internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 45

16-а Щорічна Зустріч YES «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі»

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. YES сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв’язки України з міжнародними партнерами та підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розбудовує мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світі.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Богодухівська міська рада веде постійну та клопітку працю, щодо підвищення професійного рівня депутатів ради. У рамках Ялтинської Європейської стратегії 12-14 вересня у м. Києві, депутат міської ради Павло Григорович взяв участь у роботі Панелі для молодих регіональних лідерів та лідерок.

Політики та державні службовці з регіонів відіграють важливу роль у процесі імплементації реформ в Україні. Українська влада відводить стратегічне місце реформі з децентралізації, спрямованій на посилення повноважень регіональних адміністрацій та місцевих громад. Високо вмотивовані молоді активісти та державні службовці з усієї України зробили великий крок уперед на шляху до успішного втілення реформ. Форум українських регіональних державних службовців під час Щорічних Зустрічей YES надає поштовх амбіціям молодих регіональних лідерів та спрямовують їхню енергію на трансформування України. Відібрані учасники Форумів мають змогу перейняти передовий міжнародний досвід, дізнатися про найкращі світові практики, а також розвинути стратегічне та лідерське бачення. Це дозволяє їм вибудовувати широку мережу однодумців, які прагнуть змін в Україні та за її межами.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

YES © 2019. Фотографи: Сергій Іллін, Олександр Індичий та Олександр Пілюгін

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.