16-а Щорічна Зустріч YES «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі»

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. YES сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв’язки України з міжнародними партнерами та підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розбудовує мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світі.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Богодухівська міська рада веде постійну та клопітку працю, щодо підвищення професійного рівня депутатів ради. У рамках Ялтинської Європейської стратегії 12-14 вересня у м. Києві, депутат міської ради Павло Григорович взяв участь у роботі Панелі для молодих регіональних лідерів та лідерок.

Політики та державні службовці з регіонів відіграють важливу роль у процесі імплементації реформ в Україні. Українська влада відводить стратегічне місце реформі з децентралізації, спрямованій на посилення повноважень регіональних адміністрацій та місцевих громад. Високо вмотивовані молоді активісти та державні службовці з усієї України зробили великий крок уперед на шляху до успішного втілення реформ. Форум українських регіональних державних службовців під час Щорічних Зустрічей YES надає поштовх амбіціям молодих регіональних лідерів та спрямовують їхню енергію на трансформування України. Відібрані учасники Форумів мають змогу перейняти передовий міжнародний досвід, дізнатися про найкращі світові практики, а також розвинути стратегічне та лідерське бачення. Це дозволяє їм вибудовувати широку мережу однодумців, які прагнуть змін в Україні та за її межами.

.

YES © 2019. Фотографи: Сергій Іллін, Олександр Індичий та Олександр Пілюгін