23 річниця Конституції України

28 червня 1996 року – визначна дата для України, адже саме в цей день депутати Верховної ради ухвалили Конституцію України. Є свята, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить день «молодих» свят сучасної України. Це День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
Це свято – символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини. Урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Конституції України, у нашому місті, відбулися перед пам’ятником нескореному борцю за волю України - Тарасу Григоровичу Шевченку. В них взяли участь Богодухівський міський голова Микола Голуб, представники депутатського корпусу та працівники міької ради, жителі міста.