internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

14 ЖОВТНЯ — СВЯТО МУЖНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ

       14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов’язок. Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості вітає всіх військовослужбовців України — наших захисників, опору держави.

11 жовтня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Богодухівського  ОМВК: головного спеціаліста відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Діхтяренко І.Б.  та старшого солдата               Омельяненко Р.В. Присутніх ознайомили з можливістю обрати військову службу за контрактом у Збройних силах України. Фахівці  розповіли про порядок відбору громадян на військову службу, про умови контракту, про соціальний захист  та пільги військовослужбовцям. 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.