15 жовтня 2015 року

Переглядiв: 680

РЕЄСТРАЦІЯ  РІШЕНЬ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

БОГОДУХІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

 за 15 жовтня 2015 року

 

№ з/п

Назва питань, що розглядалися

Номер рішення

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за 9 місяців 2015 року

№227

Про виконання бюджету за 9 місяців  2015 року

№228

Про перейменування вулиць, провулків, площ, розташованих на території Богодухівської міської ради

№229

Про надання одноразової адресної грошової допомоги

№230

Про надання матеріальної допомоги квартальним міста

№231

Про зменшення розміру плати для батьків за перебування дитини у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 9 «Берізка» міської ради

№232

Про затвердження протоколу засідання житлової комісії від 15.10.2015 року

№233

Про присвоєння поштових адрес

№234

Про надання Богодухівській міській партії «Соціалісти» дозволів на розміщення зовнішньої реклами

№235

Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухіввода» та його затвердження

№236

Про затвердження штатного розпису КП «Богодухівжитло»

№237

Про виключення із числа службових приміщень квартири № 9 житлового будинку № 5 по вул.Комарова в м. Богодухові

№238

Про затвердження лімітів на скид стічних вод у міську систему каналізації

№239

Про надання допомоги у завезенні дров

№240

Про надання дозволу Говорусі Олені Олексіївні на інженерне переобладнання житлового будинку за адресою:   м.Богодухів, вул.Петровського, буд.21

№241

Про дозвіл на видалення насаджень

№242

Про дозвіл ФОП Скорик Олені Вікторівні на підключення до централізованої системи водопостачання нежитлового комплексу за адресою: м.Богодухів, вул.Підлісна, буд.2

№243

Про дозвіл Стахальському Олегу Миколайовичу на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння за адресою: м.Богодухів, вул.Заводська, буд.78

№244

Про дозвіл Пономаренко Галині Павлівні на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння за адресою: м.Богодухів, пров.Садовий, буд.42

№245

Про дозвіл Бондаренку Віктору Миколайовичу на підключення до централізованої системи водопостачання домоволодіння за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, буд.112

№246

Про затвердження розпорядження міського голови від 08.10.2015 № 88 «Про затвердження експертного звіту»

№247

Про надання дозволу КП «Богодухівжитло» на знесення будівлі складських приміщень, розташованої на території господарського двору за адресою: м.Богодухів, вул.Жовтнева, 9

№248

Про організацію перевезень пасажирів 25 жовтня 2015 року

№249

Про затвердження актів приймання-передачі  робіт і матеріальних цінностей переможцям  змагань та конкурсу «Влада і громада – разом!»

№250

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                      Богодухів                       № 227_

 

Про виконання Програми економічного та

соціального розвитку міста Богодухова

за 9 місяців 2015 року

 

Заслухавши інформацію міського голови Олексенко Н.І. про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за 9 місяців 2015 року, керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова за 9 місяців 2015 року взяти до відома (додається).

2. Виконавчому комітету, працівникам апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств виконкому міської ради продовжити роботу щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку міста Богодухова на 2015 рік.

 

Міський голова                                    Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

Інформація

про виконання Програми економічного та соціального

розвитку міста Богодухова за 9 місяців 2015 року

 

  Програма соціально-економічного розвитку міста Богодухова на 2015 рік була розроблена відповідно до вимог 3акону України «Про місцеве самоврядування в Україні». В програмі визначено оперативні цілі та завдання соціальної та економічної політики міської влади на 2015 рік.       Програма передбачає  концентрацію ресурсів на вирішенні ключових проблем розвитку міста, реалізації економічних, соціальних і природоохоронних заходів, виконання яких забезпечувало б покращення благоустрою міста, розбудову соціальної інфраструктури міста, наповнення дохідної частини бюджету міста, збереження енергетичних ресурсів, покращення дорожньо-транспортного комплексу,  розвиток житлово-комунального господарства, розвиток підприємництва, покращення роботи дошкільних закладів, підтримку сім’ї, дітей, молоді, розвиток культури та спорту, охорону навколишнього природного середовища.

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ.

Протягом звітного періоду укладено  22 договора оренди землі, з них  вперше  — на  17 ділянок. Станом на 01.10.2015 в оренді знаходиться 187 земельних ділянок площею 597,45 га. Надходження від оренди землі складають 30,0% надходжень до міського бюджету. За 9 місяців  2015 року надійшло 1668,6 тис.грн. орендної плати проти 1458 тис.грн в 2014 році, що на 210,6 тис.грн. або 14,4 % більше. Всього від плати за землю надійшло 2057,3  тис.грн (1725,4 тис.грн в 2014 році)..

Від проданих земельних ділянок отримано  904,7 тис.грн, з них — 169,8 тис.грн. від розстроченого платежу. Отримані від продажу кошти направлені на поповнення та ремонт матеріально-технічної бази комунальних підприємств, дошкільних навчальних закладів, покращення благоустрою міста.

ПРОМИСЛОВІСТЬ. Складна економічна та політична ситуація продовжувала негативно впливати на роботу підприємств, проте жодне з них на території міської ради не закрилось, збережені кадрові ресурси. Не повністю не працювало ПП «Хелком», за скороченим графіком/ в режимі неповної зайнятості працювали Богодухівський електромеханічний завод філія об’єднання «Комунар», Богодухівський УВП УТОС. Не зменшили випуск продукції продовжували працювати над розширенням асортименту та збільшенням випуску продукції: ТОВ «Лікорна», ФОП Скорик (забійний цех), колишня швейна фабрика, ФОП ПАнов О.Ф. (мебельна фабрика) та інші. ТОВ «Богодухівський молзавод» встановив лінію нанофільтрації сироватки, ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор»  закупив і встановив обладнання для випуску шпрот, печені тріски та паштету в євробанках «Hansa». БЕМЗ тісно співпрацював з міською радою відповідно до укладеної угоди про соціально-економічне партнерство, виготовлялись елементи до дитячих павільйонів,  спортивних майданчиків, контейнери, та інше, укладено договір на пошиття постільної білизни для міських ДНЗ.

РЕГУЛЯТОРНА  ПОЛІТИКА, ТОРГОВЕЛЬНЕ, ПОБУТОВЕ ТА ТРАНСПОРТНЕ              ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ.

В місті працюють 157 приватних магазинів та кіосків, 15 приватних аптек і ветаптек, 12 закладів громадського харчування, 36 об’єктів побутового обслуговування населення, 9 автозаправок.  Відкрились (відновили роботу)  2 магазина (по вул. Шевченка і по вул.Леніна), закрилось два (мікрорайон Дем’янівка, вул. Шевченка «Покровський»). Відповідно до затверджених міською радою Правил торгівлі на ринках в попередньому режимі працювали та надавали торгівельні місця ринки: ТОВ «Богодухівський ринок», торгівельні майданчики ПП «Гранд» і БГКТ «Підприємець».

Здійснено аналіз собівартості міських пасажироперевезень і приведено розмір тарифу до його нормативної  собівартості  (4,00 грн  за 1 місце) для перевізників КП «Богодухівжитло та ФОП Дубонос Н.В. Перевезення пасажирів по місту здійснювалось відповідно до укладених з міською радою договорів двома перевізниками (КП «Богодухівжитло» та ПП Дубонос Н.В.) за п’ятьма маршрутами. КП «Богодухівжитло» забезпечуються міські пасажироперевезення комунальним транспортом за трьома маршрутами: Центр (пл.Леніна) — ТОВ СП Перемога, Центр (пл.Леніна) – с.Семенів Яр, Центр (пл.Леніна) – вул.Петровського, всього за півроку перевезено 14756 пасажирів, проти 14565 за відповідний період минулого року.

Протягом  9 місяців 2015 року міською радою прийнято 1 регуляторний акт: Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації, затверджених рішенням міської ради від 18.01.2013 № 1173-VI (XXVIII сесія  VI скликання)».

Крім того, на початку 2015 року відповідно до змін в Податковому Кодексі України міською радою встановлені: податок на майно (на нерухоме майно, відмінне від  року земельної ділянки, транспортний податок, плата за землю), акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів та внесені відповідні зміни до рішення «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців».

БЛАГОУСТРІЙ. На благоустрій міста з міського бюджету протягом 9 місяців 2015 року  профінансовано 2724,5 тис.грн. загального та спеціального фондів які були використані на оплату праці працівників з благоустрою, придбання пального та інших матеріалів, оплату електроенергії, створення елементів благоустрою.

Продовжувалась  робота з розширення мережі зовнішнього освітлення вулиць. Освітлені вулиці Леніна (р-н «Перемога»), Оксенича, Червоний Яр, провулки Ударний, Червоний Яр, Колгоспний, Каразіна. Підтримувався робочий стан об’єктів вуличного освітлення і світлофорного обладнання, замінялись лампи, здійснювався демонтаж та ремонт старих світильників. Встановлено 40 енергозберігаючих світильників (всього по місту 563 енергозберігаючих з 1,5 тисячі загальної кількості), замінено 395 лампочок, з них натрієвих 50. Вартість матеріалів для забезпечення вуличного освітлення склала 84,8  тис.грн. На оплату спожитої електроенергії використано – 165,6 тис.грн. Не освітленими залишається близько 7% території міста (вул. Садовий Яр, вул. Костянтинівська, частина вулиць Димітрова, частина вулиць  8 Березня, Котовського, Привокзальна Слобідка).

До об’єктів благоустрою додались  5 дитячих ігрових майданчиків (Лозівська, Воровського -2014 рік, Лозівська, Радянська, пл. Леніна –міський парк -2015 рік) -192,4 тис.грн. та автозупинка по вул.Харківській — 8,6 тис.грн.

В сфері санітарного очищення міста:

-  виконано паспортизацію та інвентаризацію ТПВ, отримано дозволи на їх розміщення –  7,8 тис.грн.;

-   придбано 25 контейнерів (56,8 тис.грн.),  огорожі майданчиків для збору ТПВ – 44,6 тис.грн., бензопила, бензокосарка та 2 мотокоси  – 17,4 тис.грн.;

-   спиляно 78 аварійних дерева, проведено обрізку сухих гілок дерев;

-  прочищено водосточні канави та зливні лотки по вулицях Радянській, Урицького, Чапаєва.

Відремонтовано 4 шахтних колодязів (вул. та пров. Короленка, Латіна, Колгоспна), огорожу на колодязі по пров. Залиманівському.

На території міського звалища ТПВ іде до завершення будівництво Комплексу з управління комунальними відходами, розпочате в 2013 році за кошти обласного фонду  охорони навколишнього природного середовища та інвестора. Замовник будівництва – Департамент капітального будівництва ХОДА, генеральний підрядник ТОВ «ЕКОВТОР».

В межах фінансування здійснювались утримання та ремонт доріг комунальної власності:

-                     за кошти місцевого бюджету виконано поточний ремонт доріг та тротуарів по вулицях Урицького, Чернієнка, Міліцейська, Комсомольська, Радянська, Гагаріна, Комарова, Жовтневій,  площах Леніна, Бурлака, Жовтневій, тротуару пл. Леніна, місцевий парк, пров.Кірова, капітальний ремонт дороги по вул. Молокова -975,2,0 тис.грн;

-                       придбано щебінь та проведено засипку ям на вулицях Чкалова,8-го Березня, Оксенича, Ломоносова, Лозівська, Червоний Яр, Воровського, Генерала Нікітіна, Пролетарська, Замісцева, Комарова, Шевченка, Латіна, Варакіна, Леніна-Бєляєва, Кривоносова, Привокзальна Слобідка, Суворова, Ватутіна, Щербакова, Горького, Кооперативна,1-го Травня, Харківська Набережна, Матюхіна, Руднєва, пров.Будівельний, Вокзальний, Ударний, Куйбишева, 8-го Березня, Будівельний, під’їзд до с. Семенів Яр, міський парк в кількості 604м.куб. -91,0 тис.грн,

-                     придбано фарбу шосейну — 3,6 тис. грн. для нанесення розмітки, сіль – 31,0 тис.грн.;

-                     виконано поточний ремонт світлофорного обладнання – 2,1 тис.грн;

-                     придбано та встановлено дорожних знаків  — 18,2 тис.грн;

-                     проведено грейдерування ґрунтових доріг  по місту,  посипання вулиць пісчано-солевою сумішшю та розчищення доріг від снігу комунальною технікою—11,6 тис.грн.

Неодноразово на прохання міської ради для розчищення вулиць від снігу залучалась техніка приватних підприємців. В результаті, за  складних погодних умов затримки руху транспорту не спостерігалося.

В серпні 2015 року отримано дорожню комунальну машину з відвалом для чищення доріг та піскорозкидувачем вартістю  450,0 тис.грн., придбану в  2013 році за  процедурою відкритих торгів.

Силами КП «Богодухівжитло» та з залученням підприємств, організацій та населення міста проведено роботу із очищення парків та інших місць загального користування, висаджено дерева, квіти, викошуються газони,  парки, узбіччя доріг.

Житловий фонд комунальної власності налічує 106 будинків загальною площею 88 тис. кв. м., всі квартири опалюються індивідуально. Підприємством надаються послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (5 послуг), здійснюються певні заходи щодо комплексної підготовки житлових будинків до зимового періоду, зокрема:

- здійснено перевірку та ремонт димових та вентиляційних каналів будинків житлового фонду підприємством БЕМЗ з видачею актів ДПО- 24,2 тис.грн.;

- виконані роботи з герметизації інженерних вводів в житлових будинках;

- ремонтні роботи з забезпечення  освітлення місць загального користування будинків житлового фонду виконуються постійно та в повному обсязі.

У  зв’язку з  значним зростанням цін на паливно-мастильні матеріали, енергетичні та матеріальні ресурси, збільшенням відсотків сплати до державних фондів, відповідно до чинного законодавства, здійснено коригування тарифів на послуги з  вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Станом на 01.10.2015 у Богодухові зареєстровано 13 юридичних осіб зі статусом ОСББ. Три з них створено в 2015 році.

Міська рада щорічно залучає ОСББ до участі у різноманітних конкурсах, пріоритетним напрямком яких є поліпшення стану матеріально-технічної бази об’єктів житлово-комунального господарства.

У 2015 році ОСББ «Фортуна» (вул.Охтирська, 27/9) стало переможцем конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», який щороку проводиться Харківською обласною радою.

На ремонт покрівлі вказаного будинку з обласного бюджету виділено 93,212 тис.грн., міською радою для співфінансування ремонтних робіт виділено 276,964 тис.грн.

Міською радою і надалі передбачатимуться в бюджеті кошти для підтримки ОСББ.   

 

ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ. Протяжність водопроводів по місту становить 72 км. Водою з міського водопроводу користується  60%  мешканців населених пунктів Богодухівської міської ради, послугами  міської каналізації — 18,3%, послугами з вивезення рідких відходів — 36 %.

Протягом звітного періоду до водопровідної мережі підключено 76 нових абонентів,  що на 47,3 % більше ніж за аналогічний період 2013 – 2014 років. Загальна кількість споживачів послуги на 01 жовтня 2015 року налічує 4770 абонентів, у т. ч. населення 4645, бюджетні установи 29, інші (госпрозрахункові) 96 абонентів.

Комунальним підприємством «Богодухіввода» проводились планові організаційно-технічні заходи з модернізації системи водопостачання та водовідведення в місті та забезпечення населення якісними послугами.

 • Ліквідовано 62 пориви водопровідної мережі.
 • Виконані роботи з заміни та ремонту внутрішньо — будинкових каналізаційних мереж в багатоквартирних будинках по вул. Космічна 1/3, та  вул. Катукова 7.
 • Ведуться роботи з ремонту каналізаційних колодязів дворової каналізації.
 • Проведені роботи з заміни водопровідних, каналізаційних мереж та сантехнічних аксесуарів в дитячих садках № 5, № 7, № 6, № 8.
 • Створено запас глибинних насосів для їх заміни в разі виходу з ладу: відремонтовано 3, придбано 3 різнотипних насосів вітчизняного виробництва  та один енергосберігайчий насос  типу SPERIONI з  автоматизованою системою плавного пуску та контролю насосу.
 • Замінено глибинний насос на водозаборах вул. Комарова, ВАТ «Богодухівське», Катукова, водозабір «Північний».
 • Відремонтовано повітродувку на очисних спорудах по вул. Комарова.
 • Придбано та встановлено енергозберігаючий насос типу DAB на другого підйомі водозабору «Південний».
 • Виконані роботи з герметизація водонапірної башти «Катукова».
 • Розроблений та затверджений енергопаспорт підприємства.
 • В стадії розробки науково-винахідницька робота «Схема оптимізації системи водопостачання та водовідведення м. Богодухів».
 • Встановлено та прийнято на абонентський облік 344 нових водяних лічильників.

Для придбання основних засобів та  розвитку матеріально-технічної бази КП “Богодухіввода” у 2015 р. виділено виділено 825 тис.грн, з них на:

-розробку проектів землеустрою під об’єкти будівництва системи водовідведення ( КНС по вул Млиновій, очисні споруди на територіі Павлівської сільської ради) та відшкодування втрат за нецільове використання земель сільськогосподарського призначення – 149,тис.грн.;

-коригування кошторису до проекту з будівництва водопровідної мережі від водогону по вул.  Пушкіна до водозабору по вул.  Катукова -  4 тис. грн.;

-придбання 12 лічильників води для обладнання внутрішньо будинкового обліку водопостачання (замінено 2 шт) – 29,0 тис. грн.;

- обладнання, інвентарю та матеріалів для ремонту мереж водопостачання та водовідведення  -141.1 тис. грн., в тому числі:

- каналізаційних труб для часткової заміни дворової та будинкової мережі водовідведення житлових будинків комунальної власності;

- засувок різного діаметру для  заміни на  мережах водопостачання (за потребою), замінено 5 шт.;

- пожежних гідрантів для  заміни на  мережах водопостачання (за потребою);

- кришок на люки колодязів мереж водопостачання та водовідведення (встановлено 7 шт);

- насосів для артсвердловин (5 шт)- 181,4 тис.грн.;

- приладу для чистки внутрішньо будинкових та наружних мереж . приладу для чистки внутрішньо будинкових та наружних мереж – 62 тис.грн.;

-дизельгенератора,-47,4 тис.грн6;

-перфораторів (2 шт)- 27,1 тис.грн.;

-бензорізу-23,6 тис.грн.;

-лічильників води (в комплекті з фарнітурою) для обладнання внутрішньо будинкового обліку водопостачання- 76,8 тис.грн.;

- компактного пристрою для контролю якості природної, питної та стічної води типу «Фотометр 7500» -74,6 тис.грн.;

-системи відео спостереження-15 тис.грн.

Ведуться роботи відповідно до розроблених та визначених для фінансування у 2015 році  проектів з реконструкції водопровідно- каналізаційних мереж.

СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. Вживалися заходи для реалізації програм міської ради: підтримки учасників бойових дій на території інших держав та соціального захисту населення. Продовжували надавати інвалідам по зору I групи, які не користуються іншими пільгами з оплати за спожиті комунальні послуги, 25% знижку на оплату за електроенергію, природний газ, послуги водопостачання і водовідведення, квартирної плати та виплату компенсації на придбання твердого палива.

З міського бюджету виділено на соціальний захист населення 112,2 тис. грн.,  з них на утримання ветеранської організації  — 21,0 тис. грн.,  організації воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних війн  -2 тис. грн., матеріальну допомогу 89,2 тис. грн., у тому числі двадцятьом учасникам АТО по 1 тис.грн. На придбання путівок на оздоровлення дітей з малозабезпечених сімей виділено  з міського бюджету 36 тис.грн.

ОСВІТА. В шести комунальних дошкільних навчальних закладах міської ради станом на 01.09.2015 виховується 608  дітей. На фінансування галузі «Освіта» за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів міського бюджету використано 4591,8 тис.грн., з них субвенція -4231,6 тис.грн. Протягом 9 місяців своєчасно проводились всі розрахунки: виплачувалась заробітна плата, оплата за спожиті енергоносії, продукти харчування дітей та інше. Протягом опалювального сезону забезпечено належне опалювання закладів. Вартість харчування однієї дитини в день установлена в ясельних групах 12,60 грн., фактична – 8,67 грн., в групах 3-6 (7) років установлена 18,00 грн., фактична -  13,67 грн. Закупівля молока та риби для дитячих дошкільних закладів здійснюється на підставі проведених конкурсних торгів.

КУЛЬТУРА І ДУХОВНІСТЬ. За сприяння міської ради організовано і проведено низку культурно-масових заходів, забезпечено нагородження, вручення призів, покладання квітів, вшанування ветеранів війни та інше, зокрема:

урочисте вручення стипендій міської ради “Надія Богодухова” для творчої і обдарованої учнівської молоді, яка найбільше проявила себе у навчанні, мистецтві та спорті ( 6 стипендиатів);

вшанування пам’яті воїнів з нагоди річниці виведення радянських військ в Афганістану;

урочистий прийом у міського голови жінок міста з нагоди 8 Березня;

вшанування працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення;

Дні:  перемоги, визволення міста, незалежності України тощо.

До всіх професійних свят кращим представникам трудових колективів міською радою вручались грамоти, квіти, подарунки.

РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ. Працює  офіційний веб-портал Богодухівської міської ради, структура якого дозволяє всім користувачам Інтернету знайомитись з історією міста, складом міської ради, планами діяльності, новинами, ухваленими рішеннями та брати участь в обговоренні актуальних питань. Для висвітлення питань діяльності міської ради на сторінках газети «Маяк» регулярно розміщувались матеріали з благоустрою міста, житлово-комунального господарства та інших. На співфінансування газети «Маяк» з міського бюджету відповідно до Програми  використано 15,0 тис.грн.

БЮДЖЕТ. За 9 місяців  2015 року надходження до міського бюджету з урахуванням трансфертів з інших бюджетів та вільних залишків коштів станом на 01.01.2015, спрямованих на видатки, склали 17532,2 тис.грн.

Власних доходів надійшло 6855,2 тис.грн., що становить 115,6 відсотків  затверджених міською радою показників, перевиконання складає 926,6 тис. грн. Доходів спеціального фонду (без трансфертів) до міського бюджету надійшло 1674,6 тис.грн.

Субвенція з районного бюджету на утримання закладів освіти та культури  надійшла в повному обсязі – 4682,3 тис.грн.

На звітний період міським бюджетом за загальним та спеціальним фондами з урахуванням спрямованих залишків коштів, які склалися на 01.01.2015 року та цільових субвенцій плановий обсяг видатків міського бюджету склав 16361,9 тис.грн.  Фактичне виконання видатків міського бюджету складає 13282,6 тис.грн., або 81,2 % до плану з урахуванням змін.

З метою ефективного управління бюджетними коштами та недопущення дебіторської і кредиторської заборгованості, фінансування запланованих видатків міського бюджету проводилось в межах взятих бюджетних зобов’язань відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів. Видатки загального фонду міського бюджету виконані в сумі 9148,1 тис.грн. або 84,3 % до плану (затверджено з урахуванням внесених протягом звітного  періоду змін в сумі 10846,9 тис.грн.).

Фінансування установ та заходів проводилось в першу чергу на захищені статті, з них: на оплату праці спрямовано – 4614,5 тис.грн.; видатки на харчування проведені у сумі 283,4 тис. грн.; на оплату енергоносіїв – 777,5 тис. грн. Заборгованість по виплаті заробітної плати в установах, що фінансуються з міського бюджету, відсутня.

Видатки спеціального фонду міського бюджету з урахуванням внесених протягом звітного  періоду змін затверджені в сумі 4134,5 тис.грн., з яких профінансовано – 4134,5 тис.грн., касові видатки склали 4134,5  тис.грн. або 25,7 % до уточненого плану.

Крім того, до складу видатків спеціального фонду міського бюджету  належать  власні надходження бюджетних установ надходження яких за звітний період склали    404,0 тис.грн., касові видатки 394,5 тис.грн. Власні надходження бюджетних установ використовувались відповідно до рішення про місцевий бюджет за напрямами передбаченими  постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 р. № 659 „ Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання”.

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ. З метою залучення коштів інвесторів в розвиток інфраструктури міста міською радою виділялись кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації під будівництво об’єктів, визначених Програмою соціально-економічного розвитку міста та іншими довгостроковими програмами. За наявності такої документації використовується кожна можливість для подання проектів на різні конкурси та під час планування обласного і державного бюджету.

Для включення до  Плану реалізації Стратегії Харківської області на період 2015-2017 років міською радою були надані пропозиції щодо фінансування 9-ти актуальних для міста проектів, чотири з них, разом з відповідним пакетом документів, були подані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 « Про затвердження Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» у 2015 році, а саме:

1) «Будівництво каналізаційного колектору по вул. Чалого, вул. Загорулька, вул. Урицького в м. Богодухові» — 3419,374 тис.грн.

2) «Реконструкція системи водовідведення в місті Богодухів ( другий пусковий комплекс) Реконструкція очисних споруд вул. Катукова» — 4668,64 тис.грн.;;

3) «Будівництво водопровідної мережі від водогону по вул. Пушкіна до водозабору по вул. Катукова в м. Богодухові Харківської області»- 614,291 тис.грн.;

4) «Реконструкція водопроводу по вулицях Робочій, Заводській, Горького, Загорулька в м. Богодухові» — 1023,338 тис.грн.

Всі етапи конкурсного відбору для реалізації у 2015 році  пройшли проекти з будівництва каналізаційного колектору по вул. Чалого, вул. Загорулька, вул. Урицького та  з будівництва водопровідної мережі від водогону по вул. Пушкіна до водозабору по вул. Катукова. На виконання робіт з реконструкції водопроводу по вулицях Робочій, Заводській, Горького, Загорулька рішенням обласної ради  від 18.05.2015 виділено 1023,338 тис.грн., з реконструкції водопроводу по пров. Садовому — 311,175 тис.грн.

Щодо решти проектів, то по мірі виготовлення ПКД та отримання експертиз, вони також будуть подаватись міською радою на конкурсний відбір відповідно до постанови КМУ №195 для фінансування у 2016-2017 роках. Проект щодо будівництва  водопроводу в с.Семенів Яр(2296,798 тис.грн) та  реконструкції насосної станції по вул. Катукова,1(330,043 тис.грн) подано на конкурс для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Відповідно до  рішення міської ради «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»  від 27.02.2015  № 2138-VІ (LІІ сесія VІ скликання) міським головою підписана Угода мерів, мета якої полягає в в участі міст і селищ у вирішенні проблем  потепління клімату:зменшення викидів С02, зростання енергоефективності, збільшення частки відновлювальних джерел енергії в структурі енергоносіїв.

В рамках програми «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення. Програми розвитку ООН в Україні на 2015 рік», в зв’язку з розробкою та втіленням пілотних проектів з енергоефективного освітлення в муніципальному секторі, міська рада направила пропозиції з модернізації освітлювальних приладів вуличного освітлення для подальшого залучення інвестицій по вулицях Охтирська, Чкалова, Байдукова, Робоча, Петровського, Руднєва, Дерегуса, Дем’яна Бєдного, Третяківська, Віталія Сахна, Лозівська, Пролетарська, Радянська, Привокзальна Слобідка, Воровського, Оксенича, Червоний Яр, частину вулиці Леніна та  мікрорайони вулиць: Шевченка, Чалого, Охтирської, Дем’яна Бєдного.

 

В рамках інвестиційного проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» за кошти німецького банку  KfW, з метою забезпечення житлом вимушених переселенців та підтримки об’єктів соціальної інфраструктури  в районах, де мешкають вимушені переселенці зі сходу, Богодухівська міська рада надала пропозиції щодо  виконання реконструкції будівель недобудованого дитячого садка, розташованого  в с. Семенів Яр, вул.Калініна,17 та двоповерхового гуртожитку, розташованого по вул. Космічній, 1/1 в м.Богодухові, під 24- квартирний житловий будинок. Пропозиції міської ради пройшли попередній відбір. Наразі конкурсною комісією розглядається інший варіант для інвестування: «Реконструкція будівлі (двоповерхової) колишнього стаціонару шкіровенерологічного відділення центральної районної лікарні по вул.Моргунова,23Б, м.Богодухів» та «Капітальний ремонт частини покрівлі, заміна вікон і дверей будівлі Богодухівської гімназії №1, пл. Каразіна,14, м.Богодухів».

У 2015 році продовжена робота міської ради щодо реалізації міні-проектів «Влада та громада разом». На реалізацію наданих ініціативними групами батьків, жителів вулиць та будинків конкурсних проектів профінансовано:

- «Зробимо ліцей сучасним» ( поточний ремонт каналізації Богодухівського ліцею № 3) — 59 тис. грн.;

- «Великі перемоги починаються з дитячого садка» (встановлення спортивного майданчика ДНЗ № 9 «Берізка») — 40,1 тис. грн.;

- «Веселі дзвіночки» (покрівля павільйону ДНЗ № 6 «Дзвіночок»)- 99,9 тис. грн.;

- «Спортмайданчик на Радянській скликає друзів» ( встановлення спортивного майданчика на вулиці Радянській) — 21,7 тис. грн.;

- « Щасливі діти – щаслива країна» ( встановлення дитячого майданчика на вулиці Лозівської) – 30,5 тис.грн.;

- «Формуємо здорову націю» ( встановлення спортивного майданчика на території Богодухівської гімназії № 1) – 17,5 тис.грн.;

- «Все починається з малого» ( встановлення дитячого майданчика на території Богодухівського ліцею № 3) — 23,5 тис.грн.;

- «Чисте середовище» (підключення системи водовідведення до каналізаційного колектора  будинку по вул. Космічній, 1/3) — 16,0 тис.грн.

В тому числі ініціативними групами внесені власні кошти  та матеріали від 0,5 тис.грн. до 18 тис.грн.

 

 

Заступник міського голови                                      І.В.КОВАЛЕНКО

 

Головний бухгалтер                                                      Т.В.ДЕРЕВЕДМЕДЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                         Богодухів                            № 228

 

 

Про виконання бюджету за 9 місяців  2015 року

 

Заслухавши звіт головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Дереведмедь Т.В. про виконання бюджету за 9 місяців 2015 року, з метою  інформування міської ради з цього питання, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про виконання бюджету за 9 місяців 2015 року взяти до відома:

- загальний фонд бюджету

по доходах в сумі 11537505 грн.

по видатках в сумі 9148116 грн.

- спеціальний фонд бюджету

по доходах в сумі 1312181 грн.

по видатках в сумі 4134521 грн.

2. Це рішення затвердити на черговій сесії міської ради.

 

 

Міський голова                                    Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про виконання міського бюджету за  9 місяців 2015 року

(за даними квартального звіту)

За 9 місяців  2015 року надходження до міського бюджету з урахуванням трансфертів з інших бюджетів та вільних залишків коштів станом на 01.01.2015, спрямованих на видатки, склали 17532066 грн..

Власних доходів надійшло 6855205 грн., що становить 115,6 відсотків, затверджених міською радою показників, перевиконання складає 926603 грн.

Доходів спеціального фонду (без трансфертів) до міського бюджету надійшло 1674622 грн.

Субвенція з районного бюджету на утримання закладів освіти та культури  надійшла в повному обсязі – 4682300 грн.

На звітний період міським бюджетом за загальним та спеціальним фондом з урахуванням спрямованих залишків коштів, які склалися на 01.01.2015 року та цільових субвенцій плановий обсяг видатків міського бюджету склав 16361866 грн.  Фактичне виконання видатків міського бюджету складає 13282637 грн., або 81,2 % до плану з урахуванням змін.

З метою ефективного управління бюджетними коштами та недопущення дебіторської і кредиторської заборгованості, фінансування запланованих видатків міського бюджету проводилось в межах взятих бюджетних зобов’язань відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

Видатки загального фонду міського бюджету виконані в сумі 9148116 грн. або 84,3 % до плану (затверджено з урахуванням внесених протягом звітного  періоду змін в сумі 10846941 грн.).

Фінансування установ та заходів проводилось в першу чергу на захищені статті, з них: на оплату праці спрямовано – 4614503 грн.; видатки на харчування проведені у сумі 283415 грн.; на оплату енергоносіїв – 777522 грн.

По окремих галузях міського бюджету стан виконання характеризується такими показниками.

Видатки на утримання міської ради передбачені в сумі 1295000 грн., профінансовані у сумі 1053620 грн., касове виконання складає 1053620 грн., в тому числі на захищені статті спрямовано 910763.грн. або 86,4 % із загального обсягу видатків.

По освіті при плані 5866900 грн. асигнування профінансовані в  сумі 4880819 грн., касові видатки склали 4880819 грн. (83,2 % до плану з урахуванням змін), з них на захищені статті витрат спрямовано 4666357 грн., або 96 %.

По соціальному захисту видатки передбачені в сумі 156800 грн., профінансовані в обсязі 112169 грн., касові видатки склали 112169 грн., або 71,5 % до плану з урахуванням змін.

По благоустрою видатки передбачені в сумі 2773400 грн., профінансовані в обсязі 2476338 грн., або 89,3 % до плану з урахуванням змін.

По культурі і мистецтву видатки передбачені в сумі 108900 грн., профінансовані та використані в сумі 100326 грн., з яких на захищені статті витрат спрямовано 98320 грн., або 92,1 %.

Заборгованість по виплаті заробітної плати в установах, що фінансуються з міського бюджету, відсутня.

Видатки спеціального фонду міського бюджету з урахуванням внесених протягом звітного  періоду змін затверджені в сумі 5514925 грн., з яких профінансовано – 4134521 грн., касові видатки склали 4134521 грн. або 75 % до уточненого плану.

Крім того, до складу видатків спеціального фонду міського бюджету  належать  власні надходження бюджетних установ надходження яких за звітний період склали    403978 грн., касові видатки 394454 грн. Власні надходження бюджетних установ використовувались відповідно до рішення про місцевий бюджет за напрямами передбаченими  постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 р. № 659 „ Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання”.

 

Головний бухгалтер централізованої

бухгалтерії міської ради                                                             Т.Дереведмедь

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015

Богодухів

               № 229

 

Про перейменування вулиць,

провулків, площ, розташованих на території

Богодухівської міської ради

 

Розглянувши рішення спільного засідання  комісії з найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради та робочої групи щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Богодухівської міської ради від 13.10.2015, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до Порядку найменування або перейменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів та подій, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дощок на території Богодухівської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 22.05.2015 №2183-VI (LVсесія VI скликання), Статуту територіальної громади міста Богодухова, затвердженого рішенням міської ради від 18.09.2003 року (X сесія  XXIV скликання) та керуючись пунктом 1 статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Перейменувати розташовані на території Богодухівської міської ради:

вулиці: Артема – на Покровську,

Леніна – на Центральну,

Радянську – на Українську,

Урицького – на Троїцьку;

провулки: Артема – на Покровський,

Радянський – на Український;

площі: Кірова – на Незалежності,

Леніна – на Соборності.

2. Внести це рішення на розгляд Богодухівської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Коваленка І.В., Рогинську Л.І.

 

Міський голова                                   Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й     К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                            Богодухів                          № 235

 

Про надання Богодухівській міській партії «Соціалісти» дозволів на розміщення зовнішньої реклами

 

Розглянувши протокол №11 засідання робочого органу з питань діяльності в галузі зовнішньої реклами виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 09.10.2015,  відповідно до рішення Богодухівської міської ради «Про упорядкування процесу розміщення зовнішньої реклами на території Богодухівської міської ради» від 27.09.2013 № 1488-VI (XXXVI сесія VI скликання) зі змінами,  керуючись Законом України «Про рекламу», статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати Богодухівській міській партії «Соціалісти» (Ярошенко В.П.) дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами — банера (розміром 2м х 3м) на стіні будинку приватної власності за адресою: м.Богодухів, вул.Шевченка, буд.2, строком на 30 днів.

2. Доручити голові робочого органу з питань діяльності в галузі  зовнішньої реклами виконавчого комітету Богодухівської міської ради Коваленку Ігорю Віталійовичу підписати дозволи на розміщення зовнішньої реклами Богодухівській міській партії «Соціалісти» за вказаною адресою та інші визначені законодавством документи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                           Богодухів                                          №236

 

Про внесення змін до штатного розпису

КП «Богодухіввода» та його затвердження

 

Розглянувши лист директора КП «Богодухіввода» Слесарєва В.В. від 13.10.2015 №416 про внесення змін до штатного розпису підприємства, з метою упорядкування штатної чисельності працівників, забезпечення ефективної діяльності підприємства, у зв’язку зі зміною умов праці, керуючись статтею 8 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до штатного розпису КП «Богодухіввода», а саме:

1) скоротити вакантні посади:

- фахівець з водопровідно-каналізаційного господарства – 1,0 штатна одиниця;

- слюсар-ремонтник 3 розряду — 1,0 штатна одиниця;

- водій автотранспортного засобу (асенізаційної машини) — 1,0 штатна одиниця;

2) ввести посади:

- касир – 0,7 штатної одиниці;

- машиніст насосних установ – 1,6 штатних одиниць;

- оператор очисних споруд – 0,8 штатної одиниці;

- водороздавальник – 1,0 штатна одиниця;

- слюсар-ремонтник 2 розряду – 1 штатна одиниця;

- тракторист 1 розряду – 0,5 штатної одиниці;

- сторож — 1 штатна одиниця;

- комірник – 0,5 штатної одиниці.

2. Директору КП «Богодухіввода» Слесарєву В.В. попередити працівників про зміну умов праці відповідно до чинного законодавства України.

3. Затвердити на 01 жовтня 2015 року штатний розпис КП «Богодухіввода» в кількості 50,1 штатних одиниць.

4. Рішення виконкому міської ради від 06.05.2014 № 113 «Про внесення змін до штатного розпису КП «Богодухіввода» та його затвердження» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова                                          ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                           Богодухів                                          №237

 

Про затвердження штатного розпису

КП «Богодухівжитло»

 

Розглянувши лист заступника начальника КП «Богодухівжитло» Назаренка Ю.М. від 13.10.2015 № 625 про затвердження штатного розпису підприємства, у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з 01.09.2015, керуючись статтею 8 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити з 07.09.2015 штатний розпис КП «Богодухівжитло» у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова                                                         ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                            Богодухів                  № 238

 

Про виключення із числа службових приміщень

квартири № 9 житлового будинку № 5 по

вул.Комарова в м. Богодухові

 

Розглянувши лист головного лікаря КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Грищенка М.І. від 15.10.2015 № 01-15/975 про виключення із числа службового житла квартири № 9 у 30-ти квартирному житловому будинку за адресою: м.Богодухів, вул.Комарова, 5 та рішення сесії Богодухівської районної ради від 12.10.2015 № 1003-VI «Про надання згоди на виключення із числа службового житла квартири № 9 у 30-ти квартирному житловому будинку розташованому за адресою: м.Богодухів, вул.Комарова, 5» (XLVI позачергова сесія VI скликання), керуючись постановою Ради Міністрів РСР від 04.02.1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення» (зі змінами), Житловим кодексом Української РСР, статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Виключити із числа службових приміщень квартиру № 9 житлового будинку № 5 по вул.Комарова в м.Богодухові.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

 

Міський голова                                   Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                           Богодухів                                          №247

 

Про затвердження розпорядження міського

голови від 08.10.2015 № 88 «Про затвердження

експертного звіту»  

 

Розглянувши розпорядження міського голови від 08.10.2015 № 88 «Про затвердження експертного звіту» щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт опалення будинку ДНЗ № 5 по вул. Пушкіна, 24 в місті Богодухові Харківської області (коригування)», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити розпорядження міського голови від 08.10.2015 № 88 «Про затвердження експертного звіту» щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт опалення будинку ДНЗ № 5 по вул. Пушкіна, 24 в місті Богодухові Харківської області (коригування)» на загальну суму 284,575 тис. грн., в тому числі:

- будівельні роботи – 253,468 тис. грн.;

- устаткування — 4,796 тис.грн.;

- інші витрати – 26,311 тис. грн. (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Т.В.Дереведмедь.

 

Міський голова ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                                           Богодухів                                          №248

 

Про надання дозволу КП «Богодухівжитло» на знесення будівлі складських приміщень, розташованої на території господарського двору за адресою: м.Богодухів, вул.Жовтнева, 9  

 

Розглянувши лист начальника КП «Богодухівжитло» Ярошенко Н.М. від 13.10.2015 № 622 про надання згоди на знесення будівлі складських приміщень, у зв’язку з аварійним станом, звіт ПП «Неонета» «Про технічний стан несучих будівельних конструкцій будівлі складських приміщень розташованої на території господарського двору КП «Богодухівжитло» по вул.Жовтневій, №9 в м.Богодухові Богодухівського району Харківської області на предмет можливості подальшої її експлуатації», керуючись підпунктом 1 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл КП «Богодухівжитло» на знесення будівлі складських приміщень, розташованої на території господарського двору за адресою: м.Богодухів, вул.Жовтнева, 9, враховуючи її аварійний стан.

2. Начальнику КП «Богодухівжитло» (Ярошенко Н.М.) провести оприбуткування придатного для використання будівельного матеріалу відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та головного бухгалтера централізованої бухгалтерії міської ради Т.В.Дереведмедь.

 

Міський голова                                                         ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.10.2015                      Богодухів               №249

 

Про організацію перевезень пасажирів 25 жовтня 2015 року

 

З метою створення належних умов для перевезення жителів територіальної громади під час проведення місцевих виборів та керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1. КП «Богодухівжитло» (начальник Ярошенко Н.М.) організувати 25 жовтня 2015 року перевезення пасажирів мікроавтобусами «Газель» ГАЗ‑32213 державний номер АХ 9375 ВК, «Газель» ГАЗ‑32213 державний номер АХ 9369 ВК за маршрутами:

ТОВ СП «Перемога» — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1 (пл.Каразіна, 14);

Село Москаленки — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1 (пл.Каразіна, 14);

Село Паляничники — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1 (пл.Каразіна, 14);

ВАТ «Богодухівське» — виборча дільниця № 630130, клуб с.Семенів Яр;

Вулиця Костянтинівка села Семенів Яр — виборча дільниця № 630130, клуб с.Семенів Яр;

Село Мусійки (автобусна зупинка) — виборча дільниця № 630125, приміщення районного будинку культури.

Розклад руху додається.

2. Централізованій бухгалтерії міської ради (Дереведмедь Т.В.) провести розрахунки з КП «Богодухівжитло» за перевезення пасажирів 25 жовтня згідно з наданими документами.

3. Цю інформацію оприлюднити у районній громадсько-політичній газеті «Маяк» та на офіційному веб-порталі міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В.

 

Міський голова                                     Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні виборці!

Богодухівська міська рада повідомляє розклад руху автобусів з віддалених мікрорайонів міста і сіл міської ради до виборчих дільниць у день місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

1. Маршрут ТОВ СП «Перемога» — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1

(час відправлення)

ТОВ СП «Перемога»

Виборча дільниця № 630127

8-30

9-00

9-30

10-00

10-30

11-00

11-30

12-00

12-30

13-00

13-30

14-00

14-30

15-00

15-30

16-00

16-30

17-00

18-30

19-00

2. Маршрут село Москаленки — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1

(час відправлення)

село Москаленки

(вул. Москаленки, 41)

Виборча дільниця № 630127

9-15

11-00

11-15

13-00

13-15

15-00

15-15

16-00

 

3. Маршрут село Паляничники — виборча дільниця № 630127, приміщення гімназії № 1

(час відправлення)

село Паляничники

 

Виборча дільниця № 630127

8-30

9-30

 

4. Маршрут ВАТ «Богодухівське» — виборча дільниця № 630130, приміщення клубу села Семенів Яр

(час відправлення)

ВАТ «Богодухівське»

 

Виборча дільниця № 630130

10-15

11-15

 

 

 

5. Маршрут вулиця Костянтинівка села Семенів Яр — виборча дільниця № 630130, приміщення клубу села Семенів Яр

(час відправлення)

вулиця Костянтинівка

села Семенів Яр

Виборча дільниця № 630130

10-40

12-00

 

 

 

 

 

 

 

6. Маршрут село Мусійки (автобусна зупинка) — виборча дільниця № 630125, приміщення районного будинку культури

(час відправлення)

село Мусійки

(автобусна зупинка)

Виборча дільниця № 630125

13-00

14-00

 

 

 

7. Маршрут кафе «Зустріч» — виборча дільниця № 630122 (лікарня)

 

(час відправлення)

 

Виборча дільниця № 630122

9-00 (кафе «Зустріч»)

9-30

10-00 (кафе «Зустріч») 9-45 – заїзд на вул.Привокзальна Слобідка, 42, напроти будівлі залізничного вокзалу)

10-30

10-40 (вул.Індустріальна)

11-40 (до вул.Індустріальна)

11-00 (кафе «Зустріч»)

11-30

12-00 (кафе «Зустріч»)

12-30

13-00 (кафе «Зустріч») (12-45 – заїзд на вул.Привокзальна Слобідка, 42, напроти будівлі залізничного вокзалу)

13-30

14-00 (кафе «Зустріч»)

14-30

15-00 (кафе «Зустріч»)

15-30

16-00 (кафе «Зустріч»)

16-30

 

Проїзд на всіх маршрутах безкоштовний.

Телефон особи, відповідальної за перевезення: 3-20-02

 

 

Міська рада