24 вересня 2020 року

Переглядiв: 164
24 вересня 2020 року
Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2020 року №138
Про надання одноразової грошової допомоги №139
Про матеріальне заохочення з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля №140
Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради №141
Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» №142
Про організацію та проведення заходів у жовтні-листопаді 2020 року №143
Про встановлення дорожніх знаків №144
Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 22.09.2020 року №145
Про передачу на баланс КП «Богодухівжитло» неприватизованих квартир в житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Космічна, 1/4 №146
Про надання статусу житлового будинку квартирі за адресою: м.Богодухів, вул.Ломоносова, __ №147
Про затвердження ліміту використання води на 2020 рік №148
Про затвердження ліміту використання води на 2021 рік №149
Про затвердження лімітів на використання води та скид стічних вод №150
Про надання дозволу Н__ на газифікацію квартири №_, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.__ №151
Про надання дозволу на переведення нежитлової будівлі магазину з житловими приміщеннями у житлове за адресою: с.Москаленки, вул.Москаленки, __ №152
Про матеріальне заохочення квартальних міста №153
Про дозвіл Б___ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ №154
Про дозвіл З__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ №155
Про дозвіл К__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ №156
Про забезпечення дровами №157

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 138

 

Про виконання плану роботи виконкому міської ради за І півріччя 2020 року

 

Заслухавши інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2020 року, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М. «Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2020 року» взяти до відома.

2. Заступникам міського голови, керуючому справами, членам виконавчого комітету міської ради забезпечити своєчасну якісну підготовку питань на розгляд виконкому та виконання прийнятих рішень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

Додаток

до рішення виконкому міської ради

від 24.09.2020 №138

 

Інформація

про виконання плану роботи виконкому за I півріччя 2020 року

 

Виконавчий комітет, що утворений рішенням міської ради від 18.11.2015 №2-VII в кількості 17 осіб на чолі з міським головою, здійснює свою діяльність на основі власних та делегованих повноважень, передбачених статтями 27-40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та чинного законодавства.

Основною формою роботи виконавчого комітету є його засідання. Виконавчий комітет Богодухівської міської ради організовує свою роботу на підставі планів. В план роботи виконавчого комітету включається перелік питань, що визначають життєдіяльність міста. Регламентом виконавчого комітету передбачається одне засідання виконкому на місяць, яке проводиться у третій четвер кожного місяця. В разі необхідності можуть бути проведені позачергові засідання.

План роботи виконавчий комітет Богодухівської міської ради включає в себе перелік питань для розгляду:

- на засіданнях виконавчою комітету,

- графік засідань дорадчих органів виконавчого комітету міської ради;

- перелік питань для розгляду на нарадах при міському голові;

- здійснення контролю за виконанням розпоряджень голови РДА;

- рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, які знаходяться на контролі у міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконкому;

- терміни відзначення державних, професійних свят та урочистостей;

- графіки особистого прийому громадян;

При плануванні роботи враховувались пропозиції заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, членів виконкому, доручення голови РДА та міського голови, поточні проблемні питання, що виникають в процесі діяльності міської ради і потребують більш детального вивчення.

Впродовж звітного періоду проведено 5 засідань виконкому міської ради, на яких прийнято 87 рішень.

Найбільшу частку становить питання: комунальні, соціального захисту (надання матеріальної допомоги, пільгове перебування дітей у ДНЗ, забезпечення дровами), квартирного обліку та житлові, присвоєння та впорядкування поштових адрес будівель, фінансових планів та господарської діяльності комунальних підприємств, освіти (харчування та перебування дітей в ДНЗ), бюджетної дисципліни, тарифної політики тощо.

Планом роботи виконкому на I півріччя 2020 року було визначено розглянути, як основні, такі питання:

1.Про підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до міської ради та комунальних підприємств у 2019 році.
2. Про виконання прану роботи виконавчого комітету за II півріччя 2019 року.
3. Про стан виконання делегованих повноважень передбачених ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».
4. Про виконання бюджету за 2019 рік.
5. Про результати фінансово-господарської діяльності КП «Богодухіввода» за 2019 рік та погодження фінансово-господарського плану комунального підприємства на 2020 рік.
6. Про результати фінансово-господарської діяльності КП «Богодухівжитло» за 2019 рік та погодження фінансово-господарського плану комунального підприємства на 2020 рік.
7. Про облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов.
8. Про підсумки роботи комунальних підприємств «Богодухівжитло», «Богодухіввода», ДНЗ міста в осіньо-зимовий період та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2019-2020 роки.
9. Про роботу з контрольними документами.
10. Про підготовку місць масового відпочинку.
11. Про забезпечення утримання в належному стані кладовищ та надання ритуальних послуг.
12. Про надходження до бюджету місцевих податків та зборів.
13. Про технічний стан дитячих майданчиків.
14. Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 21.11.2019 №45 «Про затвердження переліку шахтних колодязів, які потребують ремонту».

 

5 рішень виконавчого комітету поставлено на контроль.

Перелік рішень виконавчого комітету оприлюднювалися на офіційному веб-порталі Богодухівської міської ради. Скарг, зауважень, пропозицій від громадян до оприлюдненого переліку рішень виконкому не надходило. При оприлюдненні рішень виконкому забезпечується захист персональних даних громадян.

Засідання колегіальних та дорадчих органів при виконавчому комітеті проводилися відповідно до планів роботи. За звітний період проведено:

-  3 засідань житлової комісії;

- 2 засідання комісії з присвоєння чи зміни поштових адрес;

- 8 засідань адміністративної комісії;

- 5 засідань комісії з надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у скрутному становищі.

За звітний період міським головою видано розпоряджень:

1) з основної діяльності — 47,

2) з особового складу — 49,

3) про надання щорічних оплачуваних відпусток – 63,

4) про короткострокові відрядження — 20,

5) адміністративно-господарських – 2.

Спеціалістами виконкому за зверненнями мешканців міста підготовлено та видано за звітний період 4247 довідок (про склад сім’ї, з земельних питань), опрацьовано запитів з Управління соціального захисту Богодухівської РДА стосовно 2149 осіб.

За I півріччя 2020 року послугу з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання отримали 964 особи. Із них реєстрація – 463, зняття з реєстрації — 501 членів територіальної громади, видано 663 довідки з цих питань.

У лютому 2020 року проведено атестацію посадових осіб місцевого самоврядування. Атестації в апараті міської ради підлягало 9 посадових осіб. За результатами ці посадові особи визнані атестованими та такими, що відповідають займаним посадам.

Особисті прийоми громадян проводилися міським головою, заступниками міського голови, керуючим справами виконкому в січні-лютому, з березня проводяться у телефонному режимі та через електронну пошту.

Враховуючи вищевикладене, слід вважати, що план роботи виконавчого комітету Богодухівської міської ради за I півріччя 2020 року виконано у повному обсязі.

Керуючий справами виконкому міської ради   А.Щербак

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 139

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши протокол комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах (протоколи №8 від 16.09.2020, №9 від 24.09.2020), подання голови Ради Богодухівської районної організації ветеранів України, відповідно до Комплексної Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.02.2019 №1194 (XXXIII сесії VII скликання), Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.03.2018 № 852-VIІ (XXIV сесія VIІ скликання), міської Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 709-VII (XXII сесія VIІ скликання), керуючись статтями 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. З метою поліпшення матеріального становища мешканців територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах та звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги:

№з/п П.І.П. Адреса Розмір допомоги (грн.)
Б вул. 4000
Б вул. 4000
Г с.С.Яр, 500
К вул. 2000
Л вул. 4000
М вул. 5000
М вул. 1000
Н вул. 4000
П вул. 1000
Р вул. 5000
С вул. 5000
Т вул. 5000
Т вул. 4000

2. Надати грошову допомогу довгожителям територіальної громади м.Богодухова з нагоди особистого ювілею (90, 95 років), які святкуватимуть у жовтні 2020 року:

№з/п П.І.П. Адреса Розмір допомоги (грн.)
С пров. 500
С вул. 500

3.  Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  допомоги здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету, передбачених у бюджеті на соціальний захист.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 140

Про матеріальне заохочення з нагоди

Всеукраїнського Дня дошкілля

 

Розглянувши подання завідувачів Богодухівських дошкільних навчальних закладів про матеріальне заохочення працівникам за сумлінну працю, створення належних умов для навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського Дня довкілля, керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Надати матеріальне заохочення з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля:

1. працівникам ДНЗ №3:

1) К — 1000 грн.;

2) П – 1000 грн.;

3) С – 1000 грн.;

4) А – 1000 грн.;

5) Ч – 1000 грн.;

6) Ш – 1000 грн.;

7) К – 1000 грн.;

8) С – 1000 грн.;

9) Д – 1000 грн.;

10) С – 1000 грн.;

2. працівникам ДНЗ №5:

1) Б – 1000 грн.;

2) Г – 1000 грн.;

3) П – 1000 грн.;

4) К – 1000 грн.;

5) К– 1000 грн.;

6) К – 1000 грн.;

7) К – 1000 грн.;

8) П – 1000 грн.;

9) П – 1000 грн.;

10) С – 1000 грн.;

11) С. – 1000 грн.;

12) Р – 1000 грн.;

13) Т – 1000 грн.;

14) Ш грн.;

15) К – 500 грн.;

3. працівникам ДНЗ №6:

1) К – 1000 грн.;

2) Є – 1000 грн.;

3) О – 500 грн.;

4) Г – 1000 грн.;

5) В 500 грн.;

6) Р –  500 грн.;

7) Б – 500 грн.;

8) К – 500 грн.;

9) Ш. – 500 грн.;

10) Ш – 1000 грн.;

11) Б – 1000 грн.;

12) М – 500 грн.

4. працівникам ДНЗ №7:

1) М – 1000 грн.

2) А – 1000 грн.;

3) С. – 1000 грн.;

4) С – 1000 грн.;

5) Ш. – 1000 грн.;

6) Н. – 1000 грн.;

7) С. – 1000 грн.;

8) Ш – 1000 грн.;

9) Д – 1000 грн.;

5. працівникам ДНЗ №8:

1) Б – 1000 грн.;

2) Ф. – 1000 грн.;

3) Г. – 1000 грн.;

4) Д – 1000 грн.;

5) Л – 1000 грн.;

6) Н – 1000 грн.;

7) Н– 1000 грн.

8) Ц – 1000 грн.;

9) Р. – 1000 грн.;

10) Х. – 1000 грн.;

11) Д – 500 грн.;

12) Д — 500 грн.;

13) Л – 1000 грн.

6. працівникам ДНЗ №9:

1) А – 1000 грн.;

2) Б – 1000 грн.;

3) Б – 1000 грн.;

4) Л – 1000 грн.;

5) Л – 1000 грн.;

6) Н – 1000 грн.;

7) С. – 1000 грн.;

8) С – 1000 грн.;

9) У – 1000 грн.;

10) Х – 1000 грн.;

11) Ц. – 1000 грн.;

12) Ш – 1000 грн.

2. Завідувачам-пенсіонерам Богодухівських дошкільних навчальних закладів в сумі 1000 грн. кожній:

1) П;

2) Б;

3) Л;

4) Н;

5) М.

3. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату здійснити за рахунок коштів міського бюджету.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 141

 

Про пільгове перебування дітей у дошкільних навчальних закладах Богодухівської міської ради

Розглянувши протокол комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 16.09.2020  №4, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішенням Богодухівської міської ради від 20.12.2019 № 1583-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2020 рік» (ХL сесія VIІ скликання), керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Зменшити на 50% розмір плати за харчування дитини з багатодітної родини Л__, 21.04.2019 р.н. у дошкільному навчальному закладі(яслах-садку) №5 «Ялинка» міської ради.

2. Зменшити на 50% розмір плати за харчування дитини з багатодітної родини Н__, 22.12.2016 р.н. у дошкільному навчальному закладі(яслах-садку) №5 «Ялинка» міської ради.

3. Зменшити на 50% розмір плати за харчування дітей з багатодітної родини Д__, 23.03.2017 р.н. та М__, 20.04.2015 р.н. у дошкільному навчальному закладі(яслах-садку) №5 «Ялинка» міської ради.

4. Зменшити на 50% розмір плати за харчування дитини з багатодітної родини К__, 07.07.2017 р.н. у дошкільному навчальному закладі(яслах-садку) №3 «Веселка» міської ради.

5. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із сім’ї учасника бойових дій С__, 10.04.2018р.н. у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №8 «Казка» міської ради.

6. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із сім’ї учасника бойових дій О__, 28.12.2018р.н. у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №5 «Ялинка»  міської ради.

7. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із сім’ї учасника бойових дій К__, 18.07.2015р.н. у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №5 «Ялинка» міської ради.

8. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину із сім’ї учасника бойових дій Г__, 26.08.2018р.н. у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №5 «Ялинка» міської ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 142

 

Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» Г

 

На виконання указу Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 «Про почесні звання України», керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Підтримати кандидатуру Г___, матері, яка народила п’ятьох дітей та виховала до восьмирічного віку, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

2. Порушити клопотання перед Богодухівською районною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» Г__, 1980 р.н., що проживає за адресою: с.Мусійки, вул.__, яка народила п’ятьох дітей та виховала до восьмирічного віку, за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 143

Про організацію та проведення заходів у жовтні-листопаді 2020 року

 

З метою організації змістовного дозвілля жителів територіальної громади належного рівня проведення заходів, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та на виконання міської Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 709-VII (XXII сесія VIІ скликання), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити кошторис заходів у жовтні – листопаді 2020 року (додаток).

2. Привітати та вручити грамоти, квіти, подарунки з нагоди свят:

- Дня людей похилого віку;

- Дня працівників освіти;

- Дня захисника Вітчизни;

- Дня автомобіліста та дорожника;

- Дня працівника соціальної сфери;

- Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва;

- Дня пам’яті жертв голодоморів.

3. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) видатки провести за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому міської ради Ворвуля В.В., Мальовану О.А.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 144

 

 • Про встановлення дорожніх знаків
 • Розглянувши листа в.о.начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. від 10.09.2020 №276 про встановлення дорожніх знаків у мікрорайонах вул.Катукова, вул.Охтирської та вул.Шевченка, з метою забезпечення безпеки руху по мікрорайонам вул.Катукова та вул.Охтирської в м.Богодухові та недопущення дорожньо-транспортних пригод, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
 •   В И Р І Ш И В:
 • 1.  Надати дозвіл комунальному підприємству «Богодухівжитло» (в.о.начальника Назаренко Ю.М.) встановити заборонний дорожній знак 5.31. «Житлова зона»:
 • - при в’їзді у мікрорайон вул.Катукова (біля магазину «Їжачок») та на в’їзді до мікрорайону з вул.Охтирської;
 • - при в’їзді у мікрорайон вул.Охтирської з вул.Охтирської (біля будинку №27/8;
 • - при в’їзді у мікрорайон вул.Шевченка з вул.Заводської та з вул.Шевченка (біля магазину «Радуга»).
 • 2. КП «Богодухівжитло» встановити дорожні знаки згідно з ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування.».
 • 3 . Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 145

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 22.09.2020 року

Розглянувши протокол засідання житлової комісії міськвиконкому від 22.09.2020 року, відповідно до статті 55 Житлового кодексу Української РСР, пункту 62 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, враховуючи листа директора Богодухівського професійного аграрного ліцею від 16.09.2020 №237, протокол спільного рішення адміністрації та профспілкового комітету  професійного аграрного ліцею від 05.02.2014 №2, керуючись постановою № 5 виконавчого комітету Харківського облвиконкому та президії обласної ради профспілок від 11.01.1985 року, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити протокол засідання житлової комісії міськвиконкому від 22.09.2020 року щодо видачі Ш__, викладачу Богодухівського професійного аграрного ліцею, склад сім’ї – 4 чол. (дружина – Ш__, 1985р.н., донька – Ш__, 2009 р.н., донька – Ш__, 2013 р.н.), ордеру на житлове приміщення загальною площею 52,04 м.кв., житловою площею 27,5 м.кв. за адресою: м.Богодухів, вул.Космічна, ¼, кв.48.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 146

 

Про передачу на баланс КП «Богодухівжитло»

неприватизованих квартир в житловому будинку

за адресою: м.Богодухів, вул.Космічна, 1/4

 

Розглянувши листа голови ОСББ «Космос-1/4» Р__ про передачу на баланс КП «Богодухівжитло» неприватизованих квартир, що розташовані в будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Космічна, 1/4, та перебувають на балансі ОСББ «Космос-1/4» відповідно до Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» прийняти на баланс неприватизовані квартири №№19, 41, 43, 48, що розташовані за адресою:  м.Богодухів, вул.Космічна, ¼ та перебувають на балансі ОСББ «Космос-1/4».

2.  КП «Богодухівжитло» та ОСББ «Космос-1/4» скласти акти прийому-передачі квартир №№19, 41, 43, 48.

3. Участь у витратах на утримання цих квартир та прибудинкової території покладається на основних квартиронаймачів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 147

 

Про надання статусу житлового будинку квартирі за адресою: м.Богодухів, вул.Ломоносова, __

Розглянувши заяву С___  про надання статусу житлового будинку квартирі за адресою: м.Богодухів, вул.Ломоносова,__, що належить їй на підставі договору купівлі-продажу від 24.12.1991р., зареєстрованого в КП «Богодухівське бюро технічної інвентаризації» 13.01.1992р., звіт Про проведення технічного обстеження квартири в житловому будинку №__ по вул.Ломономова в м.Богодухів, Богодухівського району, Харківської області на предмет надання статусу житлового будинку, виконаний ПП «Неонета», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати статус житлового будинку квартирі за адресою: м.Богодухів, вул.Ломоносова, ___, яка належить С__ на підставі договору купівлі-продажу від 24.12.1991р., зареєстрованого в КП «Богодухівське бюро технічної інвентаризації» 13.01.1992р., звіт Про проведення технічного обстеження квартири в житловому будинку №___ по вул.Ломономова в м.Богодухів, Богодухівського району, Харківської області на предмет надання статусу житлового будинку, виконаний ПП «Неонета».

2. Житловому будинку залишити існуючу поштову адресу: м.Богодухів, вул.Ломоносова, ____.

3. Зобов’язати С__ переоформити правову та технічну документацію на житловий будинок за вказаною адресою відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 148

Про затвердження ліміту

використання води на 2020 рік

 

Розглянувши заяву щодо затвердження ліміту використання води на 2020 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити ліміт використання води на 2020 рік для офісного приміщення за адресою: м.Богодухів, пл.Незалежності, 18. (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та в.о.директора КП “Богодухіввода” Тютюнника В.М.

 

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 149

 

Про затвердження ліміту

використання води на 2021 рік

Розглянувши заяву щодо затвердження ліміту використання води на 2021 рік, узгоджений з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, керуючись статтею 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити ліміт використання води на 2021 рік для комунального підприємства «Богодухівжитло» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та в.о.директора КП “Богодухіввода” Тютюнника В.М.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 150

 

Про затвердження лімітів на використання води

та скид стічних вод

 

Розглянувши лист Богодухівської міської ради про затвердження лімітів на використання води та лімітів на скид стічних вод на 2021 рік, узгоджених з Харківським регіональним управлінням водних ресурсів, погоджених КП «Богодухіввода», відповідно до статті 25 Водного Кодексу України, Наказу Міністерства природи від 16.03.2015 №78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2015 №382/26827, на підставі Порядку ведення державного обліку водокористування, з метою обліку скиду  речовин у водні об’єкти організаціями та установами всіх форм власності, відповідно до порядку, встановленого  Правилами приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації м.Богодухів, затвердженими рішенням Богодухівської міської ради від 18.01.2013 № 1173-VІ (ХХVІІ сесія VІ скликання), керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

     В И Р І Ш И В:

1. Затвердити ліміти використання води на 2021 рік:

1) Богодухівській районній державній лікарні ветеринарної медицини (додається);

2) ФОП Сластін С.Б., стоматологічний кабінет (додається).

2. Затвердити ліміти на скид стічних вод у міську систему каналізації на 2021 рік (вивезення спеціалізованим транспортом):

1) Богодухівській районній державній лікарні ветеринарної медицини (додається);

2) ФОП Сластін С.Б., стоматологічний кабінет (додається).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В. та в.о.директора КП “Богодухіввода” Тютюнника В.М.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 151

 

Про надання дозволу Н__ на газифікацію квартири №_, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.___ 

 

Розглянувши заяву Н__ з проханням надати дозвіл на газифікацію квартири №__, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.__ та інші надані документи, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова та керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

Дозволити Н__ газифікацію квартири №_, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.___, після виготовлення проектної документації.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 152

 

Про надання дозволу на переведення нежитлової будівлі магазину з житловими приміщеннями у житлове за адресою: с.___, вул.__ 

 

Розглянувши заяву Д__ щодо переведення нежитлової будівлі магазину з житловими приміщеннями у житлове за адресою: с.__, вул.__, інші надані ним документи (договір дарування 68/100 частин нежитлової будівлі магазину від 05.03.2004, договір дарування 32/100 частин житлового будинку від 05.03.2004, договір оренди землі від 05.03.2004, звіт про стан нежитлової будівлі-магазину з житловим приміщенням по вул.____ в селі ___ Богодухівського району, Харківської області з метою перепланування та надання статусу житлового будинку, розробленого ПП «Неонета», копія паспорта та ідентифікаційного номеру), керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтями 7, 8 Житлового Кодексу Української РСР, Порядком переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове та нежитлового приміщення у житлове на території Богодухівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 25.10.2018 №213, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл Д__ на переведення нежитлової будівлі магазину з житловими приміщеннями у житлове за адресою: с.__, вул.__

2. Рекомендувати Д__ розробити та погодити проектну документацію, враховуючи вимоги чинного законодавства України.

3. Попередити Д__., що наданий дозвіл не дає права на початок виконання будівельних робіт.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 153

 

Про матеріальне заохочення квартальних міста

 

За виконання доручень міської ради, проведення роботи з населенням міста у квітні-червні 2020 року, з метою заохочення квартальних міста до вирішення питань місцевого значення, керуючись статтею 40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити матеріальне заохочення квартальним міста в сумі 9200 грн. (дев’ять тисяч двісті гривень), а саме:

 1. Б – 400 грн.
 2. В – 400 грн.
 3. Г – 400 грн.
 4. Г – 400 грн.
 5. Г – 400 грн.
 6. Т – 400 грн.
 7. К – 400 грн.
 8. К – 400 грн.
 9. К – 400 грн.
 10. К – 400 грн.
 11. М – 400 грн.
 12. Н – 400 грн.
 13. Н – 400 грн.
 14. П – 400 грн.
 15. П – 400 грн.
 16. П – 400 грн.
 17. С – 400 грн.
 18. С – 400 грн.
 19. Т  – 400 грн.
 20. Т – 400 грн.
 21. Ц –400 грн.
 22. Ч. – 400 грн.
 23. Я. – 400 грн.

2. Видатки провести у межах асигнувань, виділених для надання матеріальної допомоги.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 154

 

Про дозвіл Б__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.___

 

Розглянувши заяву Б__ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.___ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Б__ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.___, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати Б__ встановити водяний лічильник.

7. Надати Б__ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__  (додаток – дозвіл №23).

8. Б__ зобов’язаний привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення робіт з прокладання водопроводу або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

9. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

10. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 155

 

Про дозвіл З__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__

 

Розглянувши заяву З__ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити З__ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.__, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати З__ встановити водяний лічильник.

7. З__ зобов’язаний привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення робіт з прокладання водопроводу або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

8. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 

 

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

 

24.09.2020            Богодухів № 156

Про дозвіл К__ на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__

 

Розглянувши заяву К__ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити К__ підключити домоволодіння, розташоване за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.__, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати К__ встановити водяний лічильник.

7. К__ зобов’язана привести об’єкт благоустрою у належний стан з відновленням покриття (при його наявності) після закінчення робіт з прокладання водопроводу або у випадках, передбачених пунктом 2 частини другої статті 19 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, сплатити його відновну вартість.

8. Контроль за підключенням домоволодіння, розташованого за адресою: м.Богодухів, вул.__ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА

 • УКРАЇНА

 • БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

 • ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 • В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 • Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020            Богодухів № 157

Про забезпечення дровами

 

З метою соціального захисту населення територіальної громади міста, що звернулися із заявою про забезпечення дровами, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Богодухівському КП «Богодухівжитло» забезпечити завезення 2-х складометрів дров із запасів від спиляння дерев по місту, а саме:

№ з/п П.І.П. Статус Адреса
1. П Інв. по зору м.Богодухів, вул.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків та в.о.начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М.

 

Секретар ради   оригінал підписано          Зоя ЗІНЬКОВСЬКА