1 жовтня — міжнародний день людей похилого віку. День ветерана.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди цих свят і міський голова М.В.Голуб наголосив, що турбота про людей з багатим життєвим досвідом необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Ми повинні пам’ятати і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.