buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

1 жовтня відзначається День людей похилого віку

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої держави..
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути патріотами своєї держави. Щоб сказати слова подяки та висловити свою любов до людей старшого покоління на урочистості завітали народний депутат Олександр Біловол, керівництво району та міський голова  МИКОЛА ГОЛУБ ,депутати від БПП «Солідарність» Ольга Львова та Олександр Скорик. А також Олександр Скорик привітав присутніх в залі солодкими подарунками, а Ольга Львова виділила спонсорську допомогу на проведення святкового заходу.