internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 6

23.02.2017 р. „ДІЯЛЬНІСТЬ”

 

Харківські митники виявили 25 грамів канабісу

Насиченими на події видалися вихідні для співробітників Харківської митниці. Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» харківськими митниками виявлено 25 грамів канабісу.

Під час усного декларування пасажирів автомобілю, який прямував до Росії, жоден з них не заявив про переміщення заборонених предметів. При цьому службовий собака митників Тайсон неодноразово спрацьовував на кросівки одного з пасажирів.

У ході подальшого митного огляду громадянин зізнався, що в кросівках знаходяться три згортки з «коноплею», яку він приховав від митного контролю для особистого споживання.

Також на митному посту «Харків-пасажирський» під час проведення  митного контролю потягу «Кривий Ріг-Москва» на підлозі в купе службовий собака спрацював на поліетиленовий пакет, який лежав під батареєю опалення. В пакеті знаходилось 5 грамів канабісу.

За даними фактами складені протоколи про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

 

Затримано громадянина, який спонукав працівника митниці до корупційних дій

До Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області звернувся керівник відділу митного оформлення Львівської митниці ДФС, який повідомив про підбурювання його до корупційних дій з боку громадянина, який здійснював розмитнення транспортного засобу.

Встановлено, що митнику було запропоновано неправомірну вигоду у сумі 5 тис. гривень за зменшення розміру митних платежів у ході митного оформлення транспортного засобу.

Під час спроби надання посадовій особі митниці зазначених коштів громадянина України затримано.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за  ч. 3 ст. 369 КК України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»).

Тривають слідчі дії.

 

Працівники Львівської митниці вилучили понад 32 кілограми бурштину

У пункт пропуску «Шегині – Медика» смугою руху «зелений коридор» заїхав автомобіль «MERCEDES-BENZ VITO» 2007 року випуску під керуванням мешканця Львівщини, що прямував з України до Республіки Польщі.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю та переміщення яких через митний кордон обмежене.

Автомобіль було виведено з загального потоку та скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів. Там у конструктивних порожнинах автомобіля, розташованих під передніми сидіннями пасажирів, оглядова група митників та прикордонників виявила необроблене каміння різних розмірів неправильної форми світло-коричневого та темно-коричневого кольорів вагою 32 900 г.

Під час усного опитування громадянин України про наявність будь-яких товарів та предметів не заявив, проте після митного огляду товар визнав своєю власністю. Отже, він порушив порядок проходження митного контролю через смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» та вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол. Товарта автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

 

Роман Насіров та Альгірдас Шемета обговорили напрями співпраці у 2017 році

Взаємодія при вирішенні проблемних питань, з якими звертаються суб’єкти господарювання, та створення сприятливого підприємницького та інвестиційного середовища в Україні обговорювалися під час зустрічі Голови ДФС Романа Насірова з Бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою та представниками Ради бізнес-омбудсмена 16 лютого.

Роман Насіров звернув увагу присутніх на позитивну динаміку збільшення  надходжень до бюджетів за підсумками січня 2017 року, що  порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 60 відсотків. За його словами, якщо така тенденція буде продовжуватися і надалі, можна буде говорити й про подальшу лібералізацію податкового законодавства.

«Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб у бізнесу, який створює в країні робочі місця, були зрозумілі умови роботи та була можливість швидко вирішувати питання, які виникають. Ми уважно аналізуємо проблеми, чи мають вони системний характер, а також відпрацьовуємо кожні окремі випадки», — підкреслив Роман Насіров.

За його словами, після вирішення конкретної проблематики такі рішення направляються до регіональних органів ДФС для уникнення повторної появи подібної ситуації.

У свою чергу Бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета відзначив готовність фіскальної служби до конструктивного діалогу та оперативного і всебічного розгляду всіх звернень, які надходять від бізнесу.

«Рівень співробітництва з фіскальною службою, незважаючи на отримані скарги, дуже високий. Ми отримуємо відповіді на ті запити, які надсилаємо фахівцям служби для опрацювання. Крім того, на постійній основі працюють групи спеціалістів ДФС та Ради бізнес омбудсмена», – зазначив Альгірдас Шемета.

За його словами, ДФС відповідально ставиться до рекомендацій Ради та відкрита до співробітництва та вирішення проблемних питань.

Під час зустрічі сторони обговорили питання імплементації змін до податкового законодавства, здійснення контрольно-перевірочної роботи, адміністрування податку на прибуток та ПДВ тощо.

Під час зустрічі також обговорювалися плани поглиблення співпраці ДФС та Ради бізнес-омбудсмена на 2017 рік, а також здійснення цієї роботи на системній плановій основі.

«Основне наше спільне завдання на 2017 рік – сконцентрувати увагу на внесенні до 1 липня необхідних змін у податкове законодавство для того, щоб бізнес мав змогу планувати свою діяльність та підготуватися до роботи у нових умовах», — підкреслив Роман Насіров.

 

Викрито привласнення посадовцями ТОВ м. Києва 10,4 млн. грн. державних коштів

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС в Одеській області встановлено факт ймовірного привласнення державних коштів посадовими особами одного з товариств з обмеженою відповідальністю м. Києва. Це ТОВ стало переможцем оголошених державною установою м. Одеси відкритих торгів щодо надання послуг з виконання наукових досліджень у сфері природничих наук. При цьому встановлено, що товариство ніколи не виконувало будь-які наукові роботи, а також не має в штаті відповідного кваліфікаційного персоналу. Фактично наукові роботи здійснили фахівці інших державних установ, що були залучені вказаним ТОВ за плату, значно меншою від вартості укладеної угоди.

У результаті внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи та штучного завищення вартості виконання роботі співробітники товариства заволоділи державними коштами в сумі 10,4 млн. грн.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.

 

Викрито діяльність правопорушників, які завдали державі збитків на 19,8 млн. гривень

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Харківській області спільно з місцевою прокуратурою встановлено факти можливих взаємовідносин двох підприємств Харкова з суб’єктами господарської діяльності, які здійснюють маніпулювання з податковими документами. Метою таких суб’єктів господарювання є мінімізація податкових зобов’язань своїх контрагентів (власних покупців та наступних покупців по ланцюгу постачання), а також введення у легальний обіг своїх покупців тих активів, походження яких не встановлено. Загальна сума можливих збитків, завданих державі, складає 19,8 млн. гривень.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 3641 КК України.

Здійснюється кримінальне провадження.

 

Митниками в черговий раз припинено спробу незаконного переміщення тканини вартістю понад 1,5 млн.грн.

Оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернівецької митниці ДФС у пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці було припинено чергову спробу незаконного переміщення тканини у великих обсягах.

Товар переміщувався вантажним автомобілем, який прямував з Туреччини до Польщі через митну територію України, одержувачем вантажу зазначалася фірма з Великобританії.

Зважаючи на непоодинокі факти виявлення в транзитних вантажах незаявленого для митного контролю товару «тюль», було прийнято рішення про взяття на контроль таких переміщень з проведенням 100-відсоткового митного огляду.

Як наслідок, у ході проведення повного митного огляду вантажу, заявленого як «трикотажна синтетична тканина, відбілена», виявлено незаявлений у товаросупровідних документах та незадекларований у встановленому порядку товар «тюль з тканим візерунком, різних кольорів» у кількості 426 вантажних місць, 68722 метрів погонних, вагою11507 кг.

Крім того, заявлена в товаросупровідних документах кількість та вартість вантажу не відповідали фактичній.

Зазначений вантаж затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС. За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією зазначених товарів.

Попередня загальна вартість предметів правопорушення складає більш ніж 1,5 млн. грн.

 

Дві українки намагалися незаконно ввезти з Туреччини майже півкілограма ювелірних виробів

Спробу незаконного ввезення понад 400 одиниць ювелірних виробів попередили митники 14 лютого у міжнародному аеропорту м. Запоріжжя.

У зоні митного контролю залу «на приліт» під час оформлення пасажирів авіарейсу «Стамбул-Запоріжжя» дві громадянки України самостійно обрали для проходження митного контролю «зелений коридор», який здійснюється у спрощеному порядку (без заповнення митної декларації).

Під час проведення митного контролю встановлено, що у їхніх ручних поклажах, окрім особистих речей, знаходяться ювелірні вироби з металу жовтого кольору. В однієї із них виявлено 288 сережок та кулонів загальною вагою 244 грамів, у іншої 148 пар сережок вагою 219 грамів.

Таким чином громадянки вчинили дії, спрямовані на порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, а саме переміщення через «зелений коридор» товарів в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, без ознак приховування.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України.

Товари тимчасово вилучені митницею для проведення товарознавчої експертизи.

 

Мирослав Продан: ДФС ініційовано пропозиції для покращення взаємодії з бізнесом під час митних формальностей

ДФС ініційовано низку пропозиції, які мають покращити взаємодію бізнесу з митними та правоохоронними органами під час здійснення митних формальностей. Про це повідомив в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан під час засідання Митного комітету Громадської ради при ДФС за участі народних депутатів, представників Ради бізнес-омбудсмена, центральних органів виконавчої влади, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та керівників профільних структурних підрозділів ДФС.

Так, за словами посадовця, здійснення перевірок, ініційованих контролюючими органами, не повинно впливати на швидкість проведення митного контролю та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності мають знати підстави для ухвалення рішення про такі перевірки контролюючими органами.

«ДФС запропонувала запровадити інформування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності про те, яким контролюючим органом ініційовано проведення митих оглядів (переоглядів) транспортних засобів та підстави для проведення таких перевірок. Відповідний проект постанови вже направлений до Міністерства фінансів на розгляд», — повідомив Мирослав Продан.

Посадовець закликав й представників громадськості та бізнесу долучитися до відпрацювання змін до митного законодавства для розбудови української митниці та стимулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Під час засідання його учасники також обговорили результати та окремі питання діяльності Міжвідомчого цільового центру із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи, а також питання оренди об’єктів інфраструктури на території митних постів.

За результатами заходу Митним комітетом Громадської ради при ДФС буде підготовлено листи до профільного комітету Верховної Ради України з пропозиціями щодо удосконалення митного законодавства та вирішення спірних питань, які виникають під час проведення митних формальностей.

«Ми підтримуємо проведення предметного діалогу з представниками всіх кіл, небайдужих до ситуації у митній сфері, та готові до пошуку конструктивного вирішення спірних питань, з якими до нас звертаються представники бізнесу», — наголосив Мирослав Продан.

 

Митниками припинено спробу незаконного переміщення тканини у великих обсягах на суму близько 7 млн. грн.

Останнім часом почастішали випадки виявлення під час проведення контрольних заходів оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС спроб незаконного переміщення в транзитних вантажах тканини, зокрема, тюлі, у великих обсягах.

Переміщення через митну територію України зазначеної групи товарів взято на окремий контроль, а саме під час проведення митного контролю таких вантажів вивчаються маршрути руху, доцільність проведення зовнішньоекономічної операції, товаросупровідні документи, проводиться митний огляд тощо.

Так, нещодавно в зону митного контролю пункту пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці з території Румунії в’їхав вантажний автомобіль з причепом під керуванням громадянина України.  Вантаж прямував з Туреччини на адресу польського покупця.

Згідно з поданими товаросупровідними документами, у вантажівці знаходився товар «гардини фіранки, штори, полотна трикотажні, готові текстильні вироби, тканина синтетична та ін.», заявлена вартість вантажу становила 2,3 млн. грн.

Проте під час проведення спільного митного огляду вантажу оперативною групою Міжрегіональної митниці у взаємодії з працівниками Чернівецької митниці було встановлено невідповідність заявленої у документах та фактичної кількості, вартості й найменування товару.

Крім того, на деяких пакувальних місцях наявні надписи: «Odesa»,«Zolotonosha», що свідчить про те, що вантаж мав бути вивантажений на території України.

Також митниками виявлено незаявлений в товаросупровідних документах та незадекларований у встановленому порядку товар «тюль» в кількості понад 40 тисяч погонних метрів вагою майже 9 тисяч кг.

Товар вилучено на склад Чернівецької митниці. Попередня загальна вартість вилучених предметів правопорушення складає близько 7 млн. грн.

За даним фактом у відношенні перевізника складено протокол про порушення митних правил за ознакамич.1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю), санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення.

 

Віталіє Врабіє: Головне завдання митних органів України та Молдови – створення спільних пунктів контролю

Основними завданнями митних органів України та Молдови, які поставлені урядами двох країн, є покращення взаємодії на прикордонному просторі та створення спільних пунктів контролю. Про це заявив Генеральний директор Митної служби Республіки Молдова Віталіє Врабіє під час зустрічі з керівництвом фіскальної служби України.

За його словами, це стане гарною підтримкою для комерційних структур обох країн, для переміщення людей та товарів.

«У порядку денному ми маємо відкриття спільних контрольних пунктів у пункті «Первомайськ-Кучурган», «Джурджулешти-Рені» і звісно відкриття нового посту «Унгурь-Бронниця». Завдання були поставлені конкретні з чіткими часовими рамками», – розповів Віталіє Врабіє.

Він також відзначив, що Митна служба Республіки Молдова та Державна фіскальна служба України мають гарні взаємовідносини у напрямі спрощення митних процедур та обміну інформацією. Крім того, у країн склалася гарна практика перейняття прогресивного досвіду, який є у кожній з них.

 

 Роман Насіров: Спільний контроль на українсько-молдовському кордоні дозволить протидіяти контрабанді та митним порушенням

Фіскальна служба України зацікавлена в організації спільного контролю на пунктах пропуску на українсько-молдовському кордоні. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час зустрічі з Генеральним директором Митної служби Республіки Молдова Віталіє Врабіє.

«Сьогодні ми маємо можливість розпочати новий етап співпраці з колегами з Молдови щодо подальшого впровадження спільного контролю на контрольних пунктах пропуску. Це дозволить прискорити проходження митних процедур громадянами та суб’єктами ЗЕД. Крім  того, це збільшить пропускну спроможність пунктів та збільшить транзитний потенціал України та Молдови», – наголосив Голова ДФС Роман Насіров.

На сьогодні на українсько-молдовському кордоні спільний контроль діє на 4 пунктах пропуску.

«ДФС готова до поглибленої співпраці з митним органами Молдови і докладе всіх зусиль зі свого боку для створення дієвої системи обміну інформацією. Ми вже маємо позитивні результати від  такої співпраці з іншими колегами з сусідніх держав і очікуємо не менш ефективної роботи і з молдовськими колегами», – зазначив Роман Насіров.

Керівник ДФС підкреслив, що спільний контроль українських та молдовських митників дозволить упередити переміщення контрабанди та ефективно протидіяти митним правопорушенням, що, у свою чергу, сприятиме економічній безпеці обох країн. Крім того, розвиток митної інфраструктури пунктів пропуску та спрощенні митних  процедур створять комфортні умови для громадян під час перетину кордону.

 

Мирослав Продан: Ми задоволені динамікою співробітництва з Митною службою Республіки Молдова

ДФС та Митна служба Республіки Молдова активно співпрацюють у напрямі забезпечення економічної безпеки двох країн та регіону в цілому, зокрема, шляхом боротьби з контрабандою тютюнових виробів, наркотиків та зброї.  На цьому наголосив в.о. заступника Голови ДФС Мирослав Продан під час зустрічі з Генеральним директором Митної служби Республіки Молдова Віталіє Врабіє.

«На сьогодні ми маємо високий рівень взаємодії двох служб, деякі напрями співробітництва яких є прикладом та предметом для вивчення митними адміністраціями інших країни, зокрема, це стосується обміну попередньою інформацією про товари та транспортні засоби, які переміщуються через кордон України та Молдови», — наголосив Мирослав Продан.

Перспективними напрямами співробітництва між Україною та Молдовою у митній сфері посадовець визначив подальше удосконалення системи попереднього обміну інформацією, посилення заходів з протидії контрабанді тютюнових виробів, зброї та наркотиків, а також розвиток пунктів пропуску та оснащення їх сучасним обладнанням, запровадження в Україні та Молдові NCTS – спільної транзитної системи.

«Запланована спільна реалізація за підтримки ЄС проектів впровадження спільного контролю у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Кучурган-Первомайськ», а також у міжнародних пунктах пропуску «Маяки-Паланка-Удобне» і «Рені-Джурджулешти»», — підкреслив Мирослав Продан.

 

Митниками затримано 3 цифрові оптичні приціли та 4 тепловізори, які незаконно переміщували до Туреччини

Працівниками Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано незаконне переміщення тепловізорів та оптичних прицілів, які двоє наших співвітчизників намагалися незаконно вивезти одним авіарейсом до Туреччини.

Для проходження митного контролю громадяни самостійно обрали спрощену систему «зелений коридор» та своїми діями заявили, що переміщувані ними товари (в тому числі переміщувані в супроводжуваному багажі) не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

На момент проходження митного контролю належним чином оформлених митних декларацій та відповідних дозвільних документів чоловіки не мали, з приводу декларування переміщуваних ними товарів до інспекторів митниці не зверталися.

Після перетину пасажирами «білої лінії», що означає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», на запитання митників щодо наявності в них і їхньому багажі товарів, переміщення яких заборонено або обмежено, чоловіки надали заперечну відповідь.

Проте в ручній поклажі першого пасажира (рюкзаку) було виявлено 4 прилади нічного бачення з можливістю реєстрації зображення (тепловізори) «Pulsar guantum xd50s” в комплекті.

У другому випадку в ручній поклажі іншого пасажира, також в рюкзаку, було виявлено 3 оптичні прилади нічного бачення з можливістю реєстрації  зображення (приціли) «ATN X-Sight 2 HD 5-20» в комплекті.

Складено протоколи про порушення митних правил. Прилади вилучено до винесення судом рішення у справах.

Довідково: відповідно до Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» та Постанов КМУ «Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України» та «Про затвердження порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання» переміщення даних предметів через митний кордон України потребує оформлення дозвільних документів, а саме дозволу на здійснення міжнародних передач товарів подвійного використання, який оформлюється спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань державного експортного контролю. 

 

Роман Насіров: Україна та Молдова активізують співробітництво у митному напряму

За підсумками перемовин між урядовими делегаціями України та Молдови було підписано Дорожню карту розвитку українсько-молдовського співробітництва на 2017 рік. Дорожня карта передбачає, зокрема, завершення переговорних процесів з трьох першочергових питань: врегулювання умов експлуатації Дністровського комплексного гідровузла, завершення демаркації державного кордону та взаємного визнання прав власності.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров спільно з молдовськими колегами обговорив перспективи співпраці в митному напрямі. Зокрема, мова йшла про подальше вдосконалення системи попереднього обміну інформації, протидії контрабанді та втілення спільного здійснення прикордонного та митного контролю.

«Результат перемовин урядових делегацій України та Молдови – поглиблення співпраці також і в митному напрямку. Зокрема, підписали протокол про контактні пункти на українсько-молдовському державному кордоні та основні технологічні принципи організації обміну інформацією про осіб та транспортні засоби, на яких особи перетинають українсько-молдовський державний кордон» — зазначив Голова ДФС.

 

Фантомівці отримали від керівництва ДФС та профспілок бронеавтомобілі

З нагоди 2-ої річниці створення спеціального підрозділу податкової міліції «Фантом» керівництвом ДФС та профспілок передано 4 бронеавтомобілі бійцям спецпідрозділу.

«Наші працівники, які служать на лінії розмежування, знаходяться під постійною загрозою, особливо зараз, коли знову розпочалися військові дії. Ціною свого життя вони захищають наш «умовний» кордон від ввезення на територію України контрафакту та контрабанди, які зазвичай загрожують здоров’ю наших громадян, руйнують плани корисливих ділків нажитися на наших громадянах, які змушені жити на окупованих територіях», – підкреслив Голова ДФС Роман Насіров.

За його словами, працівники «Фантому» майже щодня зупиняють порушників, які намагаються перетнути лінію розмежування поза пунктами пропуску, нелегально провозячи як великі, так і малі партії промислових та продовольчих товарів.

«Сподіваюся, що ці броньовані автомобілі стануть захистом для наших фантомівців у їхній небезпечній роботі під час патрулювання лінії розмежування. Це – лише мала частина того, що ми можемо зробити для захисту їхнього життя», – наголосив Роман Насіров.

Нагадаємо, що спеціальний підрозділ ДФС «Фантом» створено у січні 2015 року. Всі офіцери – «фантомівці» несуть службу у зоні АТО на добровільних засадах. Працюють вони у двох напрямах. По-перше, на офіційних переходах, пунктах пропуску, де контролюють вантажошляхи, автомобільні та залізничні переїзди. По-друге, у складах мобільних груп патрулюють лінію розмежування, так звану «зеленку».

 

Спецпідрозділ податкової міліції ДФС «Фантом» відзначив другу річницю створення

Другу річницю створення спеціального підрозділу податкової міліції ДФС «Фантом», який діє на території проведення  антитерористичної операції, урочисто відзначили 11 лютого в Державній фіскальній службі України.

Офіцерам спецпідрозділу були вручені  посвідчення «Учасника бойових дій» та відзнаки від Голови ДФС за відданість справі, мужність та  відвагу, виявлені під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

«Ми довго та наполегливо працювали над тим, щоб були прийняті зміни у законодавстві, необхідні для вирішення питання зі статусом учасника бойових дій для наших колег. Нарешті співробітники ДФС, які виконують свою складну і небезпечну  роботу у зоні АТО, отримали посвідчення «учасника бойових дій». Завдяки їх професійності та мужності ми сьогодні впевнені у надійному захисті економічних інтересів нашої країни», — наголосив Голова ДФС Роман Насіров.

Посвідчення «Учасника бойових дій» отримали, зокрема, співробітники ДФС, які прийняли бій поблизу с. Лопаскіно Новоайдарського району Луганської області.

Також під час заходу офіцери податкової міліції та керівники ДФС хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого співробітника ДФС Дмитра Жарука.

Нагадаємо, що  «Фантом» був створений наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території. За цей час відбулося 7 ротацій працівників цього спецпідрозділу, в лавах якого загалом служить понад 500 офіцерів податкової міліції.

Роман Насіров привітав офіцерів факультету податкової міліції з випуском

Сьогодні, 11 лютого відбувся урочистий випуск офіцерів факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України. Із завершенням навчання офіцерів привітав Голова ДФС Роман Насіров.

Очільник фіскальної служби побажав випускникам принциповості та наполегливості у майбутній роботі, спрямованій на захист економічних інтересів нашої держави.

«Від подальшої праці сьогоднішніх випускників залежить ефективність боротьби з податковими та митними правопорушеннями, упередження ввезення контрабанди на територію нашої держави, ліквідація тіньових схем ухилення від оподаткування. Саме тому ви як майбутні працівники маєте бути відповідальними у своїй подальшій службі, яка так важлива для економічного та фінансового захисту наших громадян та нашої країни», – підкреслив Роман Насіров.

Голова ДФС також закликав офіцерів податкової міліції не припиняти самовдосконалення та продовжувати розвивати свої професійні навички.

 

Роман Насіров: Протидія розкраданню коштів з державного бюджету – пріоритетний напрям роботи ДФС в цьому році

На виконання доручень Прем’єр-міністра України Департамент боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДФС провадить системну роботу щодо  протидії розкраданню коштів з державного бюджету.

Департаментом та його регіональними підрозділами здійснюється аналіз фінансово-господарської діяльності відповідних служб та підприємств.

Так, зокрема, за підсумками перевірок у минулому році Державного агентства автомобільних доріг України порушено 6 кримінальних справ, щодо дій посадових осіб Кіровоградського, Миколаївського, Сумського, Чернігівського та Херсонського облавтодорів. Кримінальні справи порушено за статтею 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем – про це повідомив Голова ДФС Роман Насіров.

Також порушено 3 кримінальні справи за статтею 212 КК України (ухилення від сплати податків) стосовно дій посадових осіб ДП «Хмельницький облавтодор», «Волинський облавтодор» та ПАТ «Трест Дніпродорбуд».

Загальна сума збитків – понад 133 млн. гривень та донараховано до сплати 11, 4 млн. гривень. Типові порушення посадових осіб – це залучення до виконання державних замовлень підприємств з ознаками «фіктивності», значне завищення вартості будівництва, матеріалів, ремонту та обслуговування доріг і оформлення безтоварних операцій з придбання товарів або послуг.

.

Роман Насіров: У січні надходження до зведеного бюджету у порівнянні з минулорічними збільшились у 1,6 раза

У січні 2017 року Державною фіскальною службою України до зведеного бюджету перераховано 68 млрд. грн., а це у 1,6 раза, або на 25,5 млрд. грн., більше відповідного періоду 2016 року. Голова ДФС Роман Насіров повідомив про основні показники роботи ДФС у січні 2017 року.

«До держбюджету забезпечено 56 млрд. грн., що на 21,2 млрд. грн. (у 1,6 раза) більше січня 2016 року. До місцевих бюджетів – 12,1 млрд. грн., або на 4,3 млрд. грн. (у 1,6 раза) більше, ніж у січні 2016 року», — зазначив Голова ДФС.

Також спостерігається чітка тенденція до перевиконання планів надходжень платежів до загального фонду держбюджету (сальдо). Планові показники перевиконані на 23,8% (індикатив – 39 млрд. грн., факт з урахуванням відшкодування – 48,2 млрд. грн.), додатково отримано 9,3 млрд. грн., у т.ч.:

- податкові платежі  на 7 млрд. грн. (або +30,4%) (індикатив – 23,0 млрд. грн., факт з урахуванням відшкодування – 30 млрд. грн.),

- митні платежі на 2,3 млрд. грн. (або +14,2%) (індикатив – 16,0 млрд. грн., факт – 18,2 млрд. грн.).

Найбільші надходження (збір) забезпечено з ПДВ (вироблені та ввезені товари) – 37,1 млрд. грн. Порівняно з січнем 2015 року (факт – 14,3 млрд. грн.) збір податку зріс у 2,6 раза, з січнем 2016 року (факт – 21,9 млрд. грн.) – у 1,7 раза.

При цьому збір ПДВ з вироблених товарів у січні 2017 року склав 21,8 млрд. грн. при середньомісячних надходженнях у 2016 році 12,4 млрд. гривень.

 

Роман Насіров: Завдяки заходам з детінізації значно зросли надходження до зведеного бюджету від платників західного регіону

Протягом 2016 року збір платежів до зведеного бюджету в західному регіоні значно перевищує минулорічні показники. Про це розповів Голова ДФС Роман Насіров під час кущової наради з керівниками Головних управлінь та митниць Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, яка відбулася сьогодні, 10 лютого в Івано-Франківську.

Під час наради обговорювалися результати роботи органів ДФС протягом 2016 року, зокрема, західного регіону, та плани на поточний рік.

«Завдяки новим пріоритетам у роботі, заходам з детінізації економіки та співпраці з платниками податків нам вдалося забезпечити у повному обсязі збір до зведеного бюджету. Практично всіма головними управліннями західного регіону значно збільшено збір надходжень порівняно з минулим роком. При цьому суттєво збільшилися надходження до місцевих бюджетів, що дає можливість органам самоврядування використати отримані кошти на потреби своїх регіональних громад», – зазначив Роман Насіров.

За його словами, найбільший приріст зборів до зведеного бюджету в порівнянні з 2015 роком зафіксовано у Чернівецькій області (+33,3%), Хмельницькій (+28,8%) та Івано-Франківській (+28,8%) областях.

В тому числі, значно збільшені збори податкових платежів до загального фонду держбюджету у Волинській (+39,6%), Львівській (+37,3%) та Рівненській (+28,4%) областях.

По зростанню митних платежів порівняно з 2015 роком серед лідерів є Чернівецька (+51,7%), Тернопільська (+36,2%) та Закарпатська (+33,4%) митниці.

 

Внутрішньою безпекою ДФС під час одержання неправомірної вигоди затримано працівника ГУ ДФС у Львівській області

Працівниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області затримано працівника управління аудиту ГУ ДФС у Львівській області, який вимагав і одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 400 доларів США за сприяння у покупці за заниженою вартістю списаних з балансу ГУ ДФС у Львівській області транспортних засобів.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за  ч. 3 ст. 368 КК України («прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Тривають першочергові слідчі дії.

 

Сергій Мартинов: В ДФС здійснюється щоденна робота з викриття корупціонерів

Виконуючи завдання керівництва Державної фіскальної служби України щодо ліквідації корупційних схем, Головним управлінням внутрішньої безпеки в 2017 році реалізовано низку оперативних матеріалів. Про це розповів заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки – начальник організаційного управління ДФС Сергій Мартинов.

За його словами, завдяки цьому вже заарештовано 17 співробітників митних та податкових підрозділів, які вдавались до корупційних дій.

Так, як розповів посадовець, у Харківській області затримано та повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди у великому розмірі начальника управління податків і зборів з фізичних осіб та його підлеглого за зловживання при проведенні перевірок.

У Волинській області викрито двох хабарників з числа співробітників митного посту та управління обслуговування платників Луцької ОДПІ.

В Одеській області затримано трьох митників, які своїми неправомірними діями нанесли державі збитків на суму понад 1,2 млрд. грн.

Також повідомлено про підозру заступника в отриманні неправомірної вигоди начальника митного посту, який створював штучні перешкоди при митному оформленні вантажів.

«В інших регіонах України, зокрема, Луганській, Рівненській, Херсонській та Сумській областях завдяки зусиллям співробітників Головного управління внутрішньої безпеки затримано та взято під варту 7 службовців. До суду з обвинувальними висновками скеровано матеріали стосовно 6 службовців, причетних до корупції. Таким чином, виявлення корупціонерів та притягнення їх до відповідальності здійснюється щоденно», – наголосив Сергій Мартинов.

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.