21 червня 2018 року

Переглядiв: 370

21 червня 2018 року

Про стан вуличного освітлення

№121

Про затвердження правил утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків  на території Богодухівської міської ради

№122

Про функціонування пляжу на ставу «Копань» по вул.Молокова в місті Богодухові

№123

Про затвердження графіка перевірок надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури Богодухівської міської ради

№124

Про присвоєння поштових адрес

№125

Про присвоєння  топонімічної назви  «проїзд Молокова»

№126

Про відзначення 75-ї річниці визволення Богодухова і Дня міста

№127

Про організацію та проведення заходів у червні – липні 2018 року

№128

Про нагородження медичних працівників

№129

Про пільгове перебування дитини у дошкільному навчальному закладі Богодухівської міської ради

№130

Про надання одноразової грошової допомоги

№131

Про затвердження протоколу конкурсної            комісії з продажу під розбирання нежитлового приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 96А від 21.06.2018

№132

Про затвердження плану роботи на II півріччя 2018 року

№133

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 21.06.2018 року

№134

Про дозвіл Н__ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.__

№135

Про надання дозволу Г___  на газифікацію квартири №3, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___

№136

Про матеріальне заохочення квартальних міста

№137

Про скасування рішення виконавчого комітету від 13.03.2017 №43 «Про надання ТОВ «АВ метал груп» дозволів на розміщення зовнішньої реклами».

№138

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                    Богодухів                                 № 121

Про стан вуличного освітлення

 

Розглянувши інформацію начальника КП «Богодухівжитло» про стан вуличного освітлення, на виконання Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Богодухівської міської ради на 2018 рік, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Продовжити заміну світильників вуличного освітлення з лампами розжарювання на енергозберігаючі.

2. З метою запобігання короткого замкнення мереж зовнішнього освітлення:

1) проводити заміну існуючих проводів мереж на ізольовані;

2) регулярно проводити кронування дерев у охоронній зоні мереж вуличного освітлення.

3. Провести реконструкцію мереж зовнішнього освітлення по вулицях м.Богодухова: Монастирській, Українській, Сахна Віталія, Привокзальній Слобідці, Лозівській, пров.Лозівському та в с.Семенів Яр по вул.Сонячній, Шкільній за рахунок субвенції з обласного бюджету.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова   оригінал підписано                                   М.ГОЛУБ

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан вуличного освітлення

 

Мережу вуличного освітлення по місту складають близько 122 км ліній вуличного освітлення, 21 вузол обліку та 1,5 тисячі світильників із яких 809 — енергозберігаючих. За використану на освітлення вулиць електроенергію у 2017 році було сплачено 541,2 тис. грн.(246052 кВт) За п’ять місяців 2018 року 241,2 тис. Грн.( 94018 кВт) Середня кількість використаної електроенергії зменшмлась на 2,0 тис кВт. Вартість одного кіловата на сьогодні складає — 2,56грн/кВт

Якщо до 2016 року діяв понижуючий коефіцієнт для вуличного освітлення 0,25, то у 2016 році він вже становив 0,6, а з березня 2017 року були зовсім скасовані знижуючі (нічні) коефіцієнти.

Тому у 2017 році ми провели заміну світильників на енергозберігаючі, насамперед на вулицях де освітлення працює усю ніч. Це вулиці: Центральна, Спортивна, Шевченко, Троїцька, Покровська, Чернієнка, Леонова, Харківська, Третяківська, Загорулька, Гомолка, Слобожанська, Грайворонська, Г.Сковороди . На решті вулиць освітлення працює з вечора до 23.00 год. Як і в 2016 та 1017 роках, цього року плануємо продовжити заміну світильників з лампами розжарювання на енергозберігаючі. З цією метою вже закупили 100 таких світильників і 150 світлодіодних ламп потужністю 24 W. Це в свою чергу унеможливить самовільну “модернізацію” існуючих світильників під лампи розжарювання великої потужності(від 150w до 500w)

Загальний стан вуличного освітлення задовільний, але лінії потребують модернізації (заміни відкритих проводів на СІПовські з метою уникнення постійних закорочень та таких явищ, як крадіжки електроенергії), також значною проблемою є руйнування ізоляції проводів, які безпосередньо заходять у світильник, що також є однією з найчастіших причин виходу з ладу освітлення на вулицях. На багатьох вулицях треба провести роботу по кронуванню дерев, які ростуть поряд з лініями освітлення.

Ще однією проблемою є низький рівень заробітної плати електриків, які обслуговують лінії вуличного освітлення, що призводить до кадрового голоду. На сьогодні при наявності 2 штатних одиниць по вуличному освітленню і однієї по будинках всі вони вакантні. За нормативами, на обслуговуванні такої протяжності ліній освітлення мало б працювати 6 електромонтерів. У нас був один і той звільнився через низький рівень заробітної плати (4095 грн нарахування). На сьогодні, на жаль, роботи по відновленню вуличного освітлення ми виконувати не в змозі.

 

Начальник

КП “Богодухівжитло”                                         С.М.Дубинка

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 21.06.2018                                      Богодухів                                        № 122

Про забезпечення безпечної експлуатації дитячих

ігрових та спортивних майданчиків на території

Богодухівської міської ради

 

Заслухавши інформацію начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. про забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових майданчиків на території Богодухівської міської ради, керуючись підпунктом 2 пункту б) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника КП «Богодухівжитло» Дубинки С.М. взяти до відома.

2. Затвердити :

1) Правила утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Богодухівської міської ради (далі — Правила) (додаток  1).

2) Форму типового паспорта дитячих та спортивних майданчиків, які знаходяться на території Богодухівської міської ради  (додаток 2).

3) Форму журналу результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків (додаток 3).

4) Форму акта огляду та перевірки обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків (додаток 4).

5) Форму інформаційної таблички (додаток 5).

6) Форму реєстру дитячих та спортивних майданчиків (додаток 6).

7) Порядок демонтажу обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Богодухівської міської ради (додаток 7).

3. КП «Богодухівжитло», балансоутримувачу дитячих ігрових та спортивних майданчиків встановити періодичність огляду обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків:

1) Регулярні візуальні огляди 1 раз на тиждень.

2) Функціональний огляд один раз на місяць з записом у журналі результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

3) Щорічний основний огляд один раз на рік з оформленням акту огляду та перевірки дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

4. Встановити порядок демонтажу обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків (додаток 7).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова     оригінал підписано                                 М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                         Богодухів                                        №123

Про функціонування пляжу на ставу «Копань» по вул.Молокова в місті Богодухові

З метою створення належних умов для відпочинку громадян на водному об’єкті ставу «Копань», забезпечення охорони життя та здоров’я осіб, які відпочивають на водному об’єкті, відповідно статей 10, 13, 14, 15, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 (далі по тексту — Правила), зважаючи на рішення виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 31.05.2018 №94 «Про визначення ставу «Копань» місцем масового відпочинку населення на водному об’єкті та підготовку його до літнього оздоровчого сезону 2018 року», керуючись частиною а) пункту 7 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:                                

1. Встановити, що купальний період на пляжі ставу «Копань» розпочинається з 22 червня 2018 року та закінчується 31 серпня 2018 року.

2. Встановити режим роботи пляжу на ставу «Копань» в місті Богодухові з 8 до 22 години щоденно крім понеділка.

3. Встановити понеділок санітарним днем.

4. Доручити Комунальному підприємству «Богодухівжитло» забезпечувати відновлення та підтримання санітарного стану пляжу ставу «Копань».

5. Встановити зону відповідальності рятувального поста в зоні зорового спостереження від центру пляжу згідно Схеми пляжу (додається).

6. У зв’язку з тим, що частина території пляжу не обстежена на предмет усунення перешкод з дна акваторії пляжу, зобов’язати КП «Богодухівжитло» в даній зоні встановити таблички з написом «Купання заборонено»..

7. Дане рішення вступає в дію з 22 червня 2018 року.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова       оригінал підписано                             М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                                 Богодухів                                             №124

 

Про затвердження графіка перевірок надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури Богодухівської міської ради

З метою забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури Богодухівської міської ради, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також будівель адміністративного призначення, на виконання листа голови Богодухівської районної державної адміністрації від 23.10.2017 №01-08-02/3587 «Про проведення обстеження», керуючись пунктом б) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити графік перевірок надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури Богодухівської міської ради, а також будівель адміністративного призначення (додається).

2. Про проведену роботу інформувати Богодухівську  районну державну адміністрацію щомісяця до 20 числа протягом 2018 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова     оригінал підписано                                М.ГОЛУБ         

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018

Богодухів

               № 125

Про присвоєння поштових адрес

 

Розглянувши заяву Н____ щодо присвоєння поштової адреси  житловому будинку, розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.___, інші надані документи, протокол комісії щодо присвоєння чи зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна при виконавчому комітеті міської ради від 20.06.2018 року  №5, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна на території Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради.

 

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу домоволодінню громадянки  Н__, а саме:  вул.___,  м.Богодухів.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

 Міський голова            оригінал підписано  М.ГОЛУБ

 

 УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.06.2018                              Богодухів             № 126

Про присвоєння  топонімічної назви  

«проїзд Молокова»
Розглянувши пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення та враховуючи  протокол №1 від 12 червня 2018 року засідання Комісії з найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради, відповідно до пункту 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:                                                   

1. Присвоїти  топонімічну назву  «проїзд Молокова»  частині вулиці, що має наскрізний проїзд та з’єднує вулиці  Набережну та Молокова.

2. Подати рішення на розгляд сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покладаю на заступника міського голови  Мальовану О.А.

Міський голова    оригінал підписано                                            М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                                    Богодухів                                      № 127

 

Про відзначення 75-ї річниці визволення Богодухова і Дня міста

 

З метою належної підготовки та відзначення 75-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста, вшанування ветеранів і світлої пам’яті загиблих у боях за визволення Богодухова, виховання патріотизму в підростаючого покоління, вирішення на належному рівні організаційних, технічних та інших питань, що забезпечать високу якість проведення всіх заходів, керуючись Програмою забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 15.12.2018 № 709-VII (XXII сесія VIІ скликання), статтями 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити кошторис та заходи з підготовки та відзначення 75-ї річниці визволення  Богодухова і Дня міста (додаються).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на членів виконкому міської ради Ворвуля В.В., Мальовану О.А., Щербак А.М.

Міський голова    оригінал підписано                                М.ГОЛУБ

Додаток 1

до  рішення виконкому

21.06.2018 №127

  КОШТОРИС

на проведення святкових заходів з нагоди 75-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників та Дня міста

 

1. Придбання призів та подарунків

150000

Керуючий справами виконкому                          А.Щербак

Додаток 2

до  рішення виконкому

21.06.2018 №127

 

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення 75-ї річниці визволення

Богодухова та Дня міста

 

№ п/п

Перелік заходів

Термін виконання

Відповідальний за підготовку та проведення

1

2

3

4

І.    ЗАГАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ

1.

Проведення засідань організаційного комітету  з підготовки та відзначення святкових заходів

липень-серпень 2018 р

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

2.

Передати телефонограми на підприємства, установи, заклади по запрошенню делегацій та населення міста

до 05.08.2018 р.

Торяник І.В.

3.

Підготовка та розсилка листів — запрошень почесним гостям, почесним громадянам міста та учасникам урочистих заходів

до 02.07.2018

Мальована О.А.

4.

Підготовка матеріалів до виступів міського голови

до 05.08.2018 р.

Мальована О.А.

5.

Організувати проведення акції милосердя щодо надання соціальної допомоги інвалідам, одиноким  та малозабезпеченим громадянам міста

06.08.2018 р.

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

6.

Організувати проведення святкової торгівлі.

Забезпечити розміщення торгівельних точок, підключення їх до електропостачання , заборону торгівлі напоями у скляному посуді, прибирання території після святкової торгівлі та заходу

07.08.2018 р.

Дубинка С.М.

7.

Придбати квіти та кошики з квітами  для покладання до пам’ятників та на могили почесним громадянам, учаснику АТО

07.08.2018 р.

Мальована О.А.

8.

Підготовка циклу тематичних репортажів до Дня міста

до 05.08.2018 р.

Мальована О.А.

9.

Замовити сувенірну продукцію з логотипами міста Богодухова для вручення нагородженим та запрошеним гостям

до 05.08.2018 р.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

10.

Придбати  подарунки для вручення переможцям і учасникам конкурсних програм та творчим колективам, учасникам концертної програми

до 05.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

ІІ. КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ, ПРОСВІТНИЦЬКІ ТА СПОРТИВНІ ЗАХОДИ

1.

Підготувати сценарій заходів на Меморіалі Слави

до 28.07.2018

Мальована О.А.

Церковна Н.Г.

(за згодою)

2.

Підготувати сценарій урочистостей до Дня міста, святковий концерт

до 03.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Волошко А.М. (за згодою)

3.

Організувати зустріч почесних гостей свята:

- реєстрація та розміщення;

- організація святкового фуршету для гостей

07.08.2018

Щербак А.М.

4.

Організувати нагородження подяками та подарунками учасників урочистої церемонії, Почесних громадян міста.

07.08.2018

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

5.

Організувати виступ на святі професійних артистів

07.08.2018

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

6.

Організувати виставку досягнень ДНЗ міста «Рідне місто-ми твоя надія»

07.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

7.

Організувати проведення дитячої розважально-ігрової програми «Ми любимо Богодухів»

07.08.2018

Мальована О.А.

 

8.

Провести спортивні змагання.

07.08.2018

 

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Дубинка С.М.

Дзюба І.О. (за згодою)

9.

Організувати виставки виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, картин самодіяльних художників, дитячої творчості

07.08.2018

Мальована О.А.

Волошко А.М. (за  згодою)

ІІІ.  ЗАХОДИ З БЛАГОУСТРОЮ, СВЯТКОВОГО ОФОРМЛЕННЯ МІСТА  ТА ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

1.

Здійснити  прибирання центрального парку  і  площі  Соборності. Встановити  туалети, урни  для сміття. Облаштувати сцену

до 05.08.2018

Дубинка С.М.

2.

Привести до належного стану Меморіал Слави, братську могилу загиблих воїнів на кладовищі та історичні пам’ятники по місту (танк Т-34)

до 05.08.2018

Дубинка С.М.

3.

Забезпечити святкове оформлення площі Соборності та вулиці Шевченка, благоустрій в’їздів у місто на основних автомагістралях. Установка святкових розтяжок , лозунгів

до 05.08.2018

Дубинка С.М.

4.

Забезпечити озвучення місця проведення свята:

- підключення до енергомережі

 07.08.2018

Дубинка С.М.

5.

Виготовлення святкових банерів

до 05.08.2018

Ворвуль В.В.

6.

Доставка та розміщення стільців, лавок для почесних гостей та глядачів біля встановленої сцени,  установка загороджувальних турнікетів

 07.08.2018

Дубинка С.М.

IV. ЗАХОДИ  БЕЗПЕКИ

1.

Забезпечити охорону громадського порядку та охорону святкової атрибутики на площі  та збереження майна (сценічне обладнання, тощо) під час проведення заходів

07.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

2.

Забезпечити контроль за станом пожежної безпеки під час проведення урочистих заходів та святкового феєрверку

07.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

3.

Забезпечити чергування автомобіля швидкої допомоги та 3-4 медпрацівників під час святкування

07.08.2018

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

4.

Забезпечити  роботу транспорту (автобусів, маршрутних таксі)  з доставки мешканців на свято

07.08.2018

Дубинка С.М.

5.

Забезпечити розміщення та охорону автомобілів почесних гостей свята

07.08.2018

Дубинка С.М.

 

Керуючий справами виконавчого

комітету міської ради                                                               А.ЩЕРБАК

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.06.2018                                 Богодухів              № 128

Про організацію та проведення заходів у червні – липні 2018 року

 

З метою організації змістовного дозвілля жителів територіальної громади під час святкування Івана Купала, належного рівня проведення запланованих заходів, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій та на виконання міської Програми  забезпечення проведення масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вшанування видатних людей по Богодухівській міській раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 709-VII (XXII сесія VIІ скликання), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи щодо організації та проведення народного традиційного свята Івана Купала (додаток 1).

2. Привітати та вручити грамоти, квіти, подарунки з нагоди свят:

- День молоді;

- День державної служби;

- День Конституції;

- Івана Купала;

- День бухгалтера України;

- День працівників торгівлі.

3. Затвердити кошторис для проведення заходів з нагоди свят у червні-липні 2018 року (додаток 2).

4. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) видатки провести за рахунок коштів спеціального фонду бюджету міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому міської ради Ворвуля В.В., Мальовану О.А.

 

Міський голова       оригінал підписано                               М.ГОЛУБ

 

Додаток 1

до  рішення виконкому

21.06.2018 №128

 ПЛАН

заходів з проведення народного традиційного свята Івана Купала

з/п

Назва заходів

Термін виконання

Відповідальні

1. Провести роботи з прибирання  прилеглих зон масового відпочинку біля ставу Копань до і після заходів

05.07, 06.07

КП «Богодухівжитло»
2. Забезпечити  дотримання правопорядку та припинення руху автотранспорту в місцях проведення  святкових заходів

06.07.

Богодухівський відділ поліції  ГУНП в Харківській області
3. Забезпечити чергування медпрацівників КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»

06.07.

КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району»
4. Забезпечити чергування Богодухівського РВ ГУ ДС НС України в Харківській області

06.07.

Богодухівський РВ ГУ ДС НС
5. Забезпечити висвітлення заходів по святкуванню  Івана Купала в ЗМІ, на веб-порталі міської ради та оголошеннях.

26.06.

Мальована О.А.

 

6. Забезпечити підвіз аматорів та звукопідсилючої   апаратури для проведення свята.

Підключити електропостачання.

06.07.

КП «Богодухівжитло»
7. Залучити спонсорів щодо забезпечення фінансової підтримки у проведенні свята

До 01.07.

Ворвуль В.В.
8. Залучити підприємців та забезпечити їх місцями для роздрібної торгівлі

До 06.07.

КП «Богодухівжитло»
9. Театралізована концертна програма.

06.07.

Районний будинок культури
10. Ігри, конкурси, розваги, спортивні змагання

06.07.

Дзюба І.О.

Захаржевська В.А.

11. Пригощання кашею та чаєм

06.07.

Міська рада
12. Придбати призи та подарунки

До 06.07.

Мальована О.А.

Дереведмедь Т.В.

13. Розпалювання багаття

06.07.

КП «Богодухівжитло»
14. Залучення рятувальників з човном для запуску віночків

06.07.

КП «Богодухівжитло»

 

 

Керуючий справами виконкому                                      А.Щербак         

 

 Додаток 2

до  рішення виконкому

21.06.2018 №128

 

КОШТОРИС

для проведення заходів з нагоди свят у червні-липні 2018 року

 

1. Придбання призів та подарунків

10000

 

 

Керуючий справами виконкому            А.Щербак

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

         21.06.2018                                Богодухів                         №129

 

Про нагородження медичних працівників

Розглянувши подання завідувачів Богодухівських дошкільних навчальних закладів про грошову винагороду сестрам медичним старшим та медичним сестрам пенсіонерам, з нагоди Дня медичного працівника, керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Надати грошову винагороду з нагоди Дня медичного працівника:

1) сестрам медичним старшим Богодухівських дошкільних навчальних закладів в сумі 500 грн. кожній:

- Сітало Тетяні Василівні, сестрі медичній старшій ДНЗ №3

- Альохіній Аллі Костянтинівні, сестрі медичній старшій ДНЗ №5;

- Міщенко Юлії Євгеніївні, сестрі медичній старшій ДНЗ №6;

- Шило Наталії Іванівні, сестрі медичній старшій ДНЗ №7;

- Мовчан Наталії Миколаївні, сестрі медичній старшій ДНЗ №8;

- Степанченко Вікторії Василівні, сестрі медичній старшій ДНЗ №9.

2) сестрам медичним — пенсіонерам Богодухівських дошкільних навчальних закладів в сумі 500 грн. кожній:

- Юхно Людмилі Петрівні, ДНЗ №3;

- Трачук Валентині Іванівні, ДНЗ №5;

- Задорожній Аліні Анатоліївні, ДНЗ №7;

- Фатік Олександрі Кирилівні, ДНЗ №8.

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  винагороди здійснити за рахунок коштів міського бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова    оригінал підписано                                                                       М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                                       Богодухів                                                     №130

 

Про пільгове перебування дитини у дошкільному навчальному закладі Богодухівської міської ради

 

Розглянувши протокол комісії з розгляду питань встановлення пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста від 21.06.2018  №6, з метою своєчасного надання пільг з плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради, недопущення порушень чинного законодавства з цього питання, відповідно до статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 2.3 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 за № 953/7241, рішеннями Богодухівської міської ради від 15.12.2017 № 714-VII «Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міської ради на 2018 рік» (ХХІІ сесія VIІ скликання),  керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Забезпечити безкоштовним харчуванням дитину-інваліда у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №5 «Ялинка» Н___, 2013р.н.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова   оригінал підписано                                          М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

        21.06.2018                                Богодухів                         №131

 

Про надання одноразової грошової допомоги

 

Розглянувши рішення комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах (протоколи №6 від 20.06.2018), відповідно до Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради від 23.03.2018 № 852-VIІ (XXIV сесія VIІ скликання), Програми соціального захисту населення Богодухівської міської ради на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від 09.02.2016 № 63-VIІ (III сесія VIІ скликання), керуючись статтями 34, 59, 91 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. З метою поліпшення матеріального становища мешканців територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах та звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

В вул.

3700

М вул.

1800

Р вул.

1000

З пров

1800

Ш вул.

4000

С вул.

1800

Т вул.

відмова

Ч вул.

2000

К пл.

2000

С вул.

1800

Л вул.

1800

Л вул.

4000

З пров.

відмова

Т вул.

відмова

2. З метою підтримки учасників антитерористичних операцій, які звернулися із заявою про надання одноразової грошової допомоги:

з/п

П.І.П.

Адреса

Розмір допомоги (грн.)

Б вул.

2000

Н пров.

2000

Т вул.

2000

 

Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) виплату зазначеної  допомоги здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету, передбачених у бюджеті на соціальний захист.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мальовану О.А.

 

Міський голова      оригінал підписано                                    М.ГОЛУБ

УКРАЇНА
БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

 21.06.2018                                             Богодухів                             №132

 

Про затвердження протоколу конкурсної

комісії з продажу під розбирання нежитлового

приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2,

що знаходиться за адресою: Харківська обл.,

м.Богодухів, вул.Катукова, 96А від 21.06.2018

 

Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з питань відчуження, продажу, передачі в оренду або під заставу об’єктів комунальної власності територіальної громади міста при виконавчому комітеті міської ради з продажу під розбирання нежитлового приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 96А, керуючись рішеннями Богодухівської міської ради від 11.09.2015 №2243-VI “Про списання об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Богодухова» (LVIII сесія VI скликання) та від 16.10.2015 №2267-VI  «Про затвердження вартості придатних матеріалів, отриманих від списання будівлі овочесховища та котельні, розташованих за адресою: м.Богодухів, вул.Катукова» (LIХ сесія  VI скликання), Положенням про порядок передачі в оренду, відчуження та списання комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Богодухова, затвердженого рішенням Богодухівської міської ради 23.05.2014 №1847-VI (XLIV сесія VI скликання), виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з питань відчуження, продажу, передачі в оренду або під заставу об’єктів комунальної власності територіальної громади міста при виконавчому комітеті міської ради з продажу під розбирання нежитлового приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 96А.

2. Продати нежитлове приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 96А Шубі Костянтину Михайловича.

3. Зобов’язати Шубу Костянтина Михайловича в 3-х денний термін після прийняття рішення щодо продажу кошти в сумі 51000 (п’ятдесят одна тисяча) гривень, перерахувати місцевому бюджету: Одержувач УК Богодухівський район /м.Богодухів/ р/р 31510905700082 в ГУДКСУ в Харківській області МФО 851011 ЄДРПОУ 37681882, код платежу 3103000.

4. Доручити заступнику міського голови Ворвулю В.В. підписати договір приймання-передачі під розбирання нежитлового приміщення котельні, загальною площею 785,7 м2, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м.Богодухів, вул.Катукова, 96А.

5. Зобов’язати Шубу Костянтина Михайловича до 1 вересня 2018 року виконати розбирання будівлі котельні за м.Богодухів, вул.Катукова, 96А з дотриманням правил техніки безпеки.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Ворвуля В.В.

 

Міський голова    оригінал підписано                                М.ГОЛУБ

УКРАЇНА
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

 

21.06.2018                                    Богодухів                                         № 133

 

Про затвердження плану роботи на II півріччя 2018 року

 

Відповідно до статей 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.12.2015 №17, з метою ефективного впровадження заходів щодо поліпшення життєдіяльності територіальної громади міста, вдосконалення системи планування діяльності виконавчого комітету Богодухівської міської ради, враховуючи пропозиції заступників міського голови та керуючого справами виконкому, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  план роботи виконкому на II півріччя 2018 року (додається).

2. Контроль за виконанням плану роботи виконкому міської ради на ІI півріччя 2018 року покласти на керуючого справами виконкому міської ради Щербак А.М.

Міський голова   оригінал підписано                  М.ГОЛУБ

 

Додаток

до рішення виконкому міської ради

від 21.06.2018 №133

ПЛАН РОБОТИ

виконавчого комітету Богодухівської міської ради

на  ІІ півріччя  2018 року

 №

з/п

Зміст роботи

Термін    виконання

Відповідальні

за виконання

Доповідачі

1

2

3

4

5

І. ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Про підсумки виконання Програми соціально- економічного

розвитку населених пунктів Богодухівскої міської ради за І півріччя 2018 року

19 липня

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.В.

Моргун Л.М.

Ворвуль В.В.

Про підсумки роботи міської ради із зверненнями громадян

за І півріччя 2018 року

19 липня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про затвердження заходів з підготовки та відзначення 75-ї річниці визволення Богодухова від фашистських загарбників і Дня міста

19 липня

Дереведмедь Т.В.

Дереведмедь Т.В.

Різне

19 липня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22.02.2018 №18 «Про звіт директора КП «Богодухіввода» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та затвердження фінансового плану господарської діяльності комунального підприємства на 2018 рік»

23 серпня

Ворвуль В.В.

Слесарєв В.В.

 

Слесарєв В.В.

 

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22.02.2018 №19 Про звіт начальника КП «Богодухівжитло» про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та затвердження фінансового плану господарської діяльності комунального підприємства на 2018 рік»

23 серпня

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Дубинка С.М.

Про підсумки проведення на території Богодухівської міської ради щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

23 серпня

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Про виконання бюджету міської ради за І півріччя 2018 року

 

23 серпня

Дереведмедь Т.В.

Дереведмедь Т.В.

Про готовість ДНЗ до нового навчального року

23 серпня

Мальована О.А.

Мальована О.А.

Різне

23 серпня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про виконання заходів з  підготовки комунальних служб, комунальних дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр..

20 вересня

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

 

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

 

Про стан виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень передбачених ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» за І півріччя 2018 року

20 вересня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про виконання плану роботи виконкому за І півріччя 2018 року

 

20 вересня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Різне

20 вересня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про стан перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування

18 жовтня

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Дубинка С.М.

Про виконання бюджету за дев’ять місяців 2018 року

18 жовтня

Дереведмедь Т.М.

Дереведмедь Т.М.

Про роботу адміністративної комісії

18 жовтня

Ворвуль В.В.

Лобойко В.М.

 

Ворвуль В.В.

Різне

19 жовтня

Щербак А.М.

Щербак А.М.

Про стан дотримання законності та правопорядку на території Богодухівської міської ради

22 листопада

Реснік В.Л.

Аліксейчик М.В.

Щербак А.М.

Реснік В.Л.

Щербак А.М.

Про роботу ДНЗ   22 листопада Мальована О.А.

Мальована О.А.

Різне

22 листопада

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про погодження проекту Програми соціально-економічного розвитку територій Богодухівської міської ради  на 2019 рік

20 грудня

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М.

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М

Про міський бюджет на 2019 рік

20 грудня

Дереведмедь Т.М Дереведмедь Т.М
Про погодження цільових программ на 2019 рік

20 грудня

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М.

Зіньковська З.М. Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М

Про організацію і проведення оплачуваних громадських робіт на 2019 рік

20 грудня

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М

Щербак А.М.

Дереведмедь Т.М

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2019 рік

20 грудня

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про проведення Новорічних свят в місті

20 грудня

Мальована О.А. Мальована О.А.
Різне

20 грудня

Щербак А.М. Щербак А.М.

ІІ. ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ В РОБОЧОМУ ПОРЯДКУ:

а) підготовка проектів рішень виконавчого комітету міської  ради

Про надання одноразової грошової допомоги

Протягом II півріччя

Мальована О.А. Мальована О.А.
Про розгляд житлових питань

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про надання дозволу на підключення домоволодінь громадян міста до міського водопроводу

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про надання дозволу на газифікацію домоволодінь громадян міста

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про затвердження маршрутів і графіків місцевого пасажирського транспорту

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В. Ворвуль В.В.
Про забезпечення утримання в належному стані кладовищ та надання ритуальних послуг

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Дубинка С.М.
Про надання дозволів на переобладнання житлових приміщень

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

Щербак А.М.

Щербак А.М.
Про видалення зелених насаджень

Протягом II півріччя

Лобойко В.М. Лобойко В.М.
Про затвердження та погодження режимів роботи підприємств

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про присвоєння поштових адрес

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В. Ворвуль В.В.
Про забезпечення твердим паливом соціально незахищених верств населення

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

Щербак А.М.

Щербак А.М.
Про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.

б) підготовка проектів розпоряджень міського голови

З основної діяльності

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
З особового складу

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про надання щорічних оплачуваних відпустки та відпусток у зв’язку з навчанням

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
Про короткострокові відрядження працівників

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.
З адміністративно-господарських питань

Протягом II півріччя

Щербак А.М. Щербак А.М.

ІІІ. Вивчення роботи підприємств, установ та організацій (у межах наданих повноважень)

 1. 1.
Заслуховування інформацій про роботу комунальних підприємств: «Богодухівжитло», «Богодухіввода»

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

Слесарєв В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.
Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста (ДНЗ)

Протягом II півріччя

Мальована О.А. Мальована О.А.
Про роботу сільського Семеноярського клубу

Протягом II півріччя

Мальована О.А. Мальована О.А.

IV. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ДОКУМЕНТІВ:

IV.І. Законів України

Про службу в органах місцевого самоврядування

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про місцеве самоврядування в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про доступ до публічної інформації

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про захист персональних даних

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про звернення громадян

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про запобігання корупції

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про охорону праці

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про захист прав споживачів

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про мови в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про зайнятість населення

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про охорону дитинства

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про сприяння соціальному ставленню та розвитку молоді в Україні

Протягом II півріччя

 

Посадові особи апарату міськради  
Про захист економічної конкуренції

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про оренду землі

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про оцінку землі

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради

 

 
Про оренду державного та комунального майна

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про планування та забудову територій

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про регулювання містобудівної діяльності

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  

ІV.ІІ. Указів (розпоряджень, доручень) Президента України

Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  

ІV.ІІІ. Постанов (розпоряджень) Кабінету Міністрів України

№207 від 02.03.2016 «Правила реєстрації місця проживання»

Протягом II півріччя

   

ІV.ІV. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

Про стан періодичного поновлення та уточнення персональних даних Державного реєстру виборців від 01.03.2011 р. № 78

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про основні соціальні гарантії учасника АТО від 25.05.2018 №287

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  
Про виконання основних напрямків Програми Президента України П.О.Порошенка щодо розвитку України «Стратегія – 2020»

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  

ІV.V. Доручень голови районної державної адміністрації

 

   

ІV. VІ. Рішень міської ради

1. Пор виконання цільових Програм

Протягом II півріччя

Посадові особи апарату міськради  

ІV.VІІ. Рішень виконавчого комітету міської ради

Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств

Протягом II півріччя

Вовуль В.В.

Керівники комунальних служб

Слесарєв В.В.

Дубинка С.М.

Про підсумки роботи комунальних підприємств міста, ДНЗ в осінно-зимовий період 2017-2018рр.. та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019рр..

Протягом II півріччя

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Про стан укладання договорів на вивезення та захоронення твердих побутових відходів Протягом II півріччя Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Про утримання та експлуатацію житлового фонду територіальної громади Богодухівської міської ради Протягом II півріччя Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Про організацію роботи щодо обліку та утримання пам’ятних знаків

Липень 2018

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Про затвердження переліку шахтних колодязів, які потребують ремонту Листопад 2018 Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Про затвердження акту обстеження технічного стану вулично-шляхової мережі м.Богодухова на предмет виконання поточного ремонту комунальним підприємством «Богодухівжитло» Грудень 2018 Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

Ворвуль В.В.

Дубинка С.М.

ІV. VІІІ. Розпоряджень міського голови

Про створення комісії з контролю за використанням земель територіальної громади Богодухівської міської ради Протягом II півріччя Ворвуль В.В.

Лобойко В.М.

 

 

Ворвуль В.В.

Лобойко В.М.

 

ІV. ІХ. Інших документів

1. Надання інформації до Богодухівської РДА

Щомісячно

Зіньковська З.М.

Щербак А.М.

 

 

V. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА, РОЗРОБКА ПРОГРАМ

1. Проведення засідань постійно діючих при виконкомі комісій:

Щомісячно

Посадові особи апарату міськради  
житлової, адміністративної, з призначення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення  
з розгляду земельних спорів з приводу суміжного землекористування, щодо присвоєння чи зміни поштових адрес, з питань діяльності зовнішньої реклами, опікунська рада

При необхідності

 

VІ. РОБОТА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ВІДНОСИН,

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

Інформування населення міста через засоби масової інформації «Про санітарний стан міста»,  «Про хід виконання плану соціально-економічного розвитку міста», «Про виконання бюджету»

Постійно

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Зіньковська З.М.

 
Організація сходок, виїзних прийомів громадян

Постійно

Щербак А.М.  
Висвітлення діяльності виконавчого комітету в районній газеті «Маяк» та в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі міської ради

Постійно

Мальована О.А.

Зіньковська З.М.

 

VІІ. РОБОТА З КАДРАМИ

Участь посадових осіб місцевого самоврядування Богодухівської міської ради в тематичних семінарах, навчаннях за професійною програмою в регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Постійно

Голуб М.В.

Щербак А.М.

 
Навчання працівників апарату виконкому міської ради

Щомісячно

Щербак А.М.  

VІІІ. НАРАДИ, УЧАСТЬ У  РАЙОННИХ ЗАХОДАХ

Участь у нарадах при районній державній адміністрації

Протягом півріччя

Голуб М.В.

Ворвуль В.В. Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
Проведення семінарів, нарад з квартальними міста

Протягом півріччя

Щербак А.М.  
Проведення нарад із завідуючими комунальними дошкільними навчальними закладами міста

Протягом півріччя

Голуб М.В.

Мальована О.А.

 

 
Апаратні наради

Щопонеділка

Голуб М.В.  
Наради міського голови з керівниками комунальних служб міста

Щоденно

Голуб М.В.  

ІХ.  УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ТА ПРОВЕДЕННІ МАСОВИХ ЗАХОДІВ, УРОЧИСТОСТЕЙ, ВИСТАВОК ТОЩО

Участь у проведенні свята Івана Купала

Липень

Голуб М.В.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

 
Святкування Дня міста

Серпень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
День Державного Прапора України

Серпень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
Участь у проведенні свята Дня незалежності України

Серпень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
Участь у проведенні Дня знань

Вересень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
Участь у заходах з нагоди Дня людей похилого віку

Жовтень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
День працівника освіти

Жовтень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
День захисника України

Жовтень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

Листопад

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АС

Грудень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 
Підготовка і проведення Новорічних свят

 

 

Грудень

Голуб М.В.

Зіньковська З.М.

Ворвуль В.В.

Мальована О.А.

Щербак А.М.

 

 

Керуючий справами

виконкому міської ради                                          А.ЩЕРБАК

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

 

21.06.2018                                            Богодухів                                         №  134

 

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 21.06.2018 року

 

Розглянувши протокол засідання житлової комісії міськвиконкому від 26.04.2018 року, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, постановою № 5 виконавчого комітету Харківського облвиконкому та президії обласної ради профспілок від 11.01.1985 року, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Відповідно до статей 39, 46 ЖК Української РСР, Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» поставити на квартирний облік Л___,.2001 р.н., склад сім’ї – 1 чол. та включити до списку громадян, які потребують позачергового поліпшення житлових умов.

2. Відповідно до статей 39, 46 ЖК Української РСР, Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» поставити на квартирний облік Ш___, 2002 р.н., склад сім’ї – 1 чол. та включити до списку громадян, які потребують позачергового поліпшення житлових умов.

3. Відповідно до статей 39, 46 ЖК Української РСР, Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» поставити на квартирний облік Ч__, 2001 р.н., склад сім’ї – 1 чол. та включити до списку громадян, які потребують позачергового поліпшення житлових умов.

4. Згідно зі ст.34 ЖК Української РСР, поставити на квартирний облік К__, 1994 р.н., склад сім’ї – 2 чол. (дружина – К__, 1994 р.н., дочка – К__, 2017 р.н.) та включити до загального списку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

5. Перевести квартирну справу С__ на прізвище Н__, у зв’язку з заміжжям, та включити до складу сім’ї, перебуваючи з нею на квартирному обліку, сина Н___, 2018 року народження.

6. На підставі підпункту 2 пункту 26 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР Г____ зняти з квартирного обліку.

 

 

Міський голова   оригінал підписано                                            М.ГОЛУБ

УКРАЇНА
БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

 

 

21.06.2018

Богодухів

         №135

 

Про дозвіл Н___ на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.___

 

Розглянувши заяву Н____ про дозвіл на підключення до централізованої системи водопостачання квартири №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.__ та технічні умови підключення, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова, відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Н___ підключити квартиру №1, розташовану за адресою: м.Богодухів, вул.___  до централізованої системи водопостачання, яка проходить по вул.___, після виготовлення проектно-кошторисної документації.

2. Всі роботи проводити за рахунок замовника.

3. Зобов’язати замовника проводити роботи згідно з технічними нормами, врізку у водопровідну мережу виконувати силами спеціалізованого підприємства.

4. Утримувати в робочому стані оглядовий колодязь, запірну арматуру і водопровід за рахунок замовника.

5. Роботи проводити в присутності представника КП «Богодухіввода».

6. Зобов’язати Н__ встановити водяний лічильник.

7. Надати Н__ дозвіл на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних робіт, підключенням та прокладання водопровідних труб до квартири №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул._____ (додаток – дозвіл №22).

8. Контроль за підключенням квартири №1, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.____ до централізованої системи водопостачання покласти на КП “Богодухіввода”.

9. Контроль за відновленням заявником порушених об’єктів благоустрою покласти на КП «Богодухівжитло».

 

Міський голова        оригінал підписано                         М.ГОЛУБ

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018

Богодухів

№ 136

 

Про надання дозволу Г____  на газифікацію квартири №3, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.____

 

Розглянувши заяву Г___ з проханням надати дозвіл на газифікацію квартири №3, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.__ та інші надані нею документи, з метою забезпечення належного соціально-економічного розвитку території міста Богодухова та керуючись статтею 319 Цивільного Кодексу України, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити Г____ газифікацію квартири №3, розташованої у житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.___, після виготовлення проектної документації.

 

Міський голова     оригінал підписано                                    М.ГОЛУБ

 

УКРАЇНА
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 
В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

 

21.06.2018                                      Богодухів                                               № 137

Про матеріальне заохочення квартальних міста

 

За виконання доручень міської ради, проведення роботи з населенням міста у квітні-червні 2018 року, з метою заохочення квартальних міста до вирішення питань місцевого значення, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших жителів територіальної громади Богодухівської міської ради, керуючись статтею 40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити матеріальне заохочення квартальним міста в сумі 9200 грн. (дев’ять тисяч двісті гривень), а саме:

 1. Б – 400 грн.
 2. В. – 400 грн.
 3. Г – 400 грн.
 4. Г – 400 грн.
 5. Г – 400 грн.
 6. Д. – 400 грн.
 7. І. – 400 грн.
 8. К – 400 грн.
 9. К – 400 грн.
 10. К – 400 грн.
 11. М – 400 грн.
 12. Н – 400 грн.
 13. Н – 400 грн.
 14. П – 400 грн.
 15. П – 400 грн.
 16. П – 400 грн.
 17. С – 400 грн.
 18. С – 400 грн.
 19. С – 400 грн.
 20. Т – 400 грн.
 21. Ц –400 грн.
 22. Ч. – 400 грн.
 23. Я – 400 грн.

2. Видатки провести у межах асигнувань, виділених для надання матеріальної допомоги.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В.

Міський голова    оригінал підписано                                         М.ГОЛУБ

УКРАЇНА
БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я

21.06.2018                                     Богодухів                                      № 138

 Про скасування рішення «Про надання ТОВ «АВ метал груп» дозволів на розміщення зовнішньої реклами» від 16.03.2017 №43

 

У зв’язку з тим, що ТОВ «АВ метал груп» не приступило до встановлення рекламних конструкцій на місцях, які перебувають у комунальній власності, і підтвердило про відсутність таких намірів в подальшому, відповідно до рішення Богодухівської міської ради «Про упорядкування процесу розміщення зовнішньої реклами на території Богодухівської міської ради» від 27.09.2013 № 1488-УІ (XXXVI сесія VI скликання) зі змінами, керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету «Про надання ТОВ «АВ метал груп» дозволів на розміщення зовнішньої реклами» від 16.03.2017 №43.

2. Контроль за виконанням рішення покладається на заступника
міського голови Ворвуля В.В.

 Міський голова                 оригінал підписано                                                               М.ГОЛУБ