20-річчя діяільності СФГ «Промінь»

Сьогодні 04 березня 2020 року директор Богодухівської районної філії ХОЦЗ Лещенко Н.В. привітала керівництво СФГ « Промінь» з 20-річчям їх діяільності в сфері сільського господарства. Дане підприємство являється надійним партнером служби зайнятості, яке постійно користується широким спектром послуг аби підібрати якісні кваліфіковані кадри на задоволення власних потреб. Лещенко Н.В. побажала успіху і процвітання, розширення і зростання. Щоб кожен рік успішної роботи, виводив СФГ «Промінь» на більш високий рівень, щоб висока продуктивність, злагоджені дії, відповідальність, ентузіазм, цілеспрямованість і високі амбіції завжди були нагороджені величезними прибутками і стабільністю.