26 квітня 2018 року

Переглядiв: 418

26 квітня 2018 року

Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, ДНЗ в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років

№64

Про виконання бюджету за перший квартал 2018 року

№65

Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Богодухівської міської ради на 2018 рік

№66

Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року на території Богодухівської міської ради

№67

Про заходи з відзначення на території міської ради Дня пам’яті та примирення і 73-ї  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

№68

Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування

№69

Про закріплення за дошкільними навчальними закладами міста території обслуговування

№70

Про пільгове перебування дитини у дошкільному навчальному закладі Богодухівської міської ради

№71

Про надання одноразової грошової допомоги

№72

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою на території міста Богодухова ТОВ «БОСС КО»

№73

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою на території міста Богодухова О_____________

№74

Про надання дозволу Р________ на газифікацію квартири №16, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___

№75

Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухівжитло» та його затвердження

№76

Про затвердження лімітів на використання води та скид стічних вод

№77

Про затвердження уточненного ліміту використання води на 2018 рік

№78

Про забезпечення дровами

№79

Про встановлення режиму роботи магазину непродовольчих товарів «ЕVA», розташованого за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 3

№80

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  вул.Пушкіна, 24

№81

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  пров.Робітничий, 11, перехрестя вул.Шевченка

№82

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, 1

№83

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  від вул.Охтирської до вул.Катукова, 3

№84

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів від вул.Набережної до МК в заплаві р.Мерла

№85

Про відмову у присвоєнні поштової адреси домоволодінню №2, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул._____

№86

Про відмову у присвоєнні поштової адреси ½ частині житлового будинку, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.____

№87

Про дозвіл Б____ на облаштування водопроводом від централізованої системи водопостачання земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.___

№88

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво системи централізованого водовідведення в м.Богодухові Харківської області»

№89

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу та системи водовідведення атмосферних (дощових) вод по площі Незалежності та вулиці Леонова у м.Богодухові Харківської області»

№90

Про облаштування місць для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю

№91

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018                                         Богодухів                                    № 64

Про підсумки роботи комунальних підприємств

міста, ДНЗ в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

та завдання щодо підготовки до опалювального

сезону 2018-2019 років

 

Заслухавши  інформації заступників міського голови Ворвуля В.В., Мальованої О.А. про підсумки роботи комунальних підприємств міста, дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 р.р., з метою належної підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 р.р., керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформації заступників міського голови Ворвуля В.В., Мальованої О.А. про підсумки роботи комунальних підприємств міста та дошкільних навчальних закладів в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р. і завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 р.р. взяти до відома.

2. Затвердити заходи щодо підготовки комунальних підприємств міста, дитячих дошкільних закладів міста до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років (додаються).

3. Покласти персональну відповідальність за своєчасну та якісну підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років на керівників комунальних підприємств міста та завідувачів дошкільних навчальних закладів міста.

4. Про хід виконання рішення керівникам комунальних підприємств міста та завідувачам дошкільних навчальних закладів міста інформувати міську раду до 01 серпня п. р.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Ворвуля В.В. та Мальовану О.А. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова    оригінал підписано             М.ГОЛУБ

 

                    Додаток 1

до рішення виконкому міської ради  26.04.2018 № 64

Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, ДНЗ в осінньо-зимовий період

2017-2018 років та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років

Підготовка комунальних підприємств та установ міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років проводилась відповідно до заходів, затверджених рішенням виконкому міської ради від 20.04.2017 №58 «Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, ДНЗ в осінно-зимовий період 2016-2017 років та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років».

В житлового фонді комунальної власності було проведено технічне обстеження  та підготовку до експлуатації в зимовий період будинків, централізоване опалення  в яких відсутнє (91 будинок): підписано   паспорта готовності будинків, виконані роботи з герметизації інженерних вводів в житлових будинках з оформленням відповідних актів, укладено договори на технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання, перевірено стан димових та вентиляційних каналів, отримані акти ДПО. Виконано частковий ремонт димових та вентиляційних каналів в житлових будинках по вулицях Охтирська 27/11, 27/12,27/13, вул.Чалого 11,14, вул.Шевченка 30, 60/1, 64, вул. 8-гоМехкорпусу 4к,15,8,6, вул.Космічна 1/3. Виконані ремонтні роботи з забезпечення освітлення місць загального користування будинків.

До роботи  в складних погодних умовах була забезпечена технічна готовність снігоочисної техніки та механізмів, придбані запчастини для ремонту машино-тракторного парку, нові колеса для  трактора  Т-56.

Протягом зимового періоду проводилось регулярне посипання комунальних доріг ПСС та розчищення доріг та тротуарів від снігу комунальною технікою та працівниками КП «Богодухівжитло», вивозився сніг з центральних вулиць міста. Було заготовлено 300 куб.метрів піску та 40 тон солі. Для розчищення доріг від снігу за укладеними договорами також залучалася стороння техніка (СФГ «Дручинський і К» та СФГ «Лада», Краснокутського МУВГ).

З метою створення безпечних умов та запобіганню аварійних і надзвичайних ситуацій в осіннє-зимовий період спиляно 79 аварійних дерев, проведено обрізку сухих гілок та кронацію 63 дерев, відремонтовано 11 шахтних колодязі, виконані технічне обслуговування   гідротехнічної споруди та очищення водовідвідного каналу міського ставка “Копань”, очищено р. Демянівка, прочищено водостічні та зливні лотки.

До початку осіннє-зимового періоду відремонтовані об’єкти вуличного освітлення і світлофорного обладнання, виконані демонтаж та ремонт старих світильників, встановлені 50  енергозберігаючих світильників,  замінено 508 лампочок, з них натрієвих 148.  В результаті, протягом осені-зими 2017-2018 року місто щодоби освітлювалось відповідно до графіку.

Для виконання заходів з підготовки до роботи  в осінньо-зимових умовах 2018-2019 років в повному обсязі  необхідно: придбати матеріали та запезпечити ремонт вуличного освітлення; придбати трактор МТЗ-  82 з навісним обладнянням; придбати сіль  та пісок для приготування ПСС; виконати поточний ремонт доріг та тротуарів відповідно до Програми з благоустрою міста Богодухова на 2018 рік та з врахуванням стану доріг після сніготаяння і весняних паводків, обстежити та відремонтувати димовентиляційні канали житлових будинків комунальної власності.

Послуги з централізованого  водопостачання  надаються 61,6 %  населення міста, каналізації – 21,1%, з вивезення рідких відходів – 37,9 %.

Рівень зношеності водопровідних мереж міста досить значний – близько  45 %, що відповідно потребує щорічних капіталовкладень для підтримання мережі в режимі безперебійного функціонування.

Комунальним підприємством «Богодухіввода» в 2017 році проводились планові оганізаційно-технічні заходи з модернізації системи водопостачання та водовідведення в місті:

-оперативно ліквідовано 78 поривів водопровідної мережі, виконано ремонтні роботи внутрішньо-будинкових водопровідних та каналізаційних мереж в багатоквартирних будинках та дитячих садках, відремонтовано глибинні насоси свердловин на вул. Катукова, водозаборах Південний і Північний, замінено  360 м.п. водопроводу по пров. Каразіна, придбані насоси,  утеплювач та нагріваючий кабель для водонапірної  башти, комплект пружин для машинки з прочищення каналізації і водопровідних труб.

В результаті виконання комплексу заходів з забезпечення сталого функціонування об’єктів водопостачання та водовідведення дали можливість безперебійно забезпечити всіх споживачів міста якісними послугами.

До підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 р.р. підлягає:  водопровідних мереж  - 75,5 км.; каналізаційних мереж -12,1 км.;  насосних станцій (ВНС)- 2.; каналізаційних  насосних станцій -1; водозаборів з поверхневих джерел — 9, свердловин -14.

План заходів  з підготовки водопровідно-каналізаційних мереж включає:проведення з геологічного вивчення запасів підземних вод; встановлення 9 внутрішньобудинкових лічильників води; заміну 2пожежних  гідрантів (вул.Комарова, вул.Героїв Чернобільців); ремонт оглядових колодязів; чистку аеротенок та ремонт приймальних камер очисних споруд; ремонт автотракторної техніки; закінчення розробки ПКД профінансованих в 2017 році; придбання  насосів, екскаватору, повітродувки на очисні споруди по вул.Комарова; поточний ремонт водопроводу по вул.Козацька, пров.Покровський поділ; реконструкція водопроводів на пл.Незалежності та вул.Леонова.

У комунальній власності міської ради знаходиться майно шести дошкільних навчальних закладів, в яких у 25 групах виховується 622 дитини. Три будівлі  ДНЗ — типові (ДНЗ №№ 5,7,8). Дві будівлі (ДНЗ №3, №8) опалюється твердими видами палива, решта ДНЗ починаючи з 1995 року переведені на газове опалення.

Опалювальний період  у дошкільних навчальних закладах пройшов організовано, без збоїв. Перевірені газові лічильники, сигналізатори, дозакуплені  вогнегасники .Після технічного огляду  опалювальних, водопровідних систем та отримання відповідної дозвільної документації своєчасно було включене газове опалення, забезпечувалося дотримання належного температурного режиму. Разом з тим вживалися заходи щодо економії енергоносіїв та витрат на оплату комунальних послуг. Виконані капітальні та поточні ремонти приміщень,інженерних мереж, замінено інвентар та обладнання за кошти міського бюджету та залучені кошти від участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє».

До початку опалювального сезону 2018-2019 років  в ДНЗ планується виконати: перебудову коридору в молодшій групі, утеплення стін будівлі і горища в ДНЗ №3;  заміну паркана, воріт, хвірток, встановлення 2-х прогулянкових павільйонів, будівництво опорної стіни для підтримки ґрунту біля центрального входу у дошкільний заклад в ДНЗ№5; ремонт харчоблоку, заміну 6 дверей в ДНЗ №6; ремонт та утеплення даху будівлі, встановлення 2 прогулянкових павільйонів, навісів над входами до пральні та музично-спортивного залу, часткову заміну водогону, каналізаційної системи, паркану  в ДНЗ №7; облаштування ігрових майданчиків, ремонт каналізаційної системи в ДНЗ №8; ремонт надвірного туалету, ремонт підлоги у ясельній групі  ДНЗ №9. А також у всіх ДНЗ будуть виконані: обробка дерев’яних конструкцій дахів вогнетривким розчином; повірка газових лічильників та сигналізаторів; повірка, перезарядка та придбання нових вогнегасників; підготовка топкових до опалювального сезону, заготівля твердих та придбання  альтернативних видів палива для ДНЗ №№3,8.

Керуючий справами виконавчого комітету   оригінал підписан А.ЩЕРБАК   

 

Додаток 2

до рішення виконкому міської ради 26.04.2018 № 64

ЗАХОДИ

щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років

№ з/п Назва заходу Термін виконання у 2018 році Виконавець

1

Забезпечення комплексної підготовки житлових будинків із здачею їх по паспортах 100% готовності ІІ- ІII квартал КП«Богодухівжитло»

2

Розроблення графіків перевірки, обстеження та ремонт димовентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності квітень КП«Богодухівжитло»

3

Відновлення договорів на надання постуг сторонніми організіціями і т.п. ІІ-ІII квартал КП«Богодухівжитло»

4

Укладання    договорів    на технічне обслуговування       внутрішньо-будинкових систем газопостачання житлового фонду підприємства ІІ-ІII квартал КП«Богодухівжитло»

5

Перевірка герметизації  інженерних вводів в житлових будинках ІІ-ІII квартал КП«Богодухівжитло»

6

Заготівля протиожеледних матеріалів до 1 листопада КП«Богодухівжитло»

7

Забезпечення  технічної готовності  снігоочисної   техніки та механізмів до 15 жовтня КП«Богодухівжитло»

8

Поточний ремонт вулично-шляхової мережі комунальної власності відповідно до Програми з благоустрою міста Богодухова на 2018 рік до 1 листопада КП«Богодухівжитло»

9

Укладання договорів з організаціями, підприємствами та приватними підприємцями району щодо залучення техніки на період снігових заметів, снігопадів IV квартал КП«Богодухівжитло»

10

Модернізація  і потоковий ремонт вуличного освітлення ІІ-ІII квартал КП«Богодухівжитло»

11

Придбання бензокос і бензопил ІІ квартал КП«Богодухівжитло»

12

Придбання трактор МТЗ-  82 з навісним обладнанням ІІ-ІII квартал КП«Богодухівжитло»

13

Проведення заходів з геологічного вивчення запасів підземних вод ІII –IV квартал КП «Богодухіввода»

14

Встановлення 9 внутрішньобудинкових лічильників води До 15 жовтня КП «Богодухіввода»

 

15

Ремонт оглядових колодязів до 1 вересня КП «Богодухіввода»

16

Заміна 2 пожежних  гідрантів (вул.Комарова, вул.Героїв Чернобільців) до  кінця  жовтня КП «Богодухіввода»

17

Чистка аеротенк, ремонт приймальних камер очисних споруд 3 квартал КП «Богодухіввода»

18

Ремонт автотракторної техніки  ІІ-ІII квартал КП «Богодухіввода»

19

Придбання насосів у т.ч. один енергозберігаючий до кінця ІII кварталу КП «Богодухіввода»

20

Придбання екскаватору – 420 тис. грн.. до кінця травня КП «Богодухіввода»

21

Придбання повітродувки на очисні споруди по вул.Комарова – 120 тис. грн. 5 мі КП «Богодухіввода»

22

Закінчення розробки ПКД профінансованих в 2017 році: реконструкція насосної станції Південна, системи водовідведення будинків по вул.Загорулька,18,  вул.Шевченка 30,  на пл. Незалежності,  системи водопостачання ВАТ «Богодухівське» до кінця ІII кварталу КП «Богодухіввода»

23

Поточний ремонт водопроводу по вул.Козацька, пров.Покровський поділ до кінця травня КП «Богодухіввода»

24

Реконструкція водопроводів на пл. Незалежності, вул. Леонова до кінця ІII кварталу КП «Богодухіввода»

25

Замовлення та розробка ПКД «Будівниц системи водовідведення в м. Богодухові»( До кінця року

26

Підготовка топкових до опалювального сезону (генеральне прибирання, фарбування стін) до 5 серпня Завідувачі  ДНЗ,завгоспи

27

Виконання заходів протипожежної безпеки відповідно до нормативів у всіх ДНЗ 3,5,6,7,8,9 до 5 серпня Міська рада

28

Повірка та перезарядка вогнегасників, у разі необхідності придбання нових до 5 серпня Міська рада

29

Планові поточні/ косметичні ремонти приміщень ДНЗ (фарбування підлоги, дверей, переклеювання шпалер і т.п.) до 5 серпня Завідувачі  ДНЗ

30

Забезпечення ДНЗ №3, №8 альтернативними видами палива до 1 жовтня Міська рада

31

Утеплення стін будівлі і горища у ДНЗ №3 ІII-ІV квартал Завідувач  ДНЗ

32

Встановлення навісів над входами до пральні та музично-спортивної зали ДНЗ №7 ІI-ІII квартал Завідувач  ДНЗ

33

Ремонт та утеплення даху будівлі закладу ДНЗ №№7 ІІ-ІII квартал Міська рада,завідувач  ДНЗ

34

Облаштування ігрових майданчиків ДНЗ № 8 ІІ-ІII квартал Завідувач  ДНЗ

35

Встановлення прогулянкових павільйонів в ДНЗ №5 ІІ-ІII квартал Завідувач  ДНЗ, виконавчий комітет міської ради

36

Ремонт прибудови до будівлі ДНЗ №3 ІІ-ІII квартал Завідувач  ДНЗ, виконавчий комітет міської ради

37

Заготівля картоплі та овочів відповідно до потреби до 1 жовтня Міська рада

38

Ремонт харчоблоку ДНЗ №9 до 1 вересня Міська рада

39

Ремонт надвірного туалету ДНЗ №9 до 1 вересня Завідувач ДНЗ, завгосп

40

Ремонт харчоблоку, заміна шести дверей в ДНЗ №6 до 1 вересня Міська рада

 

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету    оригінал підписано   А.ЩЕРБАК                    

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018                                  Богодухів                                      № 65

Про виконання бюджету за перший квартал 2018 року

Заслухавши звіт головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. про виконання бюджету за перший квартал 2017 року, з метою  інформування виконавчого комітету з цього питання, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про виконання бюджету за перший квартал 2018 року взяти до відома:

по доходах з урахуванням сум, одержаних з інших бюджетів  у сумі – 6409,6 грн., у тому числі:

за загальним фондом – 5942,8 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 466,8 тис.грн.;

по видатках – 4752,1 тис.грн., у тому числі:

за загальним фондом – 4321,1 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 431,0 тис. грн.

                                         

Міський голова     оригінал підписано          М.ГОЛУБ

 

ЗВІТ

про  виконання бюджету міста за 1 квартал 2018 року

            Бюджет міста сформовано на основі положень Бюджетного кодексу та діючого законодавства. Особливою відзнакою його формування є розрахунок Міністерством фінансів показників надходження доходів по формулі, з застосуванням індексу відносної податкоспроможності.

                                                             ДОХОДИ

З початку  2018 року в бюджет міста надійшло 6409,7 тис.грн. доходів з урахуванням трансфертів, одержаних з бюджету вищого рівня , що складає   24,6  відсотків  до  річних     планових призначень .

Доходна частина бюджету міста без врахування вищевказаних трансфертів, тобто власні доходи загального та спеціального фондів, за 3 місяці 2018 року  виконані в обсязі 4659,3 тис.грн., або 25,1  відсотків  до річних призначень. При цьому доходи загального фонду склали 4192,5 тис.грн., або 117,5  відсотків до планових призначень.  Доходи спеціального фонду за 3 місяці 2018  року склали  466,7 тис.грн., або 90,4  відсотків до планових призначень.

Структура та виконання доходної частини міського бюджету за 3 місяці 2018 року

Затверджено з урахуванням змін на І квартал 2018 року , тис. грн. Фактичні надходження, тис. грн. Виконання% Відхилення, тис. грн.
Всього доходів 5834,5 6409,6 109,9 +575,1
Загальний фонд 3567,6 4192,4 117,5 +624,8
Субвенції 1750,4 1750,4 100 -
Спеціальний фонд 516,5 466,8 90,4 -49,7

У структурі доходів міського бюджету доходи загального фонду складають 65,4 відс., субвенції – 27,3 відс., доходи спеціального фонду – 7,3 відс.

Структура та виконання доходної частини міського бюджету по загальному фонду за 3 місяці 2018 року

Затверджено з урахуванням змін на І квартал 2018 року , тис. грн. Фактичні надходження, тис. грн. Виконання% Відхилення, тис. грн.
Податок на нерухоме майно 267,6 144,6 54,0 -123,0
Плата за землю 822,6 810,3 98,5 -12,3
Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 0,3 +0,3
Єдиний податок 1439,0 1939,4 134,8 +500,4
Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) 134,0 144,7 108 +10,7
Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) 423,0 471,8 111,5 +48,8
Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами 307,4 398,2 129,5 +90,8
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 3,7 +3,7
Транспортний податок з юридичних осіб 6,3 +6,3
Державне мито 53,0 27,8 52,4 -25,2
Плата за надання адміністративних послуг 94,0 211,9 225,4 +117,9
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном 27,0 26,2 97,0 -0,8
Адміністративні штрафи та інші санкції 0 1,8 +1,8
Інші надходження 0 5,4 +5,4
Всього доходів 3567,6 4192,4 117,5 +624,8

Надходження доходів загального фонду за 3 місяці 2018 року до відповідного періоду минулого року збільшились на 422,0 тис. грн.

Основними джерелами, котрі формують доходну частину загального фонду місцевого бюджету є:

- єдиний податок. За звітний період надходження податку склали 1939,4 тис. грн.., або 134,8 відс. до плану .

- акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та пального надійшов у сумі 1014,8 тис.грн., виконання склало 117,4 відсотків планових призначень.

- плата за землю. За звітний період надходження податку склали             810,3 тис.грн. або 98,5 відс. до плану.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надійшов у бюджет міста у сумі 144,6 тис. грн., виконання склало 54 відсотки  планових призначень.

Державне мито. За 1 квартал 2018 року надійшло 27,8 тис.грн..

Транспортний податок у 1 кварталі 2018 року надійшов у сумі 6,3 тис. грн..

Плата за надання адміністративних послуг. За 1 квартал 2018 року надійшло 211,9 тис.грн., виконання склало 225,4 відс. Планових показників.

Орендна плата за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном. Надходження за 1 квартал склали 26,2 тис. грн.., виконання склало 97,2 відсотки  планових призначень.

Адміністративні штрафи. Надходження склали 1,8 тис. грн..

Інші надходження. Надходження склали 5,4 тис. грн..

За 3 місяці 2018 року до спеціального фонду міського бюджету надійшло 466,8 тис. грн., або 2,6 відс.  річних планових показників.

Надходження сум екологічного податку склало 183,0 тис.грн. або 230 відс. річних планових призначень.

Кошти від продажу землі.Надходження склали 140,2 тис. грн..

Плата за послуги, що надаються бюджетними установами надійшло  143,7 тис.грн. або 19,7 відс. до річного плану.

Офіційні трансферти за звітний період отримані у сумі 1750,4 тис.грн. (25 відс. до річних бюджетних призначень), це інші субвенції на утримання закладів освіти та культури.

Виконання видаткової частини міського бюджету за 1 квартал 2018 року

Видаткова частина загального і спеціального фондів міського бюджету за 3 місяці 2018 року  складає 4 331,27 тис.грн.  або  21,9  відсотків  до річних бюджетних призначень.

Структура видаткової частини міського бюджету за 3 місяці 2018 року

Касові видатки, тис. грн. % від загальної суми
Загальний фонд 4321,1 90,9
Спеціальний фонд 431,0 9,1
Всього видатків 4752,1 100,0

На видатки загального фонду спрямовано   4321,1 тис.грн., відсоток виконання складає   71,9 відс.,  на видатки спеціального фонду спрямовано 431,0 грн. або 15,3 відсотки  до річних планових призначень.

Структура видатків загального фонду міського бюджету за 3 місяці 2018 року

  Галузь Фактична сума видатків за 1 квартал 2018р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)
Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності рад та їх виконавчих органів 663,5 15,4
Освіта 2558,6 59,2
Соціальний захист та соціальне забезпечення 50,9 1,2
Житлово-комунальне господарство 638,9 14,8
Культура та мистецтво 94,1 2,2
Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів 8,2 0,2
Утримання та розвиток інфраструктури доріг 3,0 0,1
Інші субвенції 300,0 6,9
Організація та проведення громадських робіт 3,9 0,1
Всього 4321,1 100,0

Основну питому вагу або 61,4 відс. обсягу видатків загального фонду бюджету спрямовано на утримання установ та здійснення заходів у системі освіти, культури і мистецтва, фізичної культури і спорту.

Економічна структура видатків загального фонду міського бюджету за 1 квартал 2018 року.

Економічна спрямованість видатків Фактична сума видатків за 1 квартал 2017р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)
Оплата праці з нарахуваннями 2608,0 60,4
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 134,1 3,1
Медикаменти та перев’язувальний матеріал
Продукти харчування 144,0 3,3
Оплата комунальних послуг та енергоносіїв 427,7 9,9
Поточні трансферти підприємствам 642,9 14,9
Інші виплати населенню 50,9 1,2
Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів 300,0 6,9
Інші видатки 13,5 0,3
Всього 4321,1 100,0

Протягом 1 кварталу 2018 року фінансування загального фонду в першу чергу здійснювалося за захищеними  статтями видатків. Із загальної суми видатків на виплату заробітної плати з нарахуваннями з загального фонду спрямовано    2608,0 тис. грн..  На оплату енергоносіїв  за звітний період   спрямовано  427,7 тис.грн., у тому числі на оплату за водопостачання та водовідведення – 37,6 тис. грн.; за електроенергію – 165,3 тис. грн., за природний газ – 204,8 тис. грн., за інші енергоносії – 20,0 тис. грн..

На фінансування заходів по соціальному захисту населення спрямовано за рахунок загального фонду 50,9 тис.грн. ( 7,3 % до річних планових призначень). За рахунок поточних трансфертів підприємствам проведено видатки на:

- фінансування житлово-комунального господарства за 1 квартал 2018 року із загального фонду виділено 636,0 тис. грн., що складає 13,5  відсотків  до асигнувань, передбачених на рік;

- утримання та розвиток інфраструктури доріг – 3,0 тис. грн., що складає 0,2  відсотків  до асигнувань, передбачених на рік.

За рахунок поточних трансфертів органам державного управління інших рівнів перерахована субвенція на харчування учнів 1-4 класів (крім пільгового контингенту) – 300,0 тис. грн..

 Структура видатків спеціального фонду міського бюджету за 1 квартал 2018 року

Галузь Касові видатки за 1 квартал 2018р., тис. грн. Питома вага, відс. (%)
Освіта 169,0 39,2
Благоустрій населених пунктів 191,4 44,4
Природоохоронні заходи 70,6 16,4
Всього 431,0 100,0

Видатки спеціального фонду міського бюджету за 3 місяці 2018 року склали 431,0 тис. грн. або 15,3 відс. до річного плану,  це видатки, які проведені за рахунок коштів, отриманих як плата за послуги, що надаються бюджетними установами  та інших надходжень.

Середня вартість харчування за І квартал 2018 року склала:

для дітей молодшого віку 13,12 грн., старшого віку 20,63  грн.

Таким чином, виконання міського бюджету за  І квартал 2018 року складає:

по доходах з урахуванням сум, одержаних з інших бюджетів  у сумі – 6409,6 грн., у тому числі:

за загальним фондом – 5942,8 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 466,8 тис.грн.;

по видатках – 4752,1 тис.грн., у тому числі:

за загальним фондом – 4321,1 тис. грн.;

за спеціальним фондом – 431,0 тис. грн.

Головний бухгалтер                                  Т.Дереведмедь

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                          Богодухів                                  №66

 Про затвердження Плану організаційних і практичних

заходів щодо запобігання нещасним випадкам

з людьми на водних об’єктах

Богодухівської міської ради на 2018 рік 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року №190/2001 «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 03 грудня 2001 року №272 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за №95/6383 (зі змінами), на виконання  розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 28 лютого 2017 року № 71 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах району на 2018 рік», розпорядження голови Богодухівської районної державної адміністрації від 29.03.2018 № 167 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах району на 2018 рік», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об`єктах, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам  з людьми на водних об’єктах Богодухівської міської ради на 2018 рік (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови Ворвуля В.В., начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

 

Міський голова     оригінал підписано         М.ГОЛУБ

 

Додаток до рішення

виконавчого комітету міської ради

від 26.04.2018 №66

  ПЛАН

організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах Богодухівської міської ради на 2018 рік

з/п

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1. Організація та проведення роботи з профілактики травматизму та нещасних випадків з людьми на водних об’єктах Міська рада,КП «Богодухівжитло» протягом літнього періоду
2. Забезпечення укладення договорів  з аварійно-рятувальними  водолазними службами на виконання робіт щодо водолазного обстеження дна акваторії пляжів КП «Богодухівжитло» до 05.05.2017
3. Забезпечення своєчасної паспортизації, водолазного обстеження пляжів, створення, підготовки та обладнання сезонних рятувальних постів КП «Богодухівжитло» до 31.05.2017
4. Забезпечення проходження навчання матросами-рятувальниками, плавцями-рятувальниками сезонних рятувальних постів КП «Богодухівжитло» до 20.05.2017
5. Установлення в місцях, заборонених для купання, стендів та іншої наочної агітації заборонного та попереджувального характеру КП «Богодухівжитло» до 20.05.2017
6. Забезпечення підтримки громадського порядку в місцях масового відпочинку населення на водних об`єктах Міська рада,КП «Богодухівжитло»,Богодухівський районний відділ поліції ГУ НП в Харківській області протягом літнього періоду 
7. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації та безпосередньо з громадянами, які відпочивають поблизу водних об’єктів, щодо пропаганди безпечної поведінки на воді, інформування про випадки загибелі людей на водних об’єктах Міська рада,КП «Богодухівжитло»,Богодухівський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області протягом літнього періоду
8. Забезпечення оперативного збору інформації за кожним нещасним випадком, що стався на водних об’єктах, та своєчасної передачі інформації до Богодухівського районного відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківській області Міська рада,КП «Богодухівжитло» протягом літнього періоду

 

Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради     оригінал підписано  А.ЩЕРБАК

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                        Богодухів                                      № 67

 

Про затвердження плану організаційних і

практичних заходів щодо запобігання виникненню

лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року

на території Богодухівської міської ради 

 

Відповідно до  статей  32,  33  Лісового  кодексу  України, Кодексу цивільного захисту України, наказу Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року №278 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в лісах України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року за №328/10608, на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 22 березня 2018 року №153 «Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року», розпорядження голови Богодухівської районної державної адміністрації від 29.03.2018 № 166 «Про затвердження плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року на території Богодухівського району», з метою якісного проведення організаційних і практичних заходів із запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період  2018 року, оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з великими лісовими пожежами, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, відповідно до статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року на території Богодухівської міської ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова         оригінал підписано              М.ГОЛУБ

Додаток до рішення

виконавчого комітету міської ради

від 26.04.2018 №67

 

ПЛАН

організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2018 року на території Богодухівської міської ради

               

з/п

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1.

Уточнення планів евакуації населення, тварин, машин, механізмів, матеріальних цінностей із зон можливих лісових пожеж та розміщення у безпечних місцях Відділ містобудування, архітектури , житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації разом з міською радою та районними спеціалізованими службами ЦЗ

до 15.05.2018

2.

Уточнення порядку взаємодії між підприємствами, що займаються експлуатацією повітряних ліній електропередач та трубопроводів та Богодухівською міською радою щодо безаварійного відключення електропередач, газопроводів, що проходять через лісові масиви у випадку виникнення надзвичайної ситуацією пов’язаною з лісовими пожежами Богодухівська міська рада, Богодухівський РЕМ, Богодухівська дільниця Дергачівського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Харківгаз»

до 15.05.2018

3.

Уточнення розрахунку сил та засобів необхідних для надання медичної допомоги постраждалим від лісових пожеж Богодухівська міська рада, КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня, КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району

до 15.05.2018

4.

Забезпечення  роботи системи оповіщення Відділ містобудування, архітектури , житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації разом з міською радою, районний центр телекомунікацій №321 м.Богодухів Харківської філії ПАТ «Укртелеком» протягом пожежонебезпечного періоду
5. Рекомендувати утримувати просіки, на яких розміщені повітряні лінії електропередач, у безпечному протипожежному стані Богодухівський    РЕМ, районний відділ енергозбуту протягом пожежонебезпечного періоду
6. Рекомендувати утримувати охоронні зони трубопроводів, що проходять через лісові масиви, у безпечному протипожежному стані та створювати мінералізовані смуги вздовж траси трубопроводів  Богодухівська   дільниця газового господарства   Дергачівської філії ПАТ «Харківгаз» протягом пожежонебезпечного періоду
7. Рекомендувати забезпечити очищення смуг відводу вздовж автомобільних та залізничних доріг від наземних горючих матеріалів. Ліквідувати вертикальну зімкнутість крон хвойних дерев з наземними горючими матеріалами Філія «Богодухівський райавтодор» дочірнього підприємства «Харківоблавтодор»     ВАТ ДАК «Автомобільні  дороги України», ДРП-2 філія Пісочинського ДЕП, залізнична станція «Богодухів ПЗ» протягом пожежонебезпечного періоду
8. Забезпечити створення та утримання у належному стані мінералізованих смуг, системи протипожежних бар’єрів, та встановлення дошок оголошень, стендів тощо з інформацією про пожежну безпеку та правила поведінки населення в лісових насадженням, зокрема у пожежонебезпечний період ДП «Гутянське лісове господарство» протягом пожежонебезпечного періоду
9. Доведення до населення через засоби масової інформації повідомлень про клас пожежної небезпеки у лісах на території Богодухівської міської ради та проведення роз’яснювальної роботи з питань дотримання правил поведінки при відвідуванні лісів Відділ містобудування, архітектури , житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації разом з міською радою,  Богодухівським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, Богодухівською метеостанцією протягом пожежонебезпечного періоду
10. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками, працівниками ДНЗ через засоби масової інформації щодо пожежної безпеки та правил поведінки в лісах у пожежонебезпечний період Богодухівська міська рада, завідувачі ДНЗ до 15.05.2018

Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради     оригінал підписано    А.ЩЕРБАК

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018                                      Богодухів                          № 68

 Про заходи з відзначення на території міської ради Дня пам’яті та примирення і 73-ї  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди відзначення на території Богодухівської міської ради Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою гідного вшанування подвигу українського народу, забезпечення шанобливого ставлення, суспільної поваги до ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, утвердження спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, керуючись статтями 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Секретареві міської ради Зіньковській З.М., заступникам міського голови Ворвулю В.В., Мальованій О.А., керуючій справами виконавчого комітету Щербак А.М. згідно з розподілом обов’язків, начальнику комунального підприємства «Богодухівжитло» Дубинці С.М.:

1) Здійснити заходи з благоустрою території міської ради, зокрема упорядкування територій меморіалу Слави, братських могил, пам’ятного знака «Танк «Т-34», святкового оформлення міста;

2) Організувати:

- проведення урочисто-траурних заходів та панахиди за загиблими в роки Другої світової війни;

- відвідування вдома учасників та інвалідів бойових дій в Другій світовій війні;

3) Проведення міської військово-патріотичної гри, присвяченої пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна та  нагородити грамотами і цінними подарунками переможців гри: за I місце – до 5 тис.грн., II місце – до 3 тис.грн., III місце – до 2 тис.грн., учасникам — до 1 тис.грн.

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) видатки на нагородження провести за рахунок коштів міського бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Міський голова оригінал підписано             М.ГОЛУБ

 

                                                                                                                               Додаток до рішення

виконавчого комітету

від 26.04.2018 №68

Заходи з відзначення на території Богодухівської міської ради

Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні

4 травня 2018 року

10.00 Міська військово-патріотична гра, присвяченої пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна.Пригощання польовою кашею. парк Перемоги

                                                8 травня 2018 року                         

9.00 Привітання учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території Богодухівської міської ради з врученням подарунків за місцем проживання
13.00 Мітинг-реквієм братська могила на кладовищі с.Семенів Яр
14.30 Концерт місцевих аматорів Семеноярський клуб
15.00 Покладання квітів до братської могили. Панахида за загиблими центральне кладовище
15.40 Покладання квітів до пам’ятного знака «Танк «Т-34» пам’ятний знак
16.00 Мітинг-реквієм меморіал Слави
По закінченню мітингу Концерт аматорів району площа перед районним будинком культури
З 10.00 Роздрібна торгівля та робота дитячих атракціонів центр міста

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                        оригінал підписано        А.Щербак

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018                                       Богодухів                             №69

 Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування

На виконання статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», для забезпечення здобуття жителями територіальної громади повної загальної середньої освіти, розглянувши листи директорів Богодухівської гімназії № 1, Богодухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, Семеноярська філія КЗ «Богодухівська ЗОШ І-ІIІ ступенів №2», Богодухівського ліцею № 3, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами такі території обслуговування:

Богодухівська гімназія № 1:

площі: Зелена, Каразіна;

вулиці:

Покровська, Бєляєва, Веденічева, Вишнева, Генерала Нікітіна, Гомолка, Грайворонська до № 48 включно, Дем’янівська, Дерегуса, Івченка, Гімназійна, Спортивна, Короленка, Слобожанська, Центральна, Лозівська, Мічуріна, Молокова, Москаленки, Новоселівка, Оксенича, Історична, Піщана, Садовий Яр, Красивий Яр, Солов’їна, 8 Мехкорпусу;

провулки:

Покровський, Бєляєва, Варанкіна, Вишневий, Глобіна, Гоголя, Грайворонський, Залиманівський, Каразіна, Гімназійний, Кленівський, Волошковий, Колодяжний, Короленка, Латіна, Лозівський, Садовий, Ударний, Красивий Яр, Шпильки, 8 Мехкорпусу.

КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ I-III СТУПЕНІВ № 2»:

площі: Театральна;

вулиці: Ватутіна,  Віталія Сахна, Вокзальна Набережна, Заводська, Загорулька до № 22 включно, Залізнична, Зарічна, Індустріальна, Комарова, Веселкова, Кривоносова, Затишна, Ленська, Леонова, Ломоносова, Дружби, Млинова, Оверченка, Охтирська (ліва сторона), Лесі Українки, Мусійчанська, Підлісна, Поповича, Привокзальна Слобідка, Богодухівська, Робітнича, Благовіщенська, Садова, Суворова, Третяківська, Харківська Набережна, Харківська, Чалого, Шевченка, Івана Франка, 1 Травня, Соснова, 8 Березня;

провулки: Будівельний, Вокзальний, Заводський, Залізничний, Круглий, Лісний, Ломоносова, Оверченка, Лесі Українки, Робітничий, Благовіщенський, Сонячний, Третяківський, Харківський, Чалого, 1 Травня, Сосновий, 8 Березня.

СЕМЕНОЯРСЬКА ФІЛІЯ КЗ «БОГОДУХІВСЬКА

ЗОШ І-ІIІ СТУПЕНІВ №2»:

вулиці: Лісова, Миру,Сонячна, Костянтинівка, Макаренка, Шкільна;

провулок Лісовий.

Богодухівський ліцей № 3:

площі: Героїв Чорнобиля, Незалежності, Соборності, Праці, Свято-Духівська;

вулиці: Байдукова, Гагаріна, Горького, Грайворонська від № 50, Дачний проїзд, Григорія Сковороди, Загорулька від № 24, Замісцева,Успенська, Катукова, Кооперативна, Космічна, Міліцейська, Моргунова, Набережна, Охтирська (права сторона), Монастирська, Пушкіна, Українська, Козацька, Троїцька, Молодіжна, Чернієнка, Чкалова;

провулки: Байдукова, Веденічева, Грінченка, Зоряний, Покровський Подол, Зелений, Ринковий, Кооперативний, Краснокутський, Лікарняний, Охтирський, Північний, Піщаний, Пушкіна, П’ятикутний, Український, Тупий, Чкалова, Григорія Сковороди, Монастирський.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова   оригінал підписано            М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018                                   Богодухів                                    №70

Про закріплення за дошкільними навчальними закладами міста території обслуговування

На виконання статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», для прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів міста відповідно до освітніх запитів населення і створення умов для  здобуття юними жителями територіальної громади дошкільної освіти, розглянувши листи завідувачів дошкільних навчальних закладів міста, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Закріпити за дошкільними навчальними закладами міста такі території обслуговування:

Дошкільний навчальний заклад № 3 «Веселка»:

площі: Зелена, Каразіна;

вулиці: Покровська, Бєляєва, Веденічева, Вишнева, Генерала Нікітіна, Гомолка, Грайворонська до № 48 включно, Дем’янівська, Івченка, Гімназійна, Спортивна, Короленка, Слобожанська, Центральна, Лозівська, Москаленки, Оксенича, Історична, Садовий Яр, Солов’їна, Красивий Яр;

провулки: Покровський, Бєляєва, Варанкіна, Вишневий, Глобіна, Гоголя, Грайворонський, Залиманівський, Каразіна, Гімназійний, Кленівський, Волошковий, Колодяжний, Короленка, Латіна, Лозівський, Садовий, Ударний, Красивий Яр, Шпильки.

Дошкільний навчальний заклад № 5  «Ялинка»:

площі: Героїв Чорнобиля, Праці;

вулиці: Грайворонська з № 50 до кінця, Дачний проїзд, Григорія Сковороди, Замісцева, Катукова, Космічна, Моргунова, Монастирська, Пушкіна, Українська, Козацька;

провулки: Веденічева, Грінченка, Покровський Подол, Зелений, Північний, Монастирський,  Пушкіна, Український, Тупий, Григорія Сковороди.

Дошкільний навчальний заклад № 6 «Дзвіночок»:

вулиці:

1 Травня, 8 Березня, Віталія Сахна, Ватутіна, Вокзальна Набережна, Залізнична, Індустріальна, Комарова, Веселкова, Кривоносова, Затишна, Ленська, Ломоносова, Лесі Українки, Привокзальна Слобідка, Третяківська, Соснова, Шевченка з № 102 до кінця, Івана Франка;

провулки: 1 Травня, 8 Березня, Будівельний, Вокзальний, Залізничний, Круглий, Лісний, Ломоносова, Лесі Українки, Сонячний, Третяківський, Сосновий.

Дошкільний навчальний заклад № 7 «Теремок»:

вулиці: 8 Мехкорпусу, Дерегуса, Мічуріна, Молокова, Новоселівка, Оверченка, Мусійчанська, Підлісна, Піщана, Поповича, Благовіщенська, Харківська;

провулки: 8 Мехкорпусу, Оверченка, Благовіщенський, Харківський. 

Дошкільний навчальний заклад № 8 «Казка»:

вулиці: Байдукова, Заводська, Загорулька, Зарічна, Дружби, Млинова, Охтирська, Робітнича, Суворова, Чалого, Чкалова, Шевченка з № 32 до № 100 включно;

провулки: Байдукова, Зоряний, Заводський, Краснокутський, Охтирський, Піщаний, П’ятикутний, Робітничий, Чалого, Чкалова.

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Берізка»:

площі: Незалежності, Соборності, Театральна,Свято-Духівська;

вулиці: Гагаріна, Горького, Лісова, Миру, Успенська, Сонячна, Кооперативна, Костянтинівка, Леонова, Макаренка, Міліцейська, Набережна, Богодухівська, Садова, Троїцька, Харківська Набережна, Молодіжна, Чернієнка, Шевченка з № 1 до № 30 включно, Шкільна;

провулки: Лісовий, Ринковий, Кооперативний, Лікарняний.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

Міський голова    оригінал підписано             М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                      Богодухів                                                 №71

 

Про пільгове перебування дитини у дошкільному навчальному закладі Богодухівської міської ради

 

Розглянувши протокол комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 26.04.2018  №4, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішеннями Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 714-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2018 рік» (ХХІІ сесія VIІ скликання),  керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із малозабезпеченої  сім’ї  _____ у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №8«Казка» міської ради.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова     оригінал підписано            М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

         26.04.2018                            Богодухів                                        №72

 

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши рішення комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах (протоколи №4 від 24.04.2018), відповідно до Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.03.2018 № 852-VIІ (XXIV сесія VIІ скликання), Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 63-VIІ (III сесія VIІ скликання), керуючись статтями 34, 59, 91 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. З метою поліпшення матеріального становища мешканців територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах та звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

М вул.

1500

Г вул.

4000

К вул.

3000

Ш вул.

1800

Ш вул.

3000

М пров.

1000

Т вул.

відмова

Д вул.

4000

А пров.

1000

Х вул.

2000

К вул.

відмова

Т вул.

1800

Х пров.

1000

Л пров.

5000

Я вул.

4000

К вул.

1000

 

2. Надати грошову допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії, інвалідам 1 групи та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії, які не мають статусу інваліда війни з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

Г вул.

1000

Т вул.

1000

Я вул.

1000

К вул.

1000

К с.Семенів Яр,вул.

1000

М вул.

1000

С вул.

1000

Ш вул.

1000

3. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  допомоги здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету, передбачених у бюджеті на соціальний захист.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова оригінал підписано              М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

­­26.04.2018                                       Богодухів                                   №73

 

Про надання дозволу на порушення обєкту

благоустрою на території міста Богодухова

ТОВ «БОСС КО»

 Розглянувши заяву ТОВ «БОСС КО» від 20.04.2018  про надання повторного дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів від вул.Оверченка, 16 до пров.Харківського, 6 (розриття узбіччя) для прокладання водопроводу, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись підпунктом 17 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

  В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ «БОСС КО» (директор Мігулін А.М.) на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів від вул.Оверченка, 16 до пров.Харківського, 6 (розриття узбіччя)   (додаток – дозвіл № 12).

2. Встановити термін дії даного дозволу – до 26.07.2018 року.

3. ТОВ «БОСС КО» (директор Мігулін А.М.) зобов’язаний привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення проведення робіт або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

4. Рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 27.07.2017 №159 «Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою на території міста Богодухова ТОВ «БОСС КО» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням заявником благоустрою території після завершення земляних робіт, пов’язаних з порушенням об’єкту благоустрою, покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова     оригінал підписано            М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                       Богодухів                                   №74

Про надання дозволу на порушення обєкту

благоустрою на території міста Богодухова

О___

 Розглянувши заяву О___ про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів, вул.____ для проведення земляних робіт, пов’язаних з підключенням до міського водопроводу та прокладанням водопровідних труб до домоволодіння, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись підпунктом 17 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

  В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл О___ на порушення об’єкту благоустрою за адресою: м.Богодухів, вул.____ для проведення земляних робіт, пов’язаних з підключенням до міського водопроводу та прокладанням водопровідних труб до домоволодіння  (додаток – дозвіл № 10).

2. Встановити термін дії даного дозволу – до 26.07.2018 року.

3. О___ привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення проведення земляних робіт або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

4. Рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від ______ «Про дозвіл О____ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.____» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням заявником благоустрою території після завершення земляних робіт, пов’язаних з порушенням об’єкту благоустрою, покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова    оригінал підписано              М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018

Богодухів

№ 75

 

Про надання дозволу Р____ на газифікацію квартири №__, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___

 

Розглянувши заяву Р___ з проханням надати дозвіл на газифікацію квартири №__, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___ та інші надані ним документи, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова та керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Р___ газифікацію квартири №__, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___, після виготовлення проектної документації.

2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Міський голова     оригінал підписано            М.ГОЛУБ

 РАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                          Богодухів                                         № 77

Про затвердження лімітів на використання води

та скид стічних вод

Розглянувши лист ФОП Скорик О.В. про затвердження лімітів на використання води та лімітів на скид стічних вод на 2018 рік, узгоджених з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, з метою обліку скиду  речовин у водні об’єкти організаціями та установами всіх форм власності, відповідно до порядку, встановленого  Правилами приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації м.Богодухів, затвердженими рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1173-VІ (ХХVІІ сесія VІ скликання), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

     В И Р І Ш И В:

1. Затвердити ліміти використання води на 2018 рік:

1) ФОП Скорик О.В. (додається).

2. Затвердити ліміти на скид стічних вод у міську систему каналізації на 2018 рік (вивезення спеціалізованим транспортом):

1) ФОП Скорик О.В. (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

Міський голова    оригінал підписано                 М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                      Богодухів                              №78

Про затвердження уточненного ліміту

використання води на 2018 рік

Розглянувши лист начальника Богодухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Харківської області Моцика С.В. щодо затвердження уточненого ліміту використання води на 2018 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити уточнений ліміт використання води на 2018 рік Богодухівському об’єднаному управлінню пенсійного фонду України Харківської області (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та директора КП “Богодухіввода” Слесарєва В.В.

Міський голова          оригінал підписано     М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.04.2018

Богодухів

№79

Про забезпечення дровами

З метою соціального захисту та поліпшення матеріального становища жителів міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, що звернулися із заявою про забезпечення дровами, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Богодухівському КП «Богодухівжитло» забезпечити завезення 2-х складометрів дров із запасів від спиляння дерев по місту, а саме:

№ з/п

П.І.П.

Статус

Адреса

1.

А Інв.I гр. м.Богодухів, пров.

2.

М пенсіонерка м.Богодухів, вул.

3.

М пенсіонерка м.Богодухів, вул.

4.

А пенсіонерка м.Богодухів, пров.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та начальника КП «Богодухівжитло» Дубинку С.М.

 

Міський голова     оригінал підписано             М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018

Богодухів

№ 80

 

Про встановлення режиму роботи магазину непродовольчих товарів «ЕVA», розташованого за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 3

 

Розглянувши заяву ТОВ «РУШ» від 18.04.2018 про встановлення режиму роботи магазину непродовольчих товарів «ЕVA», розташованого за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 3, з метою упорядкування роботи магазину, керуючись підпунктом 4. пункту б) частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з ТОВ «РУШ», режим роботи магазину непродовольчих товарів «ЕVA», розташованого за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 3, а саме: щоденно  з 8.00 до 21.00 год. без перерви та вихідних днів.

2.  Рекомендувати ТОВ «РУШ» дотримуватись затвердженого режиму роботи магазину непродовольчих товарів «ЕVA», розташованого за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 3, Правил благоустрою на території населених пунктів Богодухівської міської ради, затверджених рішенням ХVIII сесії VІ скликання від  24 січня 2012 року № 592-VІ (зі змінами), забезпечувати захист прав споживачів, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

 

Міський голова     оригінал підписано            М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                       Богодухів                             № 81

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  вул.Пушкіна, 24

 Розглянувши заяву завідувача дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №6 «Ялинка» Нечай Л.Г. щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень на території ДНЗ за адресою: м.Богодухів,  вул.Пушкіна, 24, взявши до уваги акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.04.2018 №9, у зв’язку з небезпекою для життя, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» виконати видалення зелених насаджень у кількості 2 одиниць (ялини).

2. Надати ордер на видалення зелених насаджень, згідно з актом.

3. Зобов’язати КП «Богодухівжитло»:

1) Провести видалення зелених насаджень зазначеного у пункті 1 цього рішення.

2) Вжити заходів щодо дотримання техніки безпеки при виконанні робіт та збереження майна, що знаходиться поряд з насадженнями, які підлягають видаленню.

3) В триденний термін привести в належний стан територію після видалення зелених насаджень.

4. Дрова, що утворюються від видалення аварійних дерев, надати соціально незахищеним верствам населення, відповідно до прийнятих виконкомом рішень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

Міський голова     оригінал підписано            М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                       Богодухів                             № 82

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  пров.Робітничий, 11, перехрестя вул.Шевченка

 Розглянувши заяву директора Богодухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Ємельяненко Т.М. щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  пров.Робітничий, 11, перехрестя вул.Шевченка, взявши до уваги акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.04.2018 №8, у зв’язку з небезпекою для життя та здоров’я громадян і пошкодженням лінії електромережі, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» виконати видалення зелених насаджень у кількості 10 одиниць (тополі).

2. Надати ордер на видалення зелених насаджень, згідно з актом.

3. Зобов’язати КП «Богодухівжитло»:

1) Провести видалення зелених насаджень зазначеного у пункті 1 цього рішення.

2) Вжити заходів щодо дотримання техніки безпеки при виконанні робіт та збереження майна, що знаходиться поряд з насадженнями, які підлягають видаленню.

3) В триденний термін привести в належний стан територію після видалення зелених насаджень.

4. Дрова, що утворюються від видалення аварійних дерев, надати соціально незахищеним верствам населення, відповідно до прийнятих виконкомом рішень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

Міський голова     оригінал підписано          М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                       Богодухів                             № 83

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, 1

 Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів, вул.Центральна, 1, взявши до уваги акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.04.2018 №5, у зв’язку з небезпекою для життя та пошкодження лінії електромережі, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» виконати видалення зелених насаджень у кількості 10 одиниць (клени).

2. Надати ордер на видалення зелених насаджень, згідно з актом.

3. Зобов’язати КП «Богодухівжитло»:

1) Провести видалення зелених насаджень зазначеного у пункті 1 цього рішення.

2) Вжити заходів щодо дотримання техніки безпеки при виконанні робіт та збереження майна, що знаходиться поряд з насадженнями, які підлягають видаленню.

3) В триденний термін привести в належний стан територію після видалення зелених насаджень.

4. Дрова, що утворюються від видалення аварійних дерев, надати соціально незахищеним верствам населення, відповідно до прийнятих виконкомом рішень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

 

Міський голова  оригінал підписано        М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                       Богодухів                             № 84

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  від вул.Охтирської до вул.Катукова, 3

 Розглянувши листа начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів,  від вул.Охтирської до вул.Катукова, 3, взявши до уваги акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.04.2018 №7, у зв’язку з небезпекою для життя, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» виконати видалення зелених насаджень у кількості 8 одиниць (3 тополі, 3 клена, 2 ясеня).

2. Надати ордер на видалення зелених насаджень, згідно з актом.

3. Зобов’язати КП «Богодухівжитло»:

1) Провести видалення зелених насаджень зазначеного у пункті 1 цього рішення.

2) Вжити заходів щодо дотримання техніки безпеки при виконанні робіт та збереження майна, що знаходиться поряд з насадженнями, які підлягають видаленню.

3) В триденний термін привести в належний стан територію після видалення зелених насаджень.

4. Дрова, що утворюються від видалення аварійних дерев, надати соціально незахищеним верствам населення, відповідно до прийнятих виконкомом рішень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

 

Міський голова     оригінал підписано             М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                       Богодухів                             № 85

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень за адресою: м.Богодухів від вул.Набережної до МК в заплаві р.Мерла

 Розглянувши листа начальника Краснокутського міжрайонного управління водного господарства Зіньковського О.М. щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень вздовж водовідвідних каналів за адресою: м.Богодухів,  від вул.Набережної до МК в заплаві р.Мерла, взявши до уваги акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 18.04.2018 №6, у зв’язку з проведенням земельних робіт, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» зі змінами, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» виконати видалення зелених насаджень у кількості 29 одиниць (23 верби, 3 клена, 3 вільхи).

2. Надати ордер на видалення зелених насаджень, згідно з актом.

3. Зобов’язати КП «Богодухівжитло»:

1) Провести видалення зелених насаджень зазначеного у пункті 1 цього рішення.

2) Вжити заходів щодо дотримання техніки безпеки при виконанні робіт та збереження майна, що знаходиться поряд з насадженнями, які підлягають видаленню.

3) В триденний термін привести в належний стан територію після видалення зелених насаджень.

4. Дрова, що утворюються від видалення аварійних дерев, надати соціально незахищеним верствам населення, відповідно до прийнятих виконкомом рішень.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

Міський голова    оригінал підписано                 М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018

Богодухів

               № 86

 

Про відмову у присвоєнні поштової адреси

домоволодінню №_, розташованому за адресою:

м.Богодухів, вул.___

Розглянувши заяву К____ щодо зміни поштової адреси домоволодінню №__, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.___, інші надані документи, протокол комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна при виконавчому комітеті міської ради від 24.04.2018 №3, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Запропонувати К__ з питання зміни у документації на домоволодіння, зазначене за адресою: м.Богодухів, вул.____ з вулиці __ на провулок _____звернутися до суду.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова       оригінал підписано                          М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018

Богодухів

               № 87

Про відмову у присвоєнні поштової адреси

½ частині житлового будинку, розташованого

за адресою: м.Богодухів, пров.___

Розглянувши заяву Н____ щодо зміни поштової адреси ½ частині житлового будинку, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.____, інші надані документи, протокол комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна при виконавчому комітеті міської ради від 24.04.2018 №3, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити Н____ у зміні поштової адреси ½ частині житлового будинку, розташованого за адресою: м.Богодухів, пров.____.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова         оригінал підписано                        М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018         Богодухів                      № 88

 

Про дозвіл Б___ на облаштування водопроводом від централізованої системи водопостачання земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.___

 

Розглянувши заяву Б____ про дозвіл на облаштування водопроводом від централізованої системи водопостачання земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.____ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Б____ облаштування водопроводом від централізованої системи водопостачання земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл.____, яка проходить по пл.__, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати Б____ встановити водяний лічильник.

7. Надати Б___ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладанням водопровідних труб до земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл._____ (додаток – дозвіл №11).

8. Контроль за облаштуванням земельної ділянки водопроводом від централізованої системи водопостачання, розташованої за адресою: м.Богодухів, пл._____, покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова    оригінал підписано                        М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 26.04.2018                                         Богодухів                                                №89

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво системи централізованого водовідведення в м.Богодухові Харківської області»

Розглянувши лист директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. від 20.04.2018 №142 про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво системи централізованого водовідведення в м.Богодухові Харківської області», відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл КП «Богодухіввода» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво системи централізованого водовідведення в м.Богодухові Харківської області».

2.Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В.:

1) забезпечити збір вихідних даних;

2) розробити та узгодити завдання на проектування.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова   оригінал підписано                  М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018                                         Богодухів                                                №90

 

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу та системи водовідведення атмосферних (дощових) вод по площі Незалежності та вулиці Леонова у м.Богодухові Харківської області»

Розглянувши лист директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. від 25.04.2018 №148 про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу та системи водовідведення атмосферних (дощових) вод по площі Незалежності та вулиці Леонова у м.Богодухові Харківської області», відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл КП «Богодухіввода» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція водопроводу та системи водовідведення атмосферних (дощових) вод по площі Незалежності та вулиці Леонова у м.Богодухові Харківської області».

2.Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В.:

1) забезпечити збір вихідних даних;

2) розробити та узгодити завдання на проектування.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова     оригінал підписано                           М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

26.04.2018               Богодухів                      № 91

Про облаштування місць для паркування

транспортних засобів, якими керують водії з

інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю

 На виконання статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», статті 9 Конвенції про права осіб з інвалідністю, розглянувши листа першого заступника голови районної державної адміністрації, голови робочої групи щодо перевірки наявності елементів безбар’єрної архітектури на будівлях і спорудах соціальної інфраструктури Зирянової В.В. від 21.03.2018 №01-08-02/1056, з метою впорядкування паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1324 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Начальнику КП «Богодухівжитло» Дубинці С.М.:

1) забезпечити виділення та облаштування місць для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, в межах майданчиків для паркування на території міста Богодухова.

2) передбачити кількість місць для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю не менше 10 відсотків загальної кількості місць на відведених майданчиках для паркування.

3) позначити місця паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова      оригінал підписано                         М.ГОЛУБ