція на харчування учнів 1-4 класів (крім пільгового контингенту) – 400,0 тис. грн.

 Структура видатків спеціального фонду міського бюджету за перше півріччя 2017 року

Галузь Фактична сума видатків за 1 півріччя 2017р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)

 

Освіта 426,5 254,7
Землеустрій 50,0 14,5
Охорона та раціональне використання природних  ресурсів 29,0 19,8
Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території

 

78,0 78,0
Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу 55,0 29,7
Всього 638,5 396,7

 

Середня вартість харчування за І півріччя 2017 року склала:

для дітей молодшого віку 12,62 грн., старшого віку 19,45  грн.

Таким чином, виконання міського бюджету за  І півріччя 2017 року складає:

по доходах з урахуванням сум, одержаних з інших бюджетів  у сумі – 13316,3 грн., у тому числі:

за загальним фондом – 11072,5 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 2243,8 тис.грн.;

по видатках – 4758,6 тис.грн., у тому числі:

за загальним фондом – 10292,4 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 396,7 тис. грн.

 

 

 

Головний бухгалтер                                                    Т.Дереведмедь

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                    Богодухів                                             № 145

 

Про погодження тарифу на міських

автобусних маршрутах загального

користування для перевізника

 ФОП Дубонос Надії Володимирівни

 

Розглянувши лист ФОП Дубонос Н.В. від 19.07.2017 вх.№ 1249/4 щодо погодження нової вартості проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування №2 «Мусійки-Богодухів (АС) — вул.Комарова», №3 «Вул.Космічна-Богодухів (АС) — вул.Комарова»  та розрахунки економічного обґрунтування тарифу,  враховуючи оприлюднення намірів  підвищити вартість проїзду  в газеті «Маяк» від 21.07.2017, відповідно до статті 5, статті 10 Закону України  «Про автомобільний транспорт», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України   від 17.11.2009 №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», керуючись підпунктом 2) пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Погодити ФОП Дубонос Надії Вікторівні тариф на автобусні маршрути загального користування «вул.Космічна-Богодухів (АС) — вул.Комарова», «с.Мусійки — Богодухів (АС) — вул.Комарова» в розмірі 6 грн.00 коп. за разовий проїзд одного пасажира.

2. Це рішення набирає чинності з 01 серпня 2017 року.

3. З моменту введення в дію цього рішення вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету «Про затвердження вартості пасажирських перевезень на міських маршрутах» від 19.03.2015 №48.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

       Міський голова                                      М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

27.07.2017                                       Богодухів                                                     №146

 

Про безкоштовне та пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 26.07.2017  №5, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до ст.ст.33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», п. 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішеннями Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 61-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2016 рік» (ІIІ сесія VIІ скликання) зі змінами внесеними рішенням Богодухівської міської ради від 14.04.2016 № 127-VII,  керуючись ст.ст.32, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із сім’ї учасника бойових дій у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 6 «Дзвіночок» міської ради _____, 2014р.н.

2. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із малозабезпеченої сім’ї у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Казка» міської ради ____, 2012р.н.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                     М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

        27.07.2017                           Богодухів                             №147

 

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши рішення комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися в скрутній життєвій ситуації (протокол №6 від 27.07.2017), відповідно до Положення про відзнаки Богодухівської міської ради, Програми забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1167-VІ (XXVIII сесія VІ скликання), Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 63-VIІ (III сесія VIІ скликання), Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 22.12.2015 №24, 29.01.2016 №8 (зі змінами), 18.02.2016, керуючись статтями 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. З метою поліпшення матеріального становища жителів міста, які звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги, надати одноразову грошову допомогу:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

   

1000

   

1000

   

1000

   

1000

   

1000

   

1000

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  допомоги здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                                       М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                           Богодухів                         № 148

 

Про зміни до режиму роботи дошкільного

навчального закладу №5 «Ялинка»

Богодухівської  міської  ради

Розглянувши подання завідувача ДНЗ №5 «Ялинка» Нечай Л.Г. від 12.04.2017 №25 щодо чисельного звернення батьків та проханням педагогічного колективу дошкільного навчального закладу змінити режим роботи II молодшої групи (діти від 3 до 4 років) з 9-ти годинного на 10,5 годинний  (з 7.00 до 17.30 год.) у зв’язку з тим, що збільшилась кількість дітей, які перебувають у закладі до 17.30. год., з метою задоволення потреб мешканців територіальної громади м.Богодухова у якісній і доступній дошкільній освіті, керуючись підпунктом 2 пункту б) статті 32, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 «Про затвердження положення про дошкільний навчальний заклад», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити зміни щодо режиму роботи II молодшої групи (діти від 3 до 4 років) з 9-ти годинного на 10,5 годинний  (з 7.00 до 17.30 год.) дошкільного навчального закладу Богодухівської міської ради №5 «Ялинка».

2. Рішення набуває чинності з 01.09.2017 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                           Богодухів                                   № 149

 

Про встановлення дорожніх знаків

Розглянувши лист директора ТОВ «Богодухівський ринок» Бєлої Т.В. від 12.07.2017 №18 щодо встановлення дорожніх знаків 3.21. «В’їзд заборонено» з табличкою до них 7.4.6 «Робочі дні, 7.00-14.00» на в’їздах на територію земельної ділянки ринку, з метою безпеки руху громадян, відвідувачів ринку та підприємців, що здійснюють свою діяльність на території ТОВ «Богодухівський ринок», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ «Богодухівський ринок»  (директор Бєлая Т.В.) встановити дорожні знаки 3.21. «В’їзд заборонено» з табличкою до них 7.4.6 «Робочі дні, 7.00-14.00» на в’їздах на територію земельної ділянки ринку.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                      Богодухів                              № _____

 

Про заміну дорожнього знаку

Розглянувши лист начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. від 27.07.2017 №297 щодо заміни дорожнього знаку 3.1. «Рух заборонено» на знак 3.21. «В’їзд заборонено» зі збереженням існуючої таблички 7.4.4. на розі вул.Кооперавної та пров.Ринкового в м.Богодухові, з метою безпеки руху громадян, відвідувачів ринку, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» (начальник Дубинка С.М.) замінити дорожній знак 3.1. «Рух заборонено» на знак 3.21. «В’їзд заборонено» зі збереженням існуючої таблички 7.4.4. на розі вул.Кооперавної та пров.Ринкового в м.Богодухові.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

 

 

Міський голова                                        М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017

Богодухів

               № 151

 

Про присвоєння поштових адрес

 

Розглянувши заяву Т__, який мешкає за адресою: м.Богодухів, вул.__ щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.___; заяву головного лікаря Богодухівської центральної районної лікарні М.І.Грищенка щодо присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (моргу), розташованій за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 7; інші надані ними документи, протокол комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна при виконавчому комітеті міської ради від 14.07.2017 №6, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол засідання комісії виконавчого комітету Богодухівської міської ради щодо присвоєння чи зміни поштових адрес від 14.07.2017 № 6 (додається).

2. Присвоїти поштову адресу: м.Богодухів, вул.____, будинку, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.___, який належить Т___, згідно з свідоцтвом про право власності на житловий будинок від 08.04.1996 р.

3. Присвоїти поштову адресу: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 7-В, об’єкту нерухомого майна, нежитловій будівлі (моргу), розташованій за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 7, яка належить територіальній громаді сіл, селищ, міста Богодухівського району, згідно з свідоцтвом про право власності від 02.02.2006 р.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова                                               М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

27.07.2017                          Богодухів                                    №152

 

Про затвердження ліміту використання води

на 2017 рік

Розглянувши листи та заяви керівників підприємств усіх форм власності, фізичних осіб підприємців та приватних підприємців щодо затвердження ліміту використання води на 2017 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити ліміти використання води на 2017 рік:

1) Управління Державної казначейської служби України у Богодухівському районі (додається);

2) ФОП Опришко О.В. (додається);

3) ФОП Лобойко В.О. (додається);

4) Фінансове управління Богодухівської РДА.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

 

Міський голова                              М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                          Богодухів                                   № 153

 

Про затвердження лімітів на скид

стічних вод у міську систему каналізації

 

Розглянувши листи керівників установ, підприємств, організацій про затвердження лімітів на скид стічних вод, з метою безпечної експлуатації систем міських каналізаційних мереж та забезпечення їх безперебійної роботи, здійснення обліку скиду  речовин у водні об’єкти організаціями та установами всіх форм власності, відповідно до порядку, встановленого  Правилами приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації м.Богодухів, затвердженими рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1173-VІ (ХХVІІ сесія VІ скликання), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

    В И Р І Ш И В:

1. Затвердити ліміти на скид стічних вод у міську систему каналізації на 2017 рік (вивезення спеціалізованим транспортом), а саме:

№ з/п

Споживач

Ліміт на місяць, м3

Ліміт на рік, м3

Селянське (фермерське) господарство «Гапонцева В.Б.»

3,9 (2 міс.)

7,8

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

 

 

Міський голова                                     М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017

Богодухів

         № 154

 

Про дозвіл С__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська, буд.__

 

Розглянувши заяву С___ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янвська, буд.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити С_  підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська, буд.___ до централізованої системи водопостачання, яка проходить на території домоволодіння за адресою: м.Богодухів, вул.___, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати С___ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.Дем’янівська, буд.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                         М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017

Богодухів

         № 155

 

Про дозвіл С___ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.___

 

Розглянувши заяву С___ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити С__ підключити квартиру №_, розташовану за адресою: м.Богодухів, пров.___ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по пров.___, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати С___ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням квартири №_, розташованої за адресою: м.Богодухів, пров.___ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                          М.ГОЛУБ

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017

Богодухів

         № 156

 

Про дозвіл П___ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: с.Семенів Яр, __

 

Розглянувши заяву П___ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: с.Семенів Яр, вул.___ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись ст. 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити П___ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: с.Семенів Яр, вул.___ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.___, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати П__ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: с.Семенів Яр, вул.___ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова                                          М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017

Богодухів

         № 157

 

Про дозвіл Л___ на підключення до централізованої системи водопостачання складу-магазину, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.___

Розглянувши заяву Л___ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання складу-магазину, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Л___ підключити склад-магазин, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по території домоволодіння за адресою: м.Богодухів, ___, при умові виконання технічних умов, розроблених КП «Богодухіввода».

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати Л___ встановити водяний лічильник.

7. Контроль за підключенням складу-магазина, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.___ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

8. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

Міський голова                                         М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

27.07.2017

Богодухів

№158

 

Про забезпечення дровами

 

З метою соціального захисту та поліпшення матеріального становища жителів міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, учасників бойових дій в зоні проведення  антитерористичної операції, що звернулися із заявою про забезпечення дровами, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Богодухівському КП «Богодухівжитло» забезпечити завезення 2-х складометрів дров із запасів від спиляння дерев по місту, а саме:

№ з/п

П.І.П.

Статус

Адреса

1.

М пенсіонер м.Богодухів, вул.

2.

Б пенсіонер м.Богодухів, вул.

3.

З багатодітна родина м.Богодухів, пров.

4.

Т Уч.ВВв м.Богодухів, вул.

5.

О Багатодітна родина м.Богодухів, вул.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

Міський голова                                             М.ГОЛУБ

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

­­27.07.2017                    Богодухів                         №159

 

Про надання дозволу на порушення обєкту

благоустрою на території міста Богодухова

ТОВ «БОСС КО»

 

Розглянувши заяву ТОВ «БОСС КО» від 15.07.2017  про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів від вул.Оверченка, 16 до пров.Харківського, 6 (розриття узбіччя) для прокладання водопроводу, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись підпунктом 17 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

  В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ «БОСС КО» (директор Мігулін А.М.) на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів від вул.Оверченка, 16 до пров.Харківського, 6 (розриття узбіччя)   (додаток – дозвіл № 11).

2. Встановити термін дії даного дозволу – до 27.08.2017 року.

3. ТОВ «БОСС КО» (директор Мігулін А.М.) зобов’язаний привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення проведення робіт або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

4. Контроль за виконанням заявником благоустрою території після завершення земляних робіт, пов’язаних з порушенням об’єкту благоустрою, покласти на КП «Богодухівжитло».

 

 

Міський голова                                  М.ГОЛУБ

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                           Богодухів                           № 160

 

Про створення комісії з розгляду заяви Склярова М.В.

 

Розглянувши заяву Склярова М.В., орендаря приміщення будівлі дискоклубу «Джем», про встановлення режиму роботи дискоклубу у будні дні з 21.00 до 03.00 год., у вихідні та святкові дні з 21.00 до 06.00 год.,  заслухавши члена виконавчого комітету Резніка В.Л., заступника начальника Богодухівського відділу поліції  ГУНП в Харківській області, з приводу неодноразових порушень встановленого рішенням виконавчого комітету від 25.11.2014 №244 режиму роботи дискоклубу, збільшенням кількості злочинів, вчинених у дні проведення дискотек в нічний або ранковий час, про що свідчить проведений аналіз кримінальних правопорушень, з метою впорядкування роботи закладів, де проводяться дискотеки, вивчення думки мешканців домоволодінь та квартир, що розташовані безпосередньо біля дискоклубу «Джем», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію у складі:

- Мальвана Ольга Анатоліївна, голова комісії, заступник міського голови;

- Зіньковська Зоя Миколаївна, член виконавчого комітету, відповідальна за напрямок роботи виконкому з питань культури, молоді, фізичної культури і спорту, секретар міської ради;

- Резнік В’ячеслав Леонідович, член виконавчого комітету, відповідальний за напрямок роботи виконкому з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, заступник начальника Богодухівського відділу поліції  ГУНП в Харківській області;

Колеснік Володимир Володимирович, член виконавчого комітету, відповідальний за напрямок роботи виконкому з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;

- Ковч Ігор Омелянович, депутат Богодухівської міської ради VII скликання (за згодою);

- Іващенко Лідія Олексіївна, квартальна Богодухівської міської ради;

- Чуйко Наталія Євгеніївна – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богодухівської РДА (за згодою);

- Клочко Людмила Володимирівна – завідувач сектору у справах молоді та спорту Богодухівської РДА (за згодою);

- Галілей Зоя Михайлівна – начальник служби у справах дітей Богодухівської РДА (за згодою);

- Перепелиця Микла Іванович, юрист;

- Векленко Віталій Іванович, депутат міської ради, голова депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування.

2. Комісії вивчити питання роботи дискоклубу «Джем» та думку власників домоволодінь та квартир, що розташовані безпосередньо біля дискоклубу, щодо роботи закладу в нічний час.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова                                                М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                              Богодухів                                              № 161

 

Про внесення змін до складу комісії щодо  присвоєння чи зміни поштових адрес при виконавчому комітеті міської ради

 

З метою розгляду та вирішення питань, віднесених до відання виконавчого комітету міської ради, в зв’язку з кадровими змінами в апараті міської ради, керуючись статтями 52, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни в комісію щодо  присвоєння чи зміни поштових адрес при виконавчому комітеті міської ради та затвердити її в такому складі:

Ворвуль

Володимир Володимирович

 

- голова комісії, заступник міського голови
Сердюк

Леся Павлівна

- заступник голови комісії, начальник КП «Богодухівське БТІ», депутат міської ради (за згодою)
Шубіна

Людмила Євгеніївна

- секретар комісії, інспектор з благоустрою КП «Богодухівжитло»

       ч л е н и  к о м і с і ї:

Заяц

Микола Миколайович

-  державний реєстратор Павлівської сільської ради (за згодою)
Глущенко

Роман Анатолійович

- член виконавчого комітету міської ради (за згодою)
Лобойко

Володимир Миколайович

- провідний спеціаліст апарату міської ради
 

Перепелиця

Микола Іванович

 

-          юрист

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2015 № 27 «Про утворення комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова                                М.ГОЛУБ

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.07.2017                                              Богодухів                                              № 162

 

Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

 

З метою розгляду та вирішення питань, віднесених до відання виконавчого комітету міської ради, в зв’язку з кадровими змінами в апараті міської ради, керуючись статтями 52, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради та затвердити її в такому складі:

Ворвуль Володимир Володимирович - голова комісії, заступник міського голови
Дубинка Сергій Миколайович - заступник голови комісії, начальник КП «Богодухівжитло»
Лобойко Володимир Миколайович - секретар комісії, провідний спеціаліст апарату міської ради

ч л е н и  к о м і с і ї:

Мальована

Ольга Анатоліївна

-          заступник міського голови
Перепелиця  Микола Іванович - юрист
Каменський Юрій Олександрович - депутат міської ради (за згодою)
Павелко Тамара Анатоліївна - член громадської організації «Народна варта», член виконавчого комітету (за згодою)
Колосарьов Олександр Іванович - депутат районної ради (за згодою)
Омеляненко Іван Сергійович - голова Богодухівської районної ради організації ветеранів України (за згодою)

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2015 № 29 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

 

Міський голова                                М.ГОЛУБ